Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?

Go down 
+4
piirilkäija
sileo
Marri
Aglea
8 posters

Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?
ennustamine
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_lcap13%Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_rcap
 13% [ 18 ]
selgeltnägemine
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_lcap9%Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_rcap
 9% [ 12 ]
meditatsioon
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_lcap12%Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_rcap
 12% [ 16 ]
vaimurännak
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_lcap3%Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_rcap
 3% [ 4 ]
astraalränd, astraalprojektsioon
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_lcap4%Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_rcap
 4% [ 5 ]
unenäod
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_lcap11%Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_rcap
 11% [ 15 ]
rituaalid
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_lcap12%Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_rcap
 12% [ 16 ]
loitsud
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_lcap12%Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_rcap
 12% [ 17 ]
telekinees
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_lcap4%Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_rcap
 4% [ 5 ]
küünlamaagia
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_lcap9%Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_rcap
 9% [ 12 ]
vaimolenditega suhtlemine
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_lcap9%Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_rcap
 9% [ 12 ]
MUU (palun TÄPSUSTA kindlasti kommentaris)
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_lcap5%Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Vote_rcap
 5% [ 7 ]
Kokku Hääli : 139
 

AutorTeade
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? EmptyReede 15 Aug 2014 - 20:22

Millega oled tegelenud ??
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? EmptyReede 15 Aug 2014 - 23:23

+ muu: eelmiste elude vaatamine.
Tagasi üles Go down
sileo
Uus tulija
avatar


Postitusi : 7
Location : tartu

Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? EmptyTeis 9 Sept 2014 - 0:05

Ma teadlikult ravitsen (oma lähedasi),kutsun esile endale sobiva ilmastiku (nagu vihm, päike, tuul,lumi jne.-see õnnestub 90%),palun ,et Suur Loodus end mulle näitab :tahan näha loomi ,linde, madusid jne. kuni heade marjamaadeni välja ja mu soovidele tullakse vastu . Ma olen alati tänulik.
Ma tänan päeva jooksul paljude "pisiasjade "eest ja jälle on oluline selle juures siirus . Mu mõtted on tihti hüplikud ja praegu tuli meelde selline kindel veendumus ,et juhuseid pole olemas .Need loetletud tegevused on need , mida teen teadlikult . Kõik ülejäänu tuleb juhuslikult :mõtlen kindla inimese peale ja hetk hljem kohtumegi jne.see on see mida ilmselt meist siin foorumis olijatel pidevalt on ette tulnud .Aga juhuseid ju pole olemas . Siia foorumisse sattusin seetõttu , et otsisin infot täiskuu kohta...
Tagasi üles Go down
piirilkäija
Uus tulija
piirilkäija


Postitusi : 9

Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? EmptyLaup 18 Okt 2014 - 7:41

Tahtlikult ei ole millegagi tegelenud, vaid kõik asjad tulevad ise ja siis vajadust mööda tuleb nendega tegeleda.Küllap pöördub teispoolsus selle poole, kes suudab vastu võtta. Kuigipalju on olnud tegemist peaaegu iga ülaltoodud valdkonnaga. Ei pea end nõiaks, sest ei taha nii suurt vastutust võtta.Vaatasin kasutajate sünniaastaid ja mõtlesin, et arvatavasti enamus ei tea, kui ränk koorem ja vastutus on omada võimeid. Piirilkäijaks nimetasin end sellepärast, et enamasti tuleb tegemist teha energiaga, mis ei suuda leida kohta endale, ehk lihtsamalt öeldes lasta surnute hingedel minna sinna, kus nende koht. Vahetevahel aitan nõu ja jõuga lähedasi ja sõpru. Eraelus olen täitsa normaalne inimene ja mingi maagiaga ei tegele, v.a. küünlad, mis mulle lihtsalt meeldivad ja ka töötavad:)
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? EmptyNelj 6 Nov 2014 - 19:55

Tegelen hetkel kaitsmisega. Kaitsen ennast kurjade vaimude ja muude selliste eest. Aga praegu suhteliselt jama seis kuna ma ei saa nõidumisega toas tegeleda kuna mul 2 venda kes koguaeg uudistavad mis ma teen jne. Kusjuures mul halb tunne ka toas nõiduda sest igakord kui olen seda pidanud tegema siis on hakkand mu maja kummitama, jube(PS. keegi saaks sellega aidata?) Smile https://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_smile.gif
Tagasi üles Go down
piirilkäija
Uus tulija
piirilkäija


Postitusi : 9

Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? EmptyReede 14 Nov 2014 - 7:54

Lugesin juba varem, aga ütlen nüüd selle mõtte välja- probleemid tekivadki, kui tegutsed oskamatult ja ilma tungiva vajaduseta. See, mille välja kutsud, võib kas pahaseks saada või siis lihtsalt end lõbustada Sinu arvel. Olen sellist asja lähedalt näinud ja need võivad olla üsna julmad naljad. Ja sellest on raske lahti saada. Parim kaitse n.ö. kurjade vaimude vastu on maja perioodiline puhastamine, nt. küünlaga toad päripäeva läbi käia ja nurkadesse küüslauku poetada, teha endale sobiv amulett. Nõiduda selleks ei tohiks, siis kutsud hoopis olemasolevale veel muud rämpsu lisaks.Soovitaksin uurida küünlamaagia kohta ja tegeleda sellega- hoiab õhu puhta Very Happy
Tagasi üles Go down
plikatirz
Uus tulija
plikatirz


Postitusi : 1

Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? EmptyReede 28 Nov 2014 - 12:19

Ma ei tea kui suur vaimne praktika see on aga ma teen Reikit ja olen ka Empaat.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? EmptyEsm 1 Dets 2014 - 21:04

Ennustamine e. Siis pendel praegu, olen juba ka täppi pannud ajaliselt olen kuni kahenädalaga eksinud, kunagi kasutasin kaarte, aga need ei ole kunagi sobinud, kuna enamus luuletasin ise oma peas kokku, aga kunagi oli koolis magalas suureks hitiks saanud, sest pool läks ikkagi täide, siis hakati õhtul minu juures käima et ennustaksin.
Selgeltnägemine see tähendab vist seda kui saadakse märke vaimu maailma ja reaal maailmaga pooleks, et siis seda on ka olnud.
Mediteerimine, see on siukene asi mida kardan veel, olen kuu aja jooksul saavutanud nii mõnigi kord meditatsiooni e. Siis olen peagu sisse minemas kõik maailm tõmbub aeglaselt ühte auku ja hakkan nägema midagi, aga siis alati tekib hirm, et kuidas ma sealt välja pääsen ja viimane kord oli väga raske poole pealt tagasi tulla reaalsusess kolmandal korral õnnestus välja tulla.
Unenäod und näen ainult siis, kui uni midagi tähendab, nt. Sama pilt mida unes näinud olen näen kas samal päeval või aastaid hiljem juba lapsest saati, see tekitab tunde, et olen õiges kohas oma saatusest ja nagu et nii peabki olema, oma esimese lapse sündimist märkidena unes nägin väga ägedalt kümne aastasena juba ette, aga
pildi panin kokku alles hiljuti.
Küünlamaagia põletan küünalt iga õhtu, et kõik selle päeva negatiivne energia põleks koos küünlaga ära.
Tegelen u. Reiki e. Põhimõteliselt reikiga e. U. Polaarsus energiaga, millega saab võta endalt ja teistelt valu ära, olen küsinud muidugi luba inimestelt, see on väga edukalt toiminud iga kord kui olen seda teinud on rahule jäädud,
ma pole kunagi kellegile midagi ette rääkinud, et mida sel ajal tundma peaks,
nad ise on lihtsalt jumala ahastuses peale toiminguid ja räägivad mulle mida huvitavat tunnet kogeti, nii saan ma ka ise rohkem tahet ja tunnet sisse, et see ikkagi töötab ja kohe hea tunne on endal.
Ma ainult juhin energia kogumi teise inimesest välja mis on valutama hakkand ja panen energia nii käima mis tavapäraselt enne valugi oli, ei ava ega tasakaalusta tsakraid vaid säilitan olemuse sama mis enne valu oli, aga energia peab pidevalt liikuma ja siis panengi tavapärase energia voolu valutavast kohast uuesti käima, ühesõnaga eemaldan pinge, mis põhjustab valu, mis on omakorda põhjustatud energia ühte kohta seisma jäämisest e. Siis tavapärane seljavalu, kaelavalu, käevalu jne.
Loitsund, nõidund pole, tunnen, et see pole minu eripära ei ole vajadust armastuse loitsu ega needust kellegile peale panna, mõtetu, las see jääb neile kellele meeldib ja on viitsimist tagajärgedega tegeleda, ma üks kord ainult tegin nii, et ei küsinud inimeselt selget luba reiki kasutamiseks ja tulemuse sain päriski piraka, mis jääb küll vist eluks ajaks meelde.
Tagasi üles Go down
Apocry
Külaline
Anonymous



Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? EmptyTeis 9 Aug 2016 - 11:40

Põhiline osa mu praktiseeringust ongi kaitsemaagia ja enese kehasisest kontrolli. Mul energia on ka raviv kuid ravitsemisega ei tegele. Siiski olen võimeline energiat jagama, ära andma, vastu võtma ja üldse manipuleerima ja see mu kõige tugevam valdkond. Algselt tegelesin mitme paravaldkonnaga, kuid aja jooksul lukustasin neid ükshaaval, sest oleks hakanud koormama ja ma oleks äärepealt ka varba peale astunud valele olendile. Pärast seda olen tegelenud ainult energeetilise poolega, kuna see osa on päritud ja ma ei saa seda blokeerida.
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? EmptyEsm 14 Okt 2019 - 21:59

Tänan kõiki vastamast Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? 3106305840!

Nähtavasti olen totaalselt hiljaks jäänud (ja kes teab kas ja kui paljud teist näevad siia kirjutatut), aga ... parem hilja kui mitte kunagi. Ei tea, kuhu need aastad justkui kadunud on?!

Sileo - leidsid sa ka selle mida otsisid täiskuu osas?

Guardian - kas sa maagilist ringi ennem nõiduseid endale ümber ei teinud? (Seesama, mida Suures Loitsuraamatus õpetatakse tegema?

Piirilkäija - oskad sa ehk asjalikku raamatut küünlamaagiast soovitada?

Kyky21 - eks tugevalt meeldejäävatest kogemused õpetavadki palju ja aitavad eksimusi hästi pidada meeles. Kuidas sa polaarsusenergiateni ka jõudsid? Tegeled sa sellega endiselt?

Apocry - vaimuanded on mu meelest õnnistus. Loodetavasti oskad seda piisavalt hinnata, mis sulle antud on.
Tagasi üles Go down
aleksei
Uus tulija
aleksei


Postitusi : 3

Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? EmptyReede 18 Okt 2019 - 21:29

Kas kellegil telekines on õnnestunud?
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? EmptyPüh 27 Okt 2019 - 18:10

Veidi õnnestus (liigutasin morsikõrre tükikest kausis. Paraku puudus selle valdkonnaga tegelemiseks püsivus. Arvatavasti ei ole minu teema). Kavatsed sellega tegeleda või oled selle valdkonnaga juba algust teinud?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?   Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ? Empty

Tagasi üles Go down
 
Milliste vaimsete valdkondadega oled tegelenud ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud?
» Kas oled mõelnud?
» Kas sa oled läbinisti hea?
» Kuidas/kus oled kohanud oma väelooma?
» Milliseid loitse oled teinud?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MAAGIA :: Sinu praktiseerimised-
Hüppa: