Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Sõnad amuleti laadimiseks...

Go down 
2 posters
AutorTeade
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Sõnad amuleti laadimiseks... Empty
PostitaminePealkiri: Sõnad amuleti laadimiseks...   Sõnad amuleti laadimiseks... EmptyPüh 9 Nov 2014 - 10:26

Kas kellelgi on sõnu või loitse amuleti laadimiseks?
Oleks hirmsasti vaja.

Mul juhtus nii et mu amulett jooksis väest tühjaks millegipärast, kuigi see oli päris täis veel. Sõnad amuleti laadimiseks... 4066265872
Kas kellelgi oleks anda sõnu või loitsu amuleti laadimiseks? Sõnad amuleti laadimiseks... 3106305840

Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Sõnad amuleti laadimiseks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõnad amuleti laadimiseks...   Sõnad amuleti laadimiseks... EmptyPüh 9 Nov 2014 - 19:14

Kuidas su amulett väest tühjaks jooksis?

Vb vajab su amulett lihtsalt puhastamist ?

Palju sõltub su enda tahtest ja eesmärgist. Kõige paremad sõnad on need, mida sa ei leia kuskilt internetiavarustest. Need tulevad su enda sisemusest. Võid eelnevalt keskenduda ja kirja panna eesmärgi jm enda jaoks olulise. Seejärel võid avastada, et ülejäänud sõnad tulevad justkui iseenesest ...
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Sõnad amuleti laadimiseks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõnad amuleti laadimiseks...   Sõnad amuleti laadimiseks... EmptyEsm 10 Nov 2014 - 14:08

Ma ei tea miks mu amulett tühjaks jooksis.
Tavaliselt puhastan seda iga nädal 1 - 3 korda.

Aitäh nõuande eest Aglea ! Sõnad amuleti laadimiseks... 3106305840
Asun siis asja kallale.
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Sõnad amuleti laadimiseks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõnad amuleti laadimiseks...   Sõnad amuleti laadimiseks... EmptyReede 28 Nov 2014 - 21:43

Hea, et abiks olla sain Sõnad amuleti laadimiseks... 3106305840

See muidugi sõltub täielikult isiklikest eelistusest (ja võimalustest), aga võid ka nt hõõguvate süte/tule võluväge kasutada... Muidugi liialt lähedale amuletti jätta ei tasu, muidu ehk tuli teeb liiga. Ja siis soovi korral võid ka visualiseerida - visualiseerimine võib võimas olla Sõnad amuleti laadimiseks... 3106305840

Vb leiad ka nt Scott Cunninghami raamatust "Maa, õhk, tuli ja vesi" midagi meelepärast - ei ole täiesti kindel, väga kaua aega tagasi sai loetud seda raamatut. Aga mõtetesse see tuli. Ehk põhjusega?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sõnad amuleti laadimiseks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõnad amuleti laadimiseks...   Sõnad amuleti laadimiseks... Empty

Tagasi üles Go down
 
Sõnad amuleti laadimiseks...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Amuleti ja talismani vahe

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LOITSUD :: Loitsud-
Hüppa: