Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud?

Go down 
2 posters
AutorTeade
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud? Empty
PostitaminePealkiri: Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud?   Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud? EmptyLaup 16 Aug 2014 - 14:41

Kui sa oled teinud loitse, siis milliseid?

Ise eriti loitsudega ei ole tegelenud. Aga koduleheküljel olevat kiviloitsu olen küll teinud Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud? 3106305840 Mulle tundub, et ametüstiga tugevnes seetõttu side.
Tagasi üles Go down
mariks
Maagiahuviline
mariks


Postitusi : 34

Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud?   Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud? EmptyLaup 16 Aug 2014 - 15:38

Olen väga algaja loitsuja. Olen asja vastu alati sügavat huvi tundnud, kuid ainult teoreetiliselt. Praktiseerima ajas hädaolukord. Vajasin hädasti raha. Raha saamiseks soovisin müüa kinnistut. Kinnistut müüa veel ei ole õnnestunud aga raha saime ühe ootamatult pakutud tulusa tööotsa eest. See aitas kõige suuremast hädast välja. Olen aru saanud, et loits täitubki tavaliselt selles ulatuses nagu hetkel hädasti tarvis. Järgmine suurem loitsumine tuleb 09.09. Siis peaks olema selle aasta viimane superkuu.
Tagasi üles Go down
 
Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Milliseid loitse oled teinud?
» Mida huvitavat oled viimasel ajal teinud?
» Kas oled mõelnud?
» Kas sa oled läbinisti hea?
» Mida oled vaimusilmas näinud?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LOITSUD :: Loitsud-
Hüppa: