Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mida oled vaimusilmas näinud?

Go down 
+4
Kerstin
Wolf_
Aglea
Marri
8 posters
AutorTeade
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyTeis 19 Aug 2014 - 22:28

Mida vaimusilmas näinud oled ?
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyReede 22 Aug 2014 - 16:29

Olen näinud kuldset sädelust, valget "udukogu". Hetkeks olen näinud. Seejärel on haihtutud. Võib-olla aga seepärast, et "vaimsed silmad" vms pole olnud kauem (järjest) võimelised seda sagedust eristama.
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline
Wolf_


Postitusi : 23

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyEsm 25 Aug 2014 - 16:56

Ei tea mis see on Question Nägemus ja unenägu ühes.
Õnnestus juhuslikult täna suhelda "teadja mehega", kes väitis negatiivse energia rünnakut kolmanda silma kaudu. Tegelikult tunnen, ise sama. Täna öösel nägin unes, et olin ühe võõra mehega voodis, voodi oli maaaluses garažis, autosid seal polnud. Ta tuli lihtsalt ja heitis minu kõrvale, välimuselt meenutas ta indiaanlast pikkade mustade juustega. Ise mõtlesin veel, et las tuleb, ongi seltsim siin kõledas kohas üksi magada. Kuid siis ta hakkas särki lahti nööpima ja kõik muutus kuidagi kahemõtteliseks. Tõusin ja hakkasin põgenema, otsisin väljapääsu sealt, mind saatis mingi naisolevus, vähemalt ma nii tundsin... Püüdsin valida telefonis 112 kuid kogu aeg valisin 111 ja mind takistati pidevalt. Enne välja jõudmist lausa rebiti minu telefoni... Püüdsin ärgata, ja kui ärkasin oli tuba täis roosat valgust milles vilkusid intensiivselt poole meetrised helendavad spiraalid, tundsin, et kohe minestan, kuna läheduses oli televiisori pult, vajutasin teleka sisse ja kõik kadus. Hull on see, et ma ei suuda sellele vastu hakata. Minu kaitsed jäävad nõrgaks( amuletid, mõtteline kaitse,miski pole andnud tulemust) Kurb
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyTeis 26 Aug 2014 - 1:37

Wolf_ kirjutas:
Minu kaitsed jäävad nõrgaks( amuletid, mõtteline kaitse,miski pole andnud tulemust) Kurb

Mida mõttelise kaitse all silmas pead?
Kui mõtet, et oled kaitstud, siis sellest üksi ei piisa.

Unenägudepüüdjat kasutad? Kui ei, siis miks?
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline
Wolf_


Postitusi : 23

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyTeis 26 Aug 2014 - 20:28

Unenägude püüdja oli, kinkisin tütrele. Uut pole jõudnud soetada. Mõttelise kaitse all pean silmas, mulli tekitamist enda ümber, peegli efekti, et peegeldan tagasi. Üldse olen ärevil ja ei suuda enam keskenduda. Magamata ööd on mind ära väsitanud. Panin sibulat voodi alla, pihlaka oksi, põletasin viirukit ja küünlaid. Hakkasin korteris remonti tegema, leidsin kapi tagant iga kapi tagumise külje pealt _666_ 12x ei tea mida sellest arvata. See oli templi moodi, ju siis seeria number... Kuid ikkagi on kummaline tunne.
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyTeis 26 Aug 2014 - 22:49

Kui räägid rünnakuist otsmikutšakra kaudu, kas pead selle all silmas, et seeläbi võidakse suuta su unenägudesse, nägemustesse jne tungida (ja seal sind ahistama asuda)? Samas nähakse, kus oled, mida teed?

Võiksid mõelda sellele, millest kõik alguse sai.
Kas sa tead, kelle poolt need rünnakud tulevad? Või aimad ehk? Kui aimad, siis ega sul ei ole esemeid seoses sellega, kelle poolt need tulevad?

Oled proovinud teises ruumis ööbida?
Kas sa päevasel ajal saad puhata?

Vaimse enesekaitse osas soovitan uurida Joe H. Slate "Energiavampiirid" raamatut. Seal leidub mitmeid kaitsetehnikaid, misläbi saab ka aurat tugevdada jne.

Kuidas sul kristallidega suhted? Kasutan kaitse heaks mitmeid. Üks võimsatest kaitsjatest on nt tuliahhaat, on aga paljusid teisigi... Võid kasvõi toa või maja 4 nurka kaitsvad kivid sättida ja lasta neil teha oma töö..

Soovimatud numbrid võid saada traatharjaga eemaldada. Võimalik on ka värvida üle, aga..

P.S. Ilus avatar on sul.
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline
Wolf_


Postitusi : 23

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyKolm 27 Aug 2014 - 1:00

Tänan Kerstin. Mida oled vaimusilmas näinud? 3106305840 Imetlen sinu avatari samuti, selles on salapärast sügavust.

Ma värvisin need numbrid üle ja peale joonistasin kaitseruuni. Ühte isikut aiman küll, me töötame koos, olen kõik ära visanud,on jäänud veel üks mantel. Olen kahevahel, kas visata see ära,või kinkida, kuna tegu on korraliku asjaga. Millal täpselt see algas ei tea, kuid on olnud paar lahkarvamust... (tegelikult ma isegi ei saa aru milles ma tema arvates süüdi olen) Kuid peale neid sõnavahetusi ma tundsin end 3 päeva halvasti, nagu segaduses, unustan ja ei mäleta asju, näit. teen tööl vigu, keerasin korteri ukse lukku jätsin võtme ette, nagu olen eemal. Sealjuures, me pole nagu vaenujalal ka, kipub mind kallistama, nüüd on tal sünnipäev tulemas tööl ja vist oleks imelik kui loobuksin...
Kas haiged sugulased võivad sellist asja põhjustada? Ise usun see on võimalik, kuid siin on juba raskem olukord, lihtsalt pole võimalik vältida lähikontakti.
Teatud vaimsed tegevused on mind aidanud ja päeval saan ma hakkama, tunnen end viimasel ajal rahulikult ja energeetiliselt aktiivselt. Kaitseks olen lõpetanud oma eraelu kohta info jagamisest tööl, tunnen see on õige. Mida oled vaimusilmas näinud? 3106305840 Ma usun, et läheb aega, kuid kõik saab korda.
Hakkan selle teemaga tegelema. Kindlasti soetan selle vampiiride raamatu. Täna alustan palderjani teega. Mida oled vaimusilmas näinud? 3106305840
Tänan kõiki siin julgustuse eest, tunnen nüüd, et olen õigel teel.
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyKolm 27 Aug 2014 - 23:21

Palun ja aitäh Mida oled vaimusilmas näinud? 3106305840.

Kui selle ka teise ruumi saad, võid tunda erinevust. Usalda tunnetust, kas kinkida või..
Haigete sugulaste poolt võib tõesti nii mõndagi tulla kaasa. Ja ka mujalt. Võimalusi on palju.
Kui märkad, kuidas end pärast erinevate isikutega kokkupuudet tunned, siis ka see kõneleb omalt poolt päris paljut. Ükskõik kui sõbralikuna või heasoovlikuna keegi end ka ei näitaks.

Tasub hoolega tegeleda abistavate vaimsete toimingutega. (Nendega, mis on alati sind aidanud.) Praegune aeg saab sind õpetada looma võimsa kaitse. Võid soovida enda jaoks kaitsva tähendusega sümboleid mujalegi maalida vms. Kui sulle kivid meeldima peaksid, võivad ka kaitsvad kivid sind saada aidata. Nt võid heasoovliku kivi ööseks kasvõi padja alla panna. Kivi tunned mõistagi ise ära Mida oled vaimusilmas näinud? 3106305840.

Mäletan, kuidas kord kingiti sünnipäevaks ilus kaelakee koos käevõrudega. Kui seda kandsin oli halb olla. Võtsin selle ära ja viskasin tulle. Siiamaani ei kahetse Mida oled vaimusilmas näinud? 3106305840. Samas kord vahetasime tuttavaga juukseklambreid. Tema sai kalli firma oma ja mina täiesti pisikesed kollased klambrid. Mõlemad olime rahul - ka tolle kingi oleksin vastasel juhul hävitanud.

Head palderjani tee joomist Mida oled vaimusilmas näinud? 3106305840. Pea iga tee saab muutuda uinutavaks, kui sellel lasta piisavalt kaua tõmmata... Endal on tahtmatult selliseid asju varem juhtunud. (Unustasin tee liialt kauaks ära ja pärast oli magus uni kallal.)

Hea, et soovimatutele numbritele soodsa lahenduse leidsid Mida oled vaimusilmas näinud? 3106305840.
Kuidas sul oli see öö?
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyNelj 28 Aug 2014 - 0:08

Wolf_ kirjutas:
Mõttelise kaitse all pean silmas, mulli tekitamist enda ümber, peegli efekti, et peegeldan tagasi. Üldse olen ärevil ja ei suuda enam keskenduda. Magamata ööd on mind ära väsitanud.

Oled seda ikka lõõgastunud seisundis teinud? Suur vahe on sellel, mismoodi seda luua. Kui selle loomisel ei tunne end vabalt, sel juhul..
Enda ümber võid aga mainitust tunduvalt rohkematki luua. Kasuta kujutlusvõimet. Ka väeloom või väeloomad saavad aidata.

Wolf_ kirjutas:
Ma värvisin need numbrid üle ja peale joonistasin kaitseruuni.
Arvan, et oleksin samamoodi toiminud. Ruunimärkides peitub suur vägi.

Wolf_ kirjutas:
Tänan kõiki siin julgustuse eest, tunnen nüüd, et olen õigel teel.
Mida oled vaimusilmas näinud? 3106305840 See on hea, et tunned õigel teel olemist.
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline
Wolf_


Postitusi : 23

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyNelj 28 Aug 2014 - 10:11

Kerstin :öö oli rahulik, jõin palderjani teed, suitsetasin viirukit ja jätsin küünlad põlema. Ärkasin korra kuid isegi silmi ei viitsinud avada, et kella vaadata. Mida oled vaimusilmas näinud? 3106305840 Täna öösel jäin ilma teeta magama, ainult küündlad... Ei mingeid unesid. Ma näen tihti und, unesid on väga erinevaid, mõned on nagu seriaalid mille nägemiseks ootad ööd. Kuid teised on väsitavad ja hommikul ärgates tunned end väsinult nagu tööpäeva lõpus.
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline
Wolf_


Postitusi : 23

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyNelj 28 Aug 2014 - 10:55

Olen väga halb teemas püsija, ikka kipun kuhugi kalduma, adminnide peavalu. Very Happy Kuna mõni sündmus, või olukord on nagu sassis lõngakera, ja ei oska seda alati teemasse paigutada. Olen siin "roheline" ehk saan andeks.
Nüüd sooviksin rääkida ühest ammusest nägemusest:
Olin kuskil 4-5 vahel, öösel äratas mind must koer kes oli käpad pannud minu voodi äärele ja vaatas mind üksisilmi. Ta rääkis minuga telepaatiliselt (mõtte jõul) "ütles, et tal on külm ja kas ta võib tulla minu teki alla" Nägin selgelt õde kes oli imik ja magas kõrval võrevoodis, minu ja vanemate voodi oli kokku lükatud, nii et minu pea oli vastu nende jalgu. Millegipärast ma rääkida ei saanud, ja noogutasin nõusoleku märgiks. Ta tuli minu kõrvale, võttis minul käppadega ümber kaela kinni ja hakkas mind kägistama. Olin nii hirmul ja paanikas, kuna häält teha ei saanud,hakkasin vanemate varbaid käega otsima ja sikutama, ju olid ema omad, sest ta ärkas ja pani tule põlema, ma selgelt nägin kuidas must kogu voodi alla volksas. Vaatasin voodi alla ja nägin veel nurgas helendavaid silmi. Ema vaatas ka kuid midagi ei näinud, ta uskus et nägin halba und.
Sellel ajal ma elasin võõral maal, vangilaagri territooriumil, elukohaks oli korteriteks ümber ehitatud endine vangla barakk. Seda hiljem teada saades, usun nüüd, et seal võis palju energijaid ringi uidata, lapsed aga on väga tundlikud.
Tagasi üles Go down
Emily
Maagiahuviline
Emily


Postitusi : 55

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyNelj 28 Aug 2014 - 18:20

Kui sulen silmad, näen tihti tundmatuid paiku. Hea on selliselt kaunist loodust imetleda.
Hiljem olen ka osadesse eelnevalt nähtud paikadesse jõudnud.
Tagasi üles Go down
mariks
Maagiahuviline
mariks


Postitusi : 34

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyReede 29 Aug 2014 - 0:05

Heh, mul on ikka palju-palju arenguruumi võrreldes teiega. Mina tesdvusel olles nägemusi ei näe. Ennustavaid unenägusid näen küll vahel. Näiteks nägin kuidas minu juurde tuli kaks ebaloomulikult suurt heledat hunti. Nad käitusid ähvardavalt, kuid millegipärast ma ei kartnud neid. Tundsin, et tegelikult nad mulle ohtlikud ei ole. Äkki üks huntidest sööstis eemale. Nägin kuidas abikaasa läks minust eemal minu poole seljaga. Hunt tormas talle selja taha, haaras hammastega selja tagant hammadtega kinni ja tõmbas ta pikali. Midagi hullemat ei juhtunud. Rääkisin sellest abikassale, et mul jäi unenäost paha tunne, olgu ettevaatlik. Ei läinud mööda kahte nädalatki, kui abikaasa tuli koju ja ütles, et firma üks omanik (neid on kaks) kutsus ta enda juurde ja teatas töölepingu lõpetamisest.
Tagasi üles Go down
mariks
Maagiahuviline
mariks


Postitusi : 34

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyReede 29 Aug 2014 - 0:30

Samuti oli mul kummaline ja ebameeldiv kogemus ühe kolleegiga, kellel on väga tugev energia ja ta ei oska seda alati kontrollida. Meie töölauad on kõrvuti. Kui ta hakkab sisemiselt raevutsema selle peale, et jään mingis küsimuses eriarvamusele ning samal ajal ei nõustu ka temaga vaidlusse astuma, ei saa ta enam rahu. Ta puhib ja ähib ja ohib minu kõrval kuuldavalt. Ma lausa tunnen kuidas negatiivne energia temas pulbitseb ja mind sõnadeta ründab. Ühel korral hakkas mul peale järjekordset eelkirjeldatud intsidenti nii halb, et pidin poolel teel auto tee äärde ajama ja pestuma, sest ei suutnud edasi sõita. Mul ei ole elus nii halb olla olnud. Esimest korda sain aru millest inimesed räägivad, kui nad arvavad, et keegi neid energeetiliselt ründab. Esimest korda hakkasin võimalikuks pidama, et mõttega võib tappa. Kodus helistasin ühele inimesele ja küsisin nõu mida teha. Ta soovitas duši alla minna ja negatiivsus veega maasse uhtuda. Tegin seda, veits hakkas parem, aga ikkagi olin veel nädal aega haige,enne kui kõik mööda läks. Ühtegi tavsmeditsiiniga diagnoositavat haigust mul polnud. Kuidagi ennst kaitsta ma ka ei osanud. Samal ajal olen veendunud, et see inimene tahtlikult mulle viga teha ei soovinud. Enamasti saime hästi läbi.
Tagasi üles Go down
mariks
Maagiahuviline
mariks


Postitusi : 34

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyReede 29 Aug 2014 - 1:31

Oma unenägu kirja siia kirja pannes, hakksdin seda uuesti meenutama ja avastssin veel ühe ettekuulutava nüansi selle juures, mida ma tookord ei mõistnud. Tookord tekitas unenägu minus segadust, sest ohtu oms abikaasa elule ja tervisele ei tundnud ja seepärast ei osanud määratleda ka võimalikku ohtu. Tundsin vaid, et head see ei tähenda. Nüüd tsgant järele juureldes meenus mulle täpselt millised emotsioonid mind und nähes valdasid kui hunt mu abikaasat selja tagant ründas. Ma tunnetasin alandust ja ebaõiglust. Usun, et just seda pidi hiljem tundma ka mu abikaasa kui ta asja-eest-teist taga ilma ühegi mõjuva põhjuseta töölt "hundipassi" sai.
Tagasi üles Go down
sileo
Uus tulija
avatar


Postitusi : 7
Location : tartu

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyTeis 9 Sept 2014 - 23:33

Kui unenägudes nähtu tundub halb või vastik , ei pruugi see tähendada tegelikuses halba . Nägin unes , et mu abikaasal oli armuromaan minu hea sõbrannaga (kes tegelikuses eneselt elu võttis).Olin unenäos nende peale pahane jne. Kui üles ärkasin , rõõmustasin , et see oli kõigest uni aga samas jäi vaevama surnud sõbranna külastus minu unenäos . Samal päeval tõi selle sõbranna vend meile tagasi teatud esemed , mille olin sõbrannale laenanud kunagi ammu üheks ürituseks. Nii lihtne see oligi.
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyKolm 24 Sept 2014 - 13:56

Wolf_ kirjutas:
Kerstin :öö oli rahulik, jõin palderjani teed, suitsetasin viirukit ja jätsin küünlad põlema. Ärkasin korra kuid isegi silmi ei viitsinud avada, et kella vaadata. Mida oled vaimusilmas näinud? 3106305840 Täna öösel jäin ilma teeta magama, ainult küündlad...

Mnjh, küünalde osas oli siiski nähtavasti just Kerstini sellest teemast abi: https://valgemaagia.forum.co.ee/t40-kuidas-uinuda-kui-ei-saa-uinuda#443




Viimati sai vaimusilmas vilksamisi eesolevat päeva nähtud.



Tagasi üles Go down
bluestar
Maagiahuviline
bluestar


Postitusi : 34
Location : Tallinn

Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? EmptyLaup 3 Jan 2015 - 2:52

Ma proovin näiteks enne uinumist ümbritseda end mõtteliselt sinaka neoonvalgus ringina ja kuulan rahulikku muusikat.

do not think of fluffy little soft white bunnies do not think of bunnies Mida oled vaimusilmas näinud? 357296346
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mida oled vaimusilmas näinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida oled vaimusilmas näinud?   Mida oled vaimusilmas näinud? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mida oled vaimusilmas näinud?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida oled hoiatavas unenäos näinud?
» Mis loomana oled end unes näinud ?
» Mida huvitavat oled viimasel ajal teinud?
» Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud?
» Kuidas teha kindlaks eelneva elu asukohta

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIM :: Nägemused-
Hüppa: