Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 KAS maagia on OHTLIK ?

Go down 
4 posters
AutorTeade
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

KAS maagia on OHTLIK ? Empty
PostitaminePealkiri: KAS maagia on OHTLIK ?   KAS maagia on OHTLIK ? EmptyReede 15 Aug 2014 - 23:41

Küsimus teemas.
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

KAS maagia on OHTLIK ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAS maagia on OHTLIK ?   KAS maagia on OHTLIK ? EmptyLaup 16 Aug 2014 - 0:19

Maagia on kindlasti ohtlik kui seda valesti praktiseerida või siis lihtsalt valesid toiminguid teha.

Võtame näiteks kasvõi nii üldtuntud asja nagu taldriku keerutamine või tondilaua kasutamine. Ükskõik kuidas me neid kahte ka ei nimetaks jääb ju sisu samaks. Eelneva toimingu käigus kutsutakse vaimolend välja, aga tagasi saata neid ei osata. Ja siis ollakse pärast õnnetud ja ei saada aru miks tekivad tüüpilised anomaaliad (asjad lendavad ja liiguvad, lõhnad, undamised, koputused, vaimolendite liikumised, toimingud sinuga sinu magamise ajal jne). Asi on ju väga lihtne. Kui sina tegid toimingu, mille abil vaimolend välja tuli ja sa teda tagasi ei saada, siis ei tasu ju pahane olla sellepärast, et ta sinu juurde jääbki ja "toimetama" hakkab ...

Või siis võtame näiteks needused. See, et tapmisneedus on ohtlik sellele, kellele see peale pannakse, on vist kõigile selge. Seda aga kahjuks kõik ei mõista, et tapmisneedus kuulub musta maagiasse ja sellel on ka selle tegija jaoks halvad tagajärjed.

Või siis näiteks loitsud. Kui loitsuga teha kellelegi halba või muuta kellegi tahet, siis see kahjustab ka ju loitsu tegijat ja seda kahjuks isegi siis, kui loits tehti headel eesmärkidel.

Mida siis nüüd teha, kas siis maagiaga mitte tegeleda ? Ikka vastupidi KAS maagia on OHTLIK ? 3106305840 Loomulikult tasub maagiaga tegeleda. Lihtsalt tuleb endale selgeks teha mis on hea ja mis on halb.

Kusjuures kõigil lähevad asjad vahetevahel viltu. Mäletan aega kui olin veel õige pisike (vist neljane alles). Emal ja isal oli lahutus käsil aga me elasime ikka veel koos. Isa tuli emale kallale. Ma ei saanud lasta oma emaga selliselt käituda. Samas polnud mul veel küllaldaselt teadmisi ei loitsude ega millegi muu osas ja nõiast vanaema, kelle käest abi küsida, oli ka kilomeetrite kaugusel ja ema ise ei teadnud maagiast ööd ega mütsi. Aega mul ka eriti ei olnud. Isa oli juba meie toa ukse maha murdnud. See pilt, kuidas riivi osas põrandal vedelesid, on mul siiani silme ees …

Siis tegingi kõike mida oskasin, et ema aidata ja nii sain isa minema aetud. Samas läksid mitmed asjad valesti ja tagajärjed olid probleemsed. Igal õhtul konkreetsel kellaajal hakkasid meie toa lambid üksteise järel kustuma ja põlema minema. Igal õhtul enam-vähem samal kellaajal ronis köögikapp seina pealt maha. Toas puhuvast tuulest ja ka akna taga liikuvatest vaimolenditest ma parem ei räägigi. Kusjuures selles vanuses ma veel kartsin neid.

Sellised siis on minu mälestused minu esimesest luhtaläinud maagilisest toimingust.

Soovitused siis teistele sellised, et tegeleda tuleks ikka ja ainult valge maagiaga. Siis ei ole maagia ohtlik KAS maagia on OHTLIK ? 3106305840
Tagasi üles Go down
mariks
Maagiahuviline
mariks


Postitusi : 34

KAS maagia on OHTLIK ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAS maagia on OHTLIK ?   KAS maagia on OHTLIK ? EmptyLaup 16 Aug 2014 - 16:14

Kabalaga nõus. Maagia on ohtlik ainult siis kui sellega ümber ei oska käia, see kedagi millekski sunnib, kahjustab või ohustab. Ka Vaime pole mõtet välja kutsuda kui neid tagasi saata ei oska ning loitsude lõpus on mõistlik kindladti välja öelda, et see loits ei tohi kedagi kahjustada, kui kahjustab, ärgu mingu täide (leia selle mõtte väljendamiseks ise õiged sõnad).
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

KAS maagia on OHTLIK ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAS maagia on OHTLIK ?   KAS maagia on OHTLIK ? EmptyEsm 18 Aug 2014 - 22:20

Kuidagi ei taha halba... Seetõttu tundub turvaline jääda teatud asjade juurde. Selle juurde, mille osas tead kindlalt, et see on hea. Samas ei soovi "paigale jääda". Seetõttu saab ikka edasi mindud. Seda aga tasapisi. Usun, et seeläbi saab vigu vältida. Vähemasti tean, et ouija jms on ohtlik ja seesugusest hoian eemale KAS maagia on OHTLIK ? 3106305840
Tagasi üles Go down
piirilkäija
Uus tulija
piirilkäija


Postitusi : 9

KAS maagia on OHTLIK ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAS maagia on OHTLIK ?   KAS maagia on OHTLIK ? EmptyLaup 18 Okt 2014 - 8:00

Ma üldse ei kasutaks seda sõna "ohtlik", vaid sõnastaks veidi teisiti- kas maagial on tagajärjed? Ning vastus on kindel jaa. Poes peate maksma iga asja eest, miks te arvate, et oma tellimuste eest maagias maksta ei tule? Mida suurem soov, seda kõrgem tasu. Eriti kehtib see arnuloitsude kohta. Ning kõige rängemini maksate surmaga kaupa tehes- s.t. kellelegi elu paludes. Olen seda teinud ja" kaubale saanud" ja päris kindlasti ei tee seda iial enam.
Ma nüüd kindlasti ei taha öelda, et maagiaga tegelda ei tohiks. Aga selleks peab olema tõsine vajadus ja tagajärgede eest tuleb kellelgi vastutada. Enamasti ikka teil endal. Kordan veel, et see tee on väga raske ja iga algaja maag peaks endale aru andma, millise vastutuse ta võtab.
Tagasi üles Go down
janek
Külaline
Anonymous



KAS maagia on OHTLIK ? Empty
PostitaminePealkiri: must maagia n6idus   KAS maagia on OHTLIK ? EmptyEsm 10 Nov 2014 - 11:38

tere olen ise elanud riigis kus kasutatakse palju musta maagiat ja olen seda isiklikult kogenud elades musta maagia sees 7 aastat ja sellega ajati mind rivist v4lja ja kasutati k4ttemaksuks ja seda musta maagiat v6imendati minu puhul tallinna kesk vanglas ja eestivabariigi n6usolekul!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





KAS maagia on OHTLIK ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAS maagia on OHTLIK ?   KAS maagia on OHTLIK ? Empty

Tagasi üles Go down
 
KAS maagia on OHTLIK ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Must maagia..
» Lemmikloomad ja maagia
» Kuidas spikerdada maagia abil?
» Kuidas avastasite teie maagia?
» Tere tulemast valge maagia foorumisse

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MAAGIA :: Kõik muu-
Hüppa: