Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 
 

 Millest küll alustada ???

Go down 
AutorTeade
Kerstin
Maagiahuviline
Kerstin

Postitusi : 152

PostitaminePealkiri: Millest küll alustada ???   Kolm 20 Aug 2014 - 15:57

Vaimses sfääris on palju erinevaid valdkondi. Nähtavasti osade poole tunned tõmmet, samas kui on neid, mille puhul leiad, et see pole sinu ala.

Aga siiski, millest alustada?
Tasub pidada meeles, et vaimset enesekaitset ei tohiks kunagi alahinnata. Luues võimsa kaitse, suudad vaimseis toiminguis olla edukam. Seeläbi tunned end üleüldse turvalisemalt. Ka muud toimingud saavad edukamad olla.

Samamoodi on tähtis ka vaimne puhastamine.


Kuidas?
Kaitse: võid luua vastavat värvi müüri, mulli vms midagi võimsat ja kaitsvat enda ümber. Võid ka elemente kaasata.
Puhastamine: võid visualiseerida end voolava vee alla. Võid voolava vee all pesus olles visualiseerida, kuidas kõik mis ei ole hea ja puhas, sinust eemaldub koos veega. Näe end säravana.

Unustades need 2, võid kohata soovimatuid tagasilööke.

_________________
Radasid võib su ees olla palju, ent mitte sugugi kõik ei tee sind õnnelikuks. Liikudes kaugemale vaimseist asjust, närbub tegelikkuses su vaim iga korraga... üha enam.
Tagasi üles Go down
Aglea
Maagiahuviline
Aglea

Postitusi : 140

PostitaminePealkiri: Re: Millest küll alustada ???   Laup 23 Aug 2014 - 19:38

Täna pesus käies visualiseerisin nii Kavatsen edaspidi sama teha!
Tagasi üles Go down
kyky21
Maagiahuviline
kyky21

Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

PostitaminePealkiri: Re: Millest küll alustada ???   Esm 8 Dets 2014 - 0:23

Mul juba viimased kuu aega on siukene kaitse. Kujutasin enda pea kohal olevat valget puhast energiat, siis mõtlesin läbi kõik 7tsakra värvid selles pallis, alustades alt e siis punasest värvist. Siis parema käega tegin paremale poole ringi enda pea kohal tunnetades kuidas ring omavahel ühildub ja ütlesin mõttes, et olgu see minu energia kilp mis mind kaitseb ja aitab, siis parema käega lükkasin alla pea peale ja silmadega silmad kinni hoides kujutasin ette kuidas see kilp võtab minu järgi keha kuju, kilp langes alla ja näpu otstesse ja varvastesse ja ütlesin, et nüüd käigu kosmiline energia ja maa energia täpselt nii läbi minu nagu mulle on hea, seda uuendan ma nii, et kui tunnen, et selle kilbi aeg on täis ja see vajab uuendust nagu windows vajab uuendust, siis mõtlen vana kilbi peast ülesse jälle 15cm kõrgusele pallikesse ja asendan uue energiaga, täpselt nagu windowsi uuendad, aga arvutit sa ära ju ei viska ja kusjuures seda kõike on tunda iseendas, oleks tore kui keegi kirjutaks siia kas siukest asja siukest kilpi võib kasutada, või ei ole see hea.

_________________
Kas teadsid Question et igal inimesel ingel sunny istub vasaku õla peal  Seega ei tohi üle vasaku õla sülitada affraid Exclamation Exclamation Exclamation Seega smile02 Pe.se see ebausk scratch
Tagasi üles Go down
kyky21
Maagiahuviline
kyky21

Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

PostitaminePealkiri: Re: Millest küll alustada ???   Esm 8 Dets 2014 - 0:29

Põhimõtteliselt halva energia tõmban oma käest välja, seda on kõike tunda mida teen endaga, ja viskan välja tirin lausa välja ja lõpetuseks nipsutan kolm korda oma käsi ja saadan halva energia sinna kus sellest enam midagi ei kuule ega näe mitte kunagi.

_________________
Kas teadsid Question et igal inimesel ingel sunny istub vasaku õla peal  Seega ei tohi üle vasaku õla sülitada affraid Exclamation Exclamation Exclamation Seega smile02 Pe.se see ebausk scratch
Tagasi üles Go down
Aglea
Maagiahuviline
Aglea

Postitusi : 140

PostitaminePealkiri: Teemaväline postitus   Nelj 25 Jan 2018 - 15:11

Iiris kirjutas:
Päris alguses on vaja tahet, sest ilma tahteta ei hakka sa elus midagi korda saatma. Kui sul on tõsine tahe ning sisemine tung tegeleda vaimsete asjadega, siis see paneb aluse sinu vaimuteele. Milliseks sa seda kujundad, kuhu suunas liikuma hakkad sõltub juba sinu kavatsustest.

Kui sinu sooviks on aidata seda maailma ja jagada siia headust, kuhu sa oled tulnud, kui tunned sisemist kutsungit, millegi suhtes/suunas vaimus eneses, milleks sa oled tulnud. Sinus eneses lihtsalt tiksub teadmine, mis on sügavas sisimas, et see pole isegi mõistuselegi teada. Kuid sa tead seda siiski kogu oma alateadliku olemusega ning tead tegelikult, mida tulid tegema. Lihtsalt, kui sul on see teadmine olemas, milleks sa tulid, on oluline, et sa EI LASKES MITTE KELLEGIL SEDA KÕIGUTADA, MOONUTADA, VÄÄNATA, ILLUSIOONE HAKATA LOOMA. Kindlasti palun ära lase sel unustuse hõlma minna, selle olmeelu keerdkäikudesse ning ära hakka oluliseks pidama seda, mida meie praegune kaasaja materialistlik ühiskond tahab, et sa oluliseks peaksid. Et noh, lõpetksid kooli, saad hea hariduse ja saad sellega hea töö, abiellud, looksid pere, koguksid pensioni jne. see jada läheb. See teadmine on tegelikult praktiliselt kõikidel nõidadel. Enne kehastumist antakse nõidadele (enamasti) ka ülesanded, nii isiklikuks arenguks, kui suuremas plaanis korda saatmiseks (mõte on kirja pandud ka Silver RavenWolf raamatus "Suures Loitsuraamatus" lk.52-54, kus Suvemaad mainib). Loomulikult on see kõik kokku pandud sinu siira tahtega kooskõlas ja sellega, mida soovid uues kätkevas elus parandada, muuta või uut algust teha hoopis =) Mõndadele palvetele võidakse ka vastu tulla.

Sõltuvalt sellest, milleks sa tulid, valid enesejaoks välja ka nõianduse/maagiaalased valdkonnad, mis kõige paremini toetavad su eesmärgi elluviimist.
Lisaks tahtele ja sügavale teadmisele, on vaja olla oma enese vaimuga kontaktis, sest kui ühendust pole oma enese vaimuga, siis saavad igasugused kratid, krätud, pisi deemonid, suuremad pimeduse jõud sulle luua su enda minapilti. Mis sa arvad, milline eluiga on enese minapildi loomiseks kõige õrnem ja määravam periood nõia ja ka inimese elus ? Justament - puberteet ! Kuigi lohutuseks kirjutan sulle, et nooruki eas annab asja parandada x) Väga raske, siiski mitte võimatu. Iga nõia jaoks on oluline olla kontaktis oma eheda minaga, sest siis on võimalik kontakti saavutada ka Vaimuga. Seejärel on võimalik ka vaimuskäimine. Pigem suurem küsimus seisneb selles, et kuidas kõigest sellest virr-varrist oma eneseminaga kontakt saada ning lükata ennast paika seeläbi ?

Ja see kõik, kas tarokaartidelt ennustada või ennustada ruunidega või tähtede pealt. Või praktiseerida unenägudes rändamist või olla tervendaja. See kõik tuleb iseenesest, kui need asjad on paigas - kui sul on kontakt eheda päris minaga ehk oma vaimuga, kui sul on tugev tahe tegeleda vaimsete asjadega ja oled valmis pühenduma, kui sul on sügav teadmine, milleks sa oled tulnud. Siis on kõik muu lihtne !

See ei lähe üldse teemasse ... Või kellegi meelest läheb?
Tagasi üles Go down
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: Millest küll alustada ???   

Tagasi üles Go down
 
Millest küll alustada ???
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MAAGIA :: Kõik muu-
Hüppa: