Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Amuletid

Go down 
3 posters
AutorTeade
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Amuletid Empty
PostitaminePealkiri: Amuletid   Amuletid EmptyNelj 9 Apr 2015 - 14:24

Mitu amuletti teil on?
Ja kas olete ise teinud endale või kuskil poes on silma torganud see õige ja ligikutsuv ehe või mingi muu asi?
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Amuletid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amuletid   Amuletid EmptyReede 10 Apr 2015 - 11:40

Üks ainus on, mida aastaid kandnud olen. Lätis nägin pudipadi-putkas ühte, mis tugevalt "kutsus". See on olnud vahepeal ka kadunud, ent alati tee tagasi minuni leidnud. Samas pean amuletiks ka ühte klaasist läbipistvat kivi. Ka see kivi on olnud korduvalt kadunud ja tagasi jõudnud. Nüüdseks on kadunud aga mitu aastat ja ei tea, kas õnnestub leida. Arvan, et kui ta üles leiaksin, kannaksin teda kogu aeg kaelas.

Samas olen mõelnud ka ise meisterdamisele. (Aga selleni ei ole jõudnud [veel].) Huvi on pakkunud ses osas üks raamat, AGA ei ole seni seda saanud hoida käes ega lähemalt uurida.  Maagiliste talismanide õpiraamat: [kujundage oma saatust talismanide abil], Kala ja Ketz Pajeon. Eks kui õige ja hea, saab selle raamatuga tutvust tehtud ja teada, kas on piisavalt hea (või mitte).
Tagasi üles Go down
Gätriin
Maagiahuviline
Gätriin


Postitusi : 25
Location : Eesti

Amuletid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amuletid   Amuletid EmptyReede 10 Apr 2015 - 20:22

Mind huvitab ise tegemine. Kindlasti kunagi valmistan endale, kui leian sobiva õpetuse Amuletid 3106305840
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Amuletid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amuletid   Amuletid EmptyReede 10 Apr 2015 - 21:35

Ise tegemine oleks kindlasti huvitav Amuletid 3106305840 aga praegu on mul ka ainult üks.
See minu ainus amulett teeb ''trikke'' vahel aga muidu on sellega kõik korras, töötab nagu peab. Amuletid 3106305840
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Amuletid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amuletid   Amuletid Empty

Tagasi üles Go down
 
Amuletid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Vabateema-
Hüppa: