Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hoiatavad unenäod

Go down 
4 posters
AutorTeade
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Hoiatavad unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Hoiatavad unenäod   Hoiatavad unenäod EmptyEsm 21 Juul 2014 - 0:35

Kindlasti on ka sinul esinenud olukordi, mil oled ärganud üles ehmatusega. Mil oled tundnud, et läbielatu on ... sügav ja ehk ei ole julgenud mõnda aega magamagi jääda.

Meile (nõidadele) kõigile näidatakse aeg-ajalt hoiatavaid unenägusid.
Olgu siis küsimus selles, kas hoiduksid tegemast viga, oleksid tähelepanelik eesolevate ohtude vms osas, tegutseksid muul moel targemalt vms.

Kas sa pöörad tähelepanu hoiatavatele unenägudele ?
Kas sinu hoiatavad unenäod on sarnase sisuga? Erinevad iga kord?

Kas sa usaldad oma hoiatavaid unenägusid ? Või leiad end pigem hiljem olukorrast, mida varem nt kujundlikult nägid... ja hiljem tagantjärele mõeldes leiad, et sulle näidati nii täpselt ette kõike - ning miks sa küll ometi ei kuulanud hoiatust ? Kuidas toimid sina ?



Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Hoiatavad unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hoiatavad unenäod   Hoiatavad unenäod EmptyLaup 6 Sept 2014 - 15:12

Pööran tähelepanu. Sarnane on hoiatavate unenägude juures see, et tihti ärkan üles ehmatustundega.

Usaldan. Samas on esinenud olukordi, mil olen unustanud nähtu liialt kiiresti. Sellistes oludes olen leidnud end ebameeldivatest olukordadest. Hiljem või vahest ka sel ajal on meenunud: nägin seda ju tegelikult unes ette ...
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Hoiatavad unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hoiatavad unenäod   Hoiatavad unenäod EmptyPüh 7 Sept 2014 - 14:07

Just nägin ühte hoiatavat. Kui olen lahti kodeerinud täpselt, mida sellega öelda soovitakse, saan vastavaid samme astuda. Tean, et ei tohi kõrvale kalduda eesmärgist. Seeläbi saavad asjad minna paremini.

Sellega o n kuidas kunagi. Seekord ärgates kohe ei mõistnudki, et läbielatus on sügavam sisu. Kui lugesin kirjutatu uuesti läbi, mõistsin seda. Arvan, et tähtsaim on ärgates üldjuhul meeles.
Tagasi üles Go down
MustKüünal
Maagiahuviline
MustKüünal


Postitusi : 19

Hoiatavad unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hoiatavad unenäod   Hoiatavad unenäod EmptyKolm 1 Apr 2015 - 15:51

Mul on selline imelik lugu, et hoian nüüd öösel padja all ametüst-i kivi ja nüüd on palju selliseid negatiivseid unenägusid. On ka enne olnud ilma kivita, aga väga harva. Nüüd on need peaaegu igal ööl. Ei saagi aru, et mida see tähendab, et kas kuskil toimuvadki sellised sündmused või on see jama. Viimati nägin, et 4 meest võtsid pantvangi 4 tüdrukut. Midagi halba ei jõutud tüdrukutele veel teha, aga hirm oli ja teadmatus. Ma nagu olin ise seal üks neist tüdrukutest, aga nagu ei olnud ka, sest ma ei tundnud eriti hirmu, aga kartsin nende pärast ja elasin neile kaasa, et nad saaksid abi kutsuda. Tundub, et ma ise otsisin seal unes oma telefonist abi, aga ei tundnud ,et see päriselt minuga juhtub.
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Hoiatavad unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hoiatavad unenäod   Hoiatavad unenäod EmptyNelj 2 Apr 2015 - 14:12

Isiklikult ei hoiaks padja all kivi, kes halbu unenägusid toob.
Tegeledes kiviga, kellega on "midagi paigast ära"/kes antud oludes ei ole sinu jaoks soodne, võib erinevail moodustel elada läbi õuduseid. Soovitan proovida teise ametüstiga. Eelnevalt muidugi nt voolava vee all puhastada, kasutada visualiseerimist.

Võimalikke põhjuseid on muidugi mitmeid. Üks võimalustest on see, et selle ametüstiga on midagi juhtunud. Temasse võib mingil põhjusel imendunud olla negatiivseid energiaid. See võib juhtunud olla nt ka nii, et ta on sind mingil moel aidanud, kaitsnud ja nö negatiivse endasse tõmmanud.

Ja osad kivid ongi liigiliselt halvad, kahtlased - ses osas on foorumis erladi teema. Ametüst on iseenesest hea kivi.

Usun, et osad näevad muuhulgas unenägusid, mis leiavad aset seesugus(te)el tasandeil, mis mõnede jaoks on sama reaalne kui sinu jaoks maailm, kus igapäevaselt ärkvelolles toimetad.
Tagasi üles Go down
MustKüünal
Maagiahuviline
MustKüünal


Postitusi : 19

Hoiatavad unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hoiatavad unenäod   Hoiatavad unenäod EmptyNelj 2 Apr 2015 - 16:58

Kivid puhastasin kõik ära voolava veega ja päikesega laadisin.
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Hoiatavad unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hoiatavad unenäod   Hoiatavad unenäod EmptyNelj 2 Apr 2015 - 21:32

Soovi korral võid proovida mõne teisega oma kivide seast, kui soovid et keegi kividest padja all Hoiatavad unenäod 3106305840. Ka "täiesti tavaline kivi" (st mitte vääriskivi) võib unenägusid mõjutada palju.

Kivid on elusad ja nendega ei ole alati nii lihtne. On kive, kelle puhul voolav vesi, päike jms ei ole puhastamiseks piisav ja kelle osas puhastamine lihtsalt ei aita. Olen loobunud seetõttu ka väga headest kividest, kes vaieldamatult olid erilised ja aitasid palju. Ei tasu ju hoida enda läheduses kivi, kelle lähedalolu toob kaasa omadega halba.

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hoiatavad unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hoiatavad unenäod   Hoiatavad unenäod Empty

Tagasi üles Go down
 
Hoiatavad unenäod
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Imelikud unenäod
» Unenäod: sõda
» Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LENDAME LUUATA :: Unenäod-
Hüppa: