Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 
 

 Kuidas kurje vaime välja ajada?

Go down 
AutorTeade
Hermione
Admin
avatar

Postitusi : 1

PostitaminePealkiri: Kuidas kurje vaime välja ajada?   Esm 18 Aug 2014 - 18:45

See on midagi olulist. Soovin sellest väga teada. Usun, et on ka teisi, kes tunnevad sama. Olgu see siis praegu või tulevikus.

Tean, et see on keerulisem teema.  Samas ei ole leidnud ühtegi raamatut ega muud allikat, kus sellest kirjutataks... Kes teab, palun rääkigu, kuidas vaime välja ajada. (Ma ei eelda kuidagi, et postituste kaudu selle asja selgeks saan. Samas kuskilt on vaja alustada. Ka algteadmised saavad edasi viia.)

Mind häirib nii see, et paljud rumalusest ouija laudade jms-ga tegelevad
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline
avatar

Postitusi : 23

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas kurje vaime välja ajada?   Esm 18 Aug 2014 - 18:51

Tean, et sellega saavad hakkama katoliku preestrid, või šamaanid. Erilise pühitsuse ja andega inimesed.
Kindlasti ei saa siin seda õppida.
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja


Postitusi : 66

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas kurje vaime välja ajada?   Teis 19 Aug 2014 - 10:40

Vaimolendite väljaajamiseks on mitmeid erinevaid meetodeid. Suur osa wicca nõidasid vaimolendite väljaajamisega ei tegele. Paljud kasutavad aga selleks üpriski primitiivseid vahendeid – esmalt suletakse ring kolm korda ja siis hakatakse loitsudega vaimolendeid välja ajama. Lõpuks puhastatakse ruum jne. Videosid selle kohta olen korduvalt kohanud ka internetis. Seda aeglast aga lihtsalt meetodit võib siis sealt vaadata

Ise olen aastaid kasutanud ühte kiirematest meetoditest. See on vaimolendite väljaajamine vaimukeelte abil. Vaimukeelte näol on tegemist vaimuandega, mida kasutavad edasijõudnud ja selle kohta nõidadele mõeldud eestikeelses kirjanduses viited peaaegu puuduvad. Küll on aga selle kohta olemas viited näiteks Piiblis, mis annab ka vaimukeeltest mõningase ülevaate. Eestikeelses Piiblis räägitakse mitmetes kirjakohtades sellisest vaimuandest nagu “võõrad keeled”. Need ongi vaimukeeled. Kes huvi tunneb, siis vajadusel võin ka viited kirjakohtadele anda kui neid ise leida ei oska. Üpriski väike osa kristlastest räägib vaimukeeli (Piiblis võõraid keeli) ja veel väiksem osa kasutab neid ka vaimolendite väljaajamisel. Piiblisse on ümberkirjutatud väga palju iidsete nõidade tarkusi ja seetõttu ei tasu seda raamatut alahinnata. Loomulikult tuleb arvestada, et neid tarkusi on mugandatud kristliku religiooni tarvis.

Kui aga Piibli uurimine raskusi valmistab (eelkõige nooremate puhul), siis nemad on ehk vaadanud Harry Pottery filme või lugenud Harry Pottery raamatuid. Ka antud raamatud baseeruvad iseenesest Briti wicca traditsiooni põhimõtetele samas kui sinna on sisse toodud väga palju iidset maagiat ja müstikat. Harry Pottery lugeja on ehk tähele pannud, et paljuski kasutab Harry loitse aga samas on kasutusel ka sellised omapärased asjad nagu “nõiasõnad”. Need nõiasõnad ongi praktilises nõiakunstis vaimukeeled. Praktilises maagias ei õpita mingeid sõnu (nõiasõnu) pähe ega kasutata neid toimingute tegemisel. Praktilises maagias tulevad need sõnad vaimus rääkides. Ehk siis antud teema puhul sa suhtled vaimus (vaimukeeltes) mingi vaimolendiga ja annad talle korraldusi. Sa ei kasuta mingit ühte või kahte sõna vaid sa räägid temaga (annad talle käsklusi ja korraldusi) ja sageli päris pikalt.

Niisiis kui sul on vaja kurjadest vaimolendi(te)st vabastada mingi ruum, siis esmalt teed sa kindlaks, kellega on tegemist, siis annad sa talle vaimukeeltes korralduse lahkuda ja edasi hakkad teda sõitlema. See on selline pikem väljaajamise protsess. Loomulikult ei taha ükski vaimolend meelsasti oma valdustest lahkuda. Seetõttu siis proovib ta vastu hakata ja sind eksitada. Filmidest oleme tuttavad sellega, kuidas kuuldavale tulevad mitmesugused helid, aknad ja uksed kinni ja lahti käivad, asjad lenduvad jne. Jah, see kõik on ka sageli päriselus nii. Lisanduvad veel lõhnad, külmad hoovused, tuul jne. Kuigi võin teile kinnitada, et neid anomaaliaid ei ole praktikas tavaliselt sellises koguses, nagu mingis vaimude väljaajamise filmis. On ju ka palju madalama klassi vaimolendeid, kes mööblit liigutada ei oska jne.

Inimesest vaimolendite väljaajamisel on muidugi omad erinevused. Sageli ei ole vaimolend inimese sees (seestumine), vaid käib lihtsalt igal pool temaga kaasas (on tema juures, sosistab talle kõiksuguseid asju kõrva jne). Siis ei erine vaimolendi väljaajamine eriti sellest kui on vaja mingi koht (ruum) vaimolendist vabastada. Kui aga vaimolend(id) on inimese sees (seestumine), siis on vaimolendi väljaajamine mõneti erinev. Esmalt olgu siinkohal mainitud, et tuleb arvestada, et vaimsel maailmal (neljas dimensioon) on hoopis teistsugused mõõtmed kui meie maailmal (kolmas dimensioon – maailm millel on kolm mõõdet ehk pikkus, laius ja kõrgus). Niisiis võib mõnes inimeses olla ka näiteks tuhat vaimolendit. Siis tulevad need vaimolendid erinevate gruppidena esile. Näiteks noor neiu (kelles on vaimolendid) räägib teiega kord keskealise naise häälega, siis aga jälle täisealise jämeda mehe häälega jne. Väljaajamist lihtsustab see, kui olete andnud vaimolenditele korralduse ennast avalikustada – siis teate, mis liiki vaimolendiga on tegemist, millisesse gruppi ta kuulub. Vaimolenditel on erinevad kategooriad hierarhilises süsteemis ja samuti liigitatakse neid omaduste järgi. Isegi Piiblis on üks väiksem klassifikaator ära toodud. Näiteks rüveda vaimu väljaajamisel tuleb tähelepanu pöörata hoopis muudele asjadele kui tapja vaimu väljaajamisel jne. Inimesest vaimolendite väljaajamist ei viida läbi sageli üksi. Nimelt (olenevalt seestumise astmest) võib vaimolend võtta täielikult kontrolli isiku (kelle seest vaimolendit välja aetakse) keha üle, püüda keha tappa, panna keha minema jooksma jne. Sellises olukorras on parem, kui mitu nõida tegelevad koos vaimolendi väljaajamisega.

Põhiline aeg läheb selle peale, et vaimolendit sõidelda, ehk siis teda eemale (ära ajada). Sa annad vaimukeeltes vaimolendile teada, et tal ei ole õigust selle keha üle ja ta peab lahkuma ja siis hakkad teda nagu vaimus eemale suruma samal ajal korrates vaimukeeltes käsklusi. Väljaajamiseks kuluv aeg (meie aeg) oleneb nii seestumise astmest kui ka vaimolendi hierarhiast. Tuleks juba ette arvestada sellega, et meie aeg - kolmanda dimensiooni aeg ei ole ühikuliselt võrreldav neljanda dimensiooni ajaga. Hetk võib kesta päeva ja vastupidi.

Arvestada tuleb ka sellega, et vaimolend tahab (sageli koos teiste vaimolenditega) pärast väljaajamist uuesti tagasi tulla. Niisiis tuleks nii ruumi kui ka inimese vabastamise puhul blokeerida ka vaimolendi võimalus tagasitulemiseks. Sageli osutub just see kõige keerulisemaks. Siinkohal tuleks mainida, et kõiki vaimolendeid ei saa teispoolsusesse tagasi saata – neid saab lihtsalt ära ajada.

Katsusin vastata küsimusele nii lihtsalt kui võimalik. Siiski jääb vastus ehk osaliselt arusaamatuks neile, kellel puuduvad algteadmised sellisest maagiast.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maagiahuviline
avatar

Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas kurje vaime välja ajada?   Esm 15 Dets 2014 - 17:50

kas ma saaks korterit puhastada nii, ku panen küünla põlema ja alustan kõige vasak poolsemast nurgast ja näpuga nagu joonistada õhku pentagramm igasse nurka ja ukse piida nurkadesse, liikudes paremale poole, kun lõpetades korter välis ukse juures ja tehes veel viimane pentagramm ukse peal olevale numbrile, kas see paneks kaitse korterile peale nn biovälja, lapsed lõhkusid unenägude püüdja ära ja koguaeg juhtub korteris midagi, äki keegi detailidena kirjutaks siia, et kuidas saaks teha seda, ma ei mõtle vaimude välja ajamst vaid just energia kaitse peale panemist, kas selline asi aitaks mind.

_________________
Kas teadsid Question et igal inimesel ingel sunny istub vasaku õla peal  Seega ei tohi üle vasaku õla sülitada affraid Exclamation Exclamation Exclamation Seega smile02 Pe.se see ebausk scratch
Tagasi üles Go down
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas kurje vaime välja ajada?   

Tagasi üles Go down
 
Kuidas kurje vaime välja ajada?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Küsi Teadjalt-
Hüppa: