Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 
 

 Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?

Go down 
AutorTeade
Saara
Külaline
Anonymous


PostitaminePealkiri: Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?   Laup 16 Aug 2014 - 0:33

Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar

Postitusi : 66

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?   Laup 16 Aug 2014 - 0:35

Armuloits ega ka armupruulis ei anna soovitud tulemust. Armuloitsu ja -pruulise mõju on aga lühiajaline. Tegemist on iseenesest väga lihtsa loitsuga. (Loitsu võib ju lihtsaks nimetada kui isegi 8. klassi tüdrukud selle tegemisega koolis vahetunni ajal hakkama saavad) . Tagajärgede kohta seda aga kahjuks öelda ei saa. Nimelt on loits suunatud isiku vaba tahte vastu, mistõttu see kuulub vaieldamatult musta maagia (keelatud maagia) alla. Niisiis rakendub ka kolmekordsuse printsiip, mistõttu see tuleb ka kolmekordse halva jõuga selle tegijale tagasi. (Seda viimast muidugi paljud maagid ei tunnista, aga see selleks.)

Muuseas tegemist on väga lihtsa ja samas väga tugevatoimelise loitsuga. Niisiis tavainimesel ei ole erilisi võimalusi ennast ise selle eest kaitsta. Minu käest on päris palju küsitud, et kuidas seda siis teha vaatamata probleemidele ja selle lühiajalisele toimele. Siinkohal pean siiski valge maagina vaikima, kuna minu eesmärk ei ole siin ilmas kedagi musta maagiaga tegelema õpetada. Samuti mainin, et kui teil midagi valesti läheb, siis tuleb see loits teile otse kolmekordse jõuga tagasi - see tähendab, et tema teisse ei armu, aga teie armute temasse kolmekordse jõuga ...

Armupruulise toime ei erine üldjuhul eriti armuloitsu toimest. Tavaliselt kasutatakse selleks värvilist vedelikku (näiteks punane vein jne). Peab ju olema midagi sellist, mis varjab komponentide lõhna ja maitset ja värvust. Vähe on vist neid, kes seda vabatahtlikult jooma nõus oleksid ainuüksi juba komponentide tõttu.

Kokkuvõttes - head sellise loitsu või pruulise kasutamine teile ei too, aga halba küll.

On ka kõikvõimalikke teisi mooduseid - näiteks silmamaagia või siis sisemise olemuse purustamine ja selle asendamine jne. Esimese mõju on samuti lühiajaline. Teisel on muidugi katastroofiline ja pikaajalisem mõju (seda kasutab näiteks nõid Tokroda - kodanikunimega Hannes Vanaküla). Teete nii endale kui teistele halba sellega, kui kellegi tahet vägivaldselt muudate.

Soovitus siis sellisest olukorrast väljatulekuks oleks selline, et vaja oleks sulgeda teie ja selle konkreetse isiku vahel olevad kanalid ja jätta need suletuks. Siis kaob teievaheline "energialiikumine" ära ja saate rahus edasi minna. Kellegi tahte kammitsemisest ega selle muutmisest aga ei sünni kunagi midagi head vaid ainult kurja.
Tagasi üles Go down
mariks
Maagiahuviline
mariks

Postitusi : 34

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?   Laup 16 Aug 2014 - 15:54

Armuloitsu saab teha nii, et see ei ole suunatud kellelegi konkreetsele isikule vaid üldiselt armastuse ligitõmbamiseks. Minule endale meeldib küünlamaagia. Üks päris nunnu loitsuraamat algajale on "Silja maagilised loitsud". Päris uus raamat, võib olla veel isegi müügil. Seal päris mitu lehekülge ka armastuse ligitõmbamisest. Näiteks õpetab Silja, et süüta kasvava kuu ajal öösel roosa küünal. Vaata leeki ning mõtle sellele, mida sa mehes otsid ning kuidas võiksid seda leida: kas spordiklubiga mitudes ... Vmv. Seejärel ütle:"Tuli, ma sinu väega külvan tõelist armu, mis veel on mul võõras. Kuid tean, et peagi saabub päev, mil tõeline armastus ongi käes. Las leegitseb süda nii mul kui tal, et suhe meil oleks kui unel.as. Ja õnnista südant mul armuga.". Loomulikult võid ka oma sõnadega loitsu kirjutada ja kõiksuguseid abivahendeid kadutada. Loitsumise juures on vaid üks reegel, loits ei tohi kellelegi kahju teha. Muu on kõik igaühe enda looming. Lihtsalt algajale on esialgu abiks kellegi teise valmis kirjutatud loits.
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar

Postitusi : 66

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?   Teis 19 Aug 2014 - 18:15

"Armuloits" ja armastuse ligitõmbamine maagia (sealhulgas ka mõne maagilise loitsu) abil (muutmata seejuures kellegi tahet) on kaks täiesti erinevat asja. Tõsi see on, et enamus maagiaalased raamatud on mingist keelest tõlgitud ja kuna tõlkijaid ei tunne vaimset terminoloogiat, siis tõlgitakse kuidas iganes. Nagu keegi naljatades ütles, et "vaimse kirjanduse osas terminite segiajamine pidi olema vana hea traditsioon". Alates sellest, et juba 1968.a. Piiblitõlkes on hing ja vaim ning vein ja viin segi aetud jne.

Viimastel aegadel on õnneks hakanud kirjastajad ka meie (nõidade) poole pöörduma, et termineid uutes tõlgitavates maagiaalastes raamatutes paika saada.

Tagasi üles Go down
Marri
Maagiahuviline
Marri

Postitusi : 120

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?   Teis 19 Aug 2014 - 22:31

Kena, et näidisena on armastuse ligitõmbamise loits. Ehk seeläbi mõni, kes ei suuda end neis asjus tagasi hoida teeb halva asemel head. Kuigi, tehes ka sellise loitsu valesti, võib ilmneda probleeme ... Seega tasub olla hoolikas.

_________________
Vähem mõtlemist ja rohkem vaimus käimist - ja Sa võid vaimseis asjus  kaugele jõuda.
Tagasi üles Go down
kismetkass
Uus tulija
kismetkass

Postitusi : 10
Location : Tartu

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?   Püh 31 Aug 2014 - 23:25

Armuloits ei anna kohe kindlasti soovitud tulemusi- ära parem ennast sellesse sega. Rohkem on pahandusi, ebameeldivusi ja hingevalu, kui rõõmu ja kasu.
Tagasi üles Go down
mariks
Maagiahuviline
mariks

Postitusi : 34

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?   Esm 1 Sept 2014 - 1:18

Armastuse ligitõmbamise loits töötab ja toimib nagu kõik teised loitsud. Kahju ei tee see kindlasti. Samas ei soovita teha armuloitsu konkreetse inimese (kes sinu vastu loomulikul teel mingit huvi ei tunne) endasse armuma panemiseks. See ei too kindlasti head. Sellega kahjustad teist inimest, ja võid tõepoolest endale jama kaela tõmmata
Tagasi üles Go down
Marri
Maagiahuviline
Marri

Postitusi : 120

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?   Esm 1 Sept 2014 - 14:25

mariks kirjutas:
Armastuse ligitõmbamise loits töötab ja toimib nagu kõik teised loitsud.

See, kas ja kuidas mingi loits töötab või toimib, sõltub suuresti sellest, kes on loitsijaks. Mõistagi tähtsal kohal on ka loits ise, ajastus ja loitsu korrektne läbiviimine ning mitmed teised asjaolud.

Mitte kõik loitsud ei toimi, vaid muuhulgas erinevat liiki loitsud toimivad erinevalt. Nt ligitõmbamise oma toimib sootuks teisiti kui peletamise, kaitse või äratamise loits.mariks kirjutas:
Kahju ei tee see kindlasti.

Kui loitsu teha valesti/jätta lisamata olulised read, on ülimalt reaalne, et asjad lähevad valesti.

Loitsija võib leida end oludest, kus nt leitakse selline mees nagu loitsus sooviti, aga …

võidakse olla vägivaldne, ei suudeta hoolida
soovitud kriteeriumidega isik ei ole see, kellega õnn on püsiv
üks ei ole millegiks tõsiseks valmis (on nt eksis kinni)
- need on vaid mõned näited.

Lisaks kui vaimselt ei olda piisavalt paigas, on peaaegu võimatu ligitõmmata sellist, kellega tõeliselt õnnelik olla saadaks.

mariks kirjutas:
Samas ei soovita teha armuloitsu konkreetse inimese (kes sinu vastu loomulikul teel mingit huvi ei tunne) endasse armuma panemiseks. See ei too kindlasti head. Sellega kahjustad teist inimest, ja võid tõepoolest endale jama kaela tõmmata

Vahet ei ole, kas tuntakse sinu vastu midagi või mitte, tehes loits kellegi teise (konkreetse isiku) osas, on tegemist manipuleerimisega.
Tehes sellist loitsu on paraku tagasilöögid garanteeritud. Need ei pruugi kohe ilmneda. See loits ei pruugi teist inimest üldse kahjustada ega vähimalgi määral mõjutada, aga tegijat kahjustab kindlasti.

Nagu ka eelnevalt on toodud välja, esineb raamatuis tõlkevigu.
Armuloits ja armastuse ligitõmbamise loits on kaks täiesti erinevat asja.

_________________
Vähem mõtlemist ja rohkem vaimus käimist - ja Sa võid vaimseis asjus  kaugele jõuda.
Tagasi üles Go down
bluestar
Maagiahuviline
bluestar

Postitusi : 34
Location : Tallinn

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?   Reede 2 Jan 2015 - 23:57

Nõus Nõus ja veelkord nõus.
Kui teha armu loits kasutades ala pruuliseid ja meele kinnitamist ja tulemus võib tulla, aga see tulemus võib mõjuda nii emotsionaalselt raskelt ala sulle talle ning ka lüüa mingi sündmusteahela sassi, nii et soovitakse ühte aga tuleb teine. Ning ma usun et kallid kaas Nõiatarid ja Maagid nõustuvad minuga et
Ühegi loitsu tulemus ei ole garanteeritud. Ühegi loitsu mõju ja toimumisaeg ei ole määratud ja ettenähtud ajaliselt. Loitsu kasutades avatakse alateadvus energiatele mis kahjustavad või mõjutavad psüühikat või annab mingisuguse obsessioni ja mängib trikke ja tekitab meelepetteid. Nõidused on alati olnud müstilised saladused ja sõltuvad energia ei teki ega kao vaid muundub ühest vormist teise nii ka maagiaga kui veel kaasata vaimolendid ja avada uksi mis pole mõeldud avamiseks siis tulemus võib n'iteks olla nagu Alister Crowley õpilasega juhtus for example seega meditatsioon ja arutamine mingist mõttest ning nõu küsimine on alati kasulik ennem kui kasutada loitsukunsti. Avaldasin arvamust kuna olen ise omal nahal tunda saanud mida hooletu maagiliste toimingute kasutamine võib teha . Õpime kogu elu juh.
Tagasi üles Go down
bluestar
Maagiahuviline
bluestar

Postitusi : 34
Location : Tallinn

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?   Laup 3 Jan 2015 - 0:08

Õige armastus tuleb siis kui see on mõeldud tulema
i think
Korralik suudlus kellegi erilisega kellega on hea koos olla on juba piisav maagia see maagia võib ni mõnelgi teha päeva ilusaks ja säravaks. Või mis teised arvad flower
Tagasi üles Go down
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?   

Tagasi üles Go down
 
Kuidas teha armuloitsu ja kas see annab soovitud tulemuse?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LOITSUD :: Loitsud-
Hüppa: