Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Keegi jagaks loitsu?

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
?.i.i.?
Külaline
Anonymous



Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyLaup 20 Dets 2014 - 12:58

Mul oleks vaja sellist loitsu, mida saab peale panna kindlale asjale.
Aga siis kui keegi teine seda puudutab siis saab ta kõrvetada või midagi.

Aitäh kõigile kes aitavad! Keegi jagaks loitsu? 3106305840
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyPüh 21 Dets 2014 - 0:41

Kui igaüks kõrvetada saab, kes eset (millele on see loits peale pandud) puudutab, siis on see ju loits, mis kurja teeb. Meie siin soovime maagia abil teha aga ainult head.
Tagasi üles Go down
?.i.i.?
Uus tulija
?.i.i.?


Postitusi : 4

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyPüh 21 Dets 2014 - 10:51

Mul on seda kaitseks vaja.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyLaup 27 Dets 2014 - 21:39

Pikk vastus läks kahjuks kaduma Keegi jagaks loitsu? 4066265872

Soovitan raamatukokku suunduda, Suurest Loitsuraamatust võid päris paljut ses osas leida.

Aga võid ka nt nii:
joonista pentagramm sõrmega (visualiseeri, et see on värvi, mis seostub kaitsega su jaoks) sellele esemele, samal ajal ütle nt:

Selle pentagrammiga
loon kaitse tugeva ma
kaitse püsib tugev see
ükskõik, kus tahes olen teel
kui keegi, kel kavatsus ei ole hea
end ____ eemal hoidma tema peab
_________ vaid neile näita end sa
keda võib täielikult usaldada

so mote it be!

Lünk asenda nimetusega.
Tagasi üles Go down
?.i.i.?
Uus tulija
?.i.i.?


Postitusi : 4

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyLaup 10 Jan 2015 - 11:50

Aga mida täpsemalt ma lünka peaksin panema/kirjutama ? Vabandust aga ma lihtsalt ei oska midagi sinna kirjutada(ja kui asendangi selle lünga mõne nimetusega siis tundub see mulle imelik).

Aitäh.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyPüh 18 Jan 2015 - 11:45


?.i.i.? kirjutas:
Mul oleks vaja sellist loitsu, mida saab peale panna kindlale asjale.

Seesama kindel asi ongi nimetus.


?.i.i.? kirjutas:
Aga mida täpsemalt ma lünka peaksin panema/kirjutama ? Vabandust aga ma lihtsalt ei oska midagi sinna kirjutada(ja kui asendangi selle lünga mõne nimetusega siis tundub see mulle imelik).

Aitäh.

Lünka ei asenda mitte mõne nimetusega, vaid ikka selle ühega - kuidas nimetad seda konkreetset eset. Olgu see siis raamat, pliiats, kustukumm või sootuks miskit muud Wink
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyPüh 18 Jan 2015 - 12:42

:I
Tagasi üles Go down
?.i.i.?
Uus tulija
?.i.i.?


Postitusi : 4

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyPüh 18 Jan 2015 - 12:46

To Guardian - ?



See siis ikka toimib jah? Keegi jagaks loitsu? 3106305840 iga loits ei tööta ju igal nõial?( mul vähemalt ei tööta :I mõned loitsud, tavaliselt need loitsud mille on keegi mulle andnud või nii)
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyPüh 18 Jan 2015 - 13:07

Toimib küll. Aga loomulikult on omal kohal loitsija usk. Kui usk pole toimimise osas piisav, siis...
Vajadusel võid alati loitse kohandada, teha vajalikke muudatusi. (Ma pole kahjuks eriti osav eesti keeles riimitamises, samas kui inglise keeles riimub nii palju.)

Aga enda tehtud loitsud toimivad sul kenasti, jah ?

Mu varjude raamat sa
pead kindlalt kaitstud olema

olgu päev või olgu öö
loits see teeb siin kindla töö

kui keegi, kel kavatsus ei ole hea
end kaugel eemal sinust hoidma peab

tee, mis iganes sa pead
et saaks toimuda vaid head

ole nähtav ainult neile sa
kel kavatsus on õige, hea

toogu loits vaid head ja ainult head
nüüd kiirelt teostuvad need read

so mote it be!


(Nähtava all pean silmas seda, et ei tõmbaks soovimatute isikute tähelepanu, samas tasub siiski piisavalt heas kohas hoida.)


See loits tuli kuidagi iseenesest Keegi jagaks loitsu? 3954373025 Mis sa arvad sellest?



Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyPüh 18 Jan 2015 - 14:11

:I
Tagasi üles Go down
?.i.i.?
Uus tulija
?.i.i.?


Postitusi : 4

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyPüh 18 Jan 2015 - 14:18

To Guardian - ?


Mulle meeldib Keegi jagaks loitsu? 3106305840 ma arvan ma kasutan seda Keegi jagaks loitsu? 3106305840
Enda tehtud loitsud töötavad jah, õnneks.
Praegu sai just valmis ladina keelne loits Keegi jagaks loitsu? 3106305840 - katsetus.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyKolm 28 Jan 2015 - 2:03

Ajastus oli hea Keegi jagaks loitsu? 3106305840 Milliseid loitse tavaliselt oled kirjutanud? Kas sul on kergem leida riimuvaid sõnu?
Mille heaks ladina keelse loitsu kirjutasid? Leiad kergesti ses keeles riimuva?
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyKolm 28 Jan 2015 - 14:29

Mkm....jube raske olis seda loitsu teha.
Tavaliselt on mu loitsud seotud alati mingi ilma muutumise tagajärjega. Ma isegi ei tea miks.
Ja vahel kui mul on igav siis ennustan ilma. Näiteks ütlen et homme ei saja lund, pilvine, öö on selge taevaga. Tavaliselt....ma ei teagi, mu loitsud on koguaeg piisavalt erinevad.
See ladina keelne loits oli ''peite'' loits mu amuleti jaoks sest käin sellega koolis ja muidu kõik jõllitavad seda kahtlaselt, ma ei tea miks. Aga õnneks enam nii ei ole, tänu sellele loitsule. See oli lihtsalt nii imelik, kõik kes seda nägid olid nagu hüpnotiseeritud. Jõllitasid seda. Isegi õpetajad, rääkisid midagi, vaatasid mu amuletti, rääkisid jälle natuke ja siis jälle jõllitasid confused
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyReede 6 Veeb 2015 - 17:02

Guardian kirjutas:

See ladina keelne loits oli ''peite'' loits mu amuleti jaoks sest käin sellega koolis ja muidu kõik jõllitavad seda kahtlaselt, ma ei tea miks. Aga õnneks enam nii ei ole, tänu sellele loitsule. See oli lihtsalt nii imelik, kõik kes seda nägid olid nagu hüpnotiseeritud. Jõllitasid seda. Isegi õpetajad, rääkisid midagi, vaatasid mu amuletti, rääkisid jälle natuke ja siis jälle jõllitasid confused

Amulett võib ju edukalt riiete all peidus ka olla Keegi jagaks loitsu? 3106305840
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyLaup 7 Veeb 2015 - 20:08

Njamh, üks päev olingi nii, amulett särgi all peidus aga ma ei teadnud ja ei oskanud isegi arvata et nad küsivad et näita mulle oma amuletti. That was weird o_o

Ahh jahh kasutaja ?.i.i.? on minu kasutaja, ma vahepeal ei saanud sisse( 4 päeva ) ja ss ma tegin uue kasutaja, nädala lõpus sain uuesti Guardianiga sisse.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyTeis 17 Märts 2015 - 20:23

Guardian kirjutas:
Njamh, üks päev olingi nii, amulett särgi all peidus aga ma ei teadnud ja ei oskanud isegi arvata et nad küsivad et näita mulle oma amuletti. That was weird o_o

Hmm kuidas nad teadsid, et sul see kaelas? Seepärast, et varem olid näinud, arvasid et see endiselt kaelas?

Guardian kirjutas:

Ahh jahh kasutaja ?.i.i.? on minu kasutaja, ma vahepeal ei saanud sisse( 4 päeva ) ja ss ma tegin uue kasutaja, nädala lõpus sain uuesti Guardianiga sisse.

Hea, et nüüd kenasti sisse saad. Samas oled tasasemaks jäänud... Pääsed ikka sisse?
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyKolm 18 Märts 2015 - 9:06

Mhm..sisse ikka pääsen, nüüd..õnneks. Keegi jagaks loitsu? 3106305840
2 inimest ei olnud seda ennem näinud aga küsisid.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyEsm 23 Märts 2015 - 17:34

Ju mõnedele oli see muljet avaldanud ja siis oldi teistele sellest räägitud? Kui tohib küsida, millest su amulett on ? Leidsid kuskilt erilisest poest/valmistasid ise vms?
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyTeis 24 Märts 2015 - 17:11

Mu amulett on tehtud mingist metallide sulamist ja siis on see üle kullatud ja ühest kohast ka hõbetatud.
Täpset koostist ei tea.
Aga sain aru kuidas see amulett töötab.
See tõmbab tähelepanu ja imeb inimestelt kes seda vaatavad energiat.
Tagasi üles Go down
annika
Uus tulija
annika


Postitusi : 3

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyTeis 24 Märts 2015 - 22:05

sooviks sellist lotsu mis tõesti aitaks .olen nii hädas .inimene täitsa kiusab .kirjutasin küll omale loitsu kuid vist ei toimunud midagi .on kellegil head loitsu jagamiseks Smile tahaks just seda ,et ta mind unustaks ja ei leiaks minu juurde teed ning samas ei soovi kellegile halba
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyTeis 24 Märts 2015 - 22:10

annika kirjutas:
sooviks sellist lotsu mis tõesti aitaks .olen nii hädas .inimene täitsa kiusab .kirjutasin küll omale loitsu kuid vist ei toimunud midagi .on kellegil head loitsu jagamiseks Smile   tahaks just seda ,et ta mind unustaks ja ei leiaks minu juurde teed ning samas ei soovi kellegile halba


Vaata Suurest Loitsuraamatust. Seal on sobiv loits olemas. Loitsu nime ega lehekülge peast ei mäleta. Eks saad lähemalt uurida seda raamatut, küll üles leiad Keegi jagaks loitsu? 3106305840
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyTeis 24 Märts 2015 - 22:16

Guardian kirjutas:
Mu amulett on tehtud mingist metallide sulamist ja siis on see üle kullatud ja ühest kohast ka hõbetatud.
Täpset koostist ei tea.
Aga sain aru kuidas see amulett töötab.
See tõmbab tähelepanu ja imeb inimestelt kes seda vaatavad energiat.

Hmm... Sellega seoses meenub sõbranna kaunis vääriskivi. Kui ta telefoni kivi lähedale jättis, tegi kivi telefoni aku kiiresti tühjaks.

Tunned end oma amuletiga ikka kaitstumalt ka? Oled proovinud, kuidas on sellega ja selleta? Minu meelest on selliselt väga hea testida Keegi jagaks loitsu? 3106305840
Tagasi üles Go down
annika
Uus tulija
annika


Postitusi : 3

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyTeis 24 Märts 2015 - 22:17

on kellegil hetkel jagada mõnd lotsu ? Aitäh Leena kindlasti lähen uurin seda raamatut
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyTeis 24 Märts 2015 - 22:21

Leena kirjutas:
annika kirjutas:
sooviks sellist lotsu mis tõesti aitaks .olen nii hädas .inimene täitsa kiusab .kirjutasin küll omale loitsu kuid vist ei toimunud midagi .on kellegil head loitsu jagamiseks Smile   tahaks just seda ,et ta mind unustaks ja ei leiaks minu juurde teed ning samas ei soovi kellegile halba


Vaata Suurest Loitsuraamatust. Seal on sobiv loits olemas. Loitsu nime ega lehekülge peast ei mäleta. Eks saad lähemalt uurida seda raamatut, küll üles leiad Keegi jagaks loitsu? 3106305840

Ahjaa, midagi oli seal nimega Ära helista mulle vms. See saab ka sobida. Aga jah, kui seda raamatut ei ole ja häda suur, siis ruttu ruttu raamatukokku Keegi jagaks loitsu? 3954373025
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? EmptyKolm 25 Märts 2015 - 0:19

annika kirjutas:
sooviks sellist lotsu mis tõesti aitaks .olen nii hädas .inimene täitsa kiusab .kirjutasin küll omale loitsu kuid vist ei toimunud midagi .tahaks just seda ,et ta mind unustaks ja ei leiaks minu juurde teed ning samas ei soovi kellegile halba

Vaata, et su enda kahtlused siin segama ei tule - tähtis on ikka see, et usud loitsu. See, kui loits toimib ei tähenda, et "sädemed" vms hakkaksid pärast seda lendlema. Enda sisimas peaks olema nt selline tunne "see on tehtud".

annika kirjutas:
Aitäh Leena kindlasti lähen uurin seda raamatut

Palun Keegi jagaks loitsu? 3106305840

Guardian - oot, sul keegi sõber tegeleb siis ka loitsude ja maagiaga ? Kas need tema loitsud, mis sulle nö ei sobinud (st ei toiminud), temal endal toimisid?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Keegi jagaks loitsu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keegi jagaks loitsu?   Keegi jagaks loitsu? Empty

Tagasi üles Go down
 
Keegi jagaks loitsu?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kas teate mõnda loitsu mida täiskuul teha?
» Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :(
» Kas siin foorumis tegeleb keegi loitsumisega ?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LOITSUD :: Loitsud-
Hüppa: