Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!!

Go down 
3 posters
AutorTeade
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! Empty
PostitaminePealkiri: aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!!   aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! EmptyKolm 5 Nov 2014 - 15:57

Küsimus siis järgmine, sooviks oma aurat pildistada ja näha kuidas ma energiat välja saadan ja vastu võtan ja näha mis toimub mediteerides minuga, kas kellegil on kogemusi sellega ja kas keegi teist on käinud, üks ütles, et niisugune protsess maksab umbes 40 eurot ja ma oleks valmis selle peale raha kulutama, et teada, kas teen kõik õigesti, siis et kõik soovitused tallinnas aura pildistamise kohtadest teretulnud kas või neti leheküljed, siis kui teen selle ära, siis panen ka siia pildi ülesse, aitäh kõigile kes teavad midagi, pärast annan tagasisidet, tahaks teada kuidas aura muutub aastatega, et aasta pärast uuesti teha seda.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!!   aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! EmptyPüh 9 Nov 2014 - 19:31

Vahva mõte. Tlnas peaks vist ka Loitsukelleris (Müürivahe 17) võimalik pildistada olema.

Pilti tahaks väga näha aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! 357296346

http://www.aurafoto.ee/node/13?hl=et

http://www.auraview.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=77&Itemid=93
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!!   aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! EmptyNelj 13 Nov 2014 - 16:28

Mul vanaema käis kuskil, Tartus.
Oma aurat pildistamas, aga see oli mingi üritusega seotud.
Tal on lilla aura.... aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! 3106305840
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!!   aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! EmptyReede 14 Nov 2014 - 12:36

Jah, tahan ise ka oma pilti näha, järgmine kuu, siis panen aja kirja, LEENA väga head leheküljed antsid.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!!   aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! EmptyKolm 19 Nov 2014 - 20:59

Äge, lilla aura peaks ka intuitiivsusele viitama.. (Kahjuks täpsemalt ei mäleta, olen kunagi lugenud värvide osas - see aga oli ammu ja raamatud eemal.) Vanaema tegeleb sul vaimsete asjadega ?

Eks neid üritusi nähtavasti ole ka muid (mingeid x päevi ja asju, kus saab muuhulgas aurat pildistada). Kuskil räägiti midagi harmoonia vms päevadest (tlnas), et siis toimub - püüdsin selle ja teiste võimalike ürituste osas leida, aga kahjuks ei leidnud midagi seesugust... Nähtavasti aga kyky21-l on hea kui ta saab õdusas keskkonnas selle pildi lasta tehtud aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! 3106305840. Olen väga põnevil selle aurapildi asja osas.

See on hea, kui leitud lehekülgedest on abi aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! 3106305840
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!!   aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! EmptyNelj 20 Nov 2014 - 15:19

Mu vanaemal on terve tuba täis mingeid kuivatatuid taimi jne
mingi nõiaraamat oli ka
uhmer oli ka vist.
Jah ta vist ka nõid kuna tal ennustamis kaardid ja muud sellist.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!!   aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! EmptyKolm 3 Dets 2014 - 20:03

Kahjuks kolisin ära tallinnast õigemini kolin varsti varsti pärnu ja kui lõppude lõpuks asjad korda saan, alles siis saan, ootan nii väga aura pildistamist, aga küll on ebaõnn ja õnn kordamööda, no aru ei saa kuna ükskordki kõik korda saab mul elus. Lihtsalt palju kannatust varuma, lihtsalt õudne juba mida kõike ka ei toimu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!!   aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!! Empty

Tagasi üles Go down
 
aura pildistamine, ootan soovitusi tallinna piirkonnas!!!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kus elate(mis piirkonnas)?
» Soovitusi BoS osas
» Nõuandeid, soovitusi meditatsiooniks

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Küsi Teadjalt-
Hüppa: