Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks?

Go down 
3 posters
AutorTeade
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? Empty
PostitaminePealkiri: kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks?   kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? EmptyTeis 4 Nov 2014 - 19:18

Äki keegi teab, ma oskan energiat endast välja voolama panna Arrow , ja siis oskan kosmilist energiat kroon:queen: tsahkra kaudu endasse imeda ja selle lõpetada Idea , aga siis mediteerides ma olen üle kuumenenud kui olen kaua proovinud, siis justkui kõik tsakrad kiirgavad kuumust, tagasi tulemist ma alguses ei oskand, siis lugesin, et tuleb 3_2_1 aeglaselt lugeda ja kohe ei tohigi püsti töusta, sain õppetunni kätte oleks peaaegu pikali kukkunud, oskan valu vastu tegutseda võtsin mehel kõrvavalu ära, endal peavalu ära võttes läksingi esimest korda mediteerivasse olekusse juhuslikult ja ehmatasin selle peale, kas keegi jagaks õpetusi, mida ma saaks rakendada, tunnen, et see energia tahab, et teeksin midagi sellega, aga pole nii palju inimesi ja see panabki mind experinteerima, nii kui mõtlen energia kasutamise peale, hakkavad käed automaatselt värelema ja juba tahhavad ise, et teeks sellega midagi, tahaks rohkem valitseda seda, sain ise energiavampiirist lahti eile, tekitasin biovälja kõik tuli nagu iseenesest, enam pole enam pole ka väsimust, unisust ja kõik tsakrad keerlevad õiget pidi, see peaks tähendama, et enam ma ei anna oma energiat välja endast, kõik kohad kuhu ma ka ei pöörduks ei oska midagi öelda, et taha minkit sekti ka mitte, olen valguse harmoonia energial põhitsev inimene, kellele on seda köike mõne päeva jooksul liiga palju, ühe hetkega. Sad
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks?   kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? EmptyTeis 4 Nov 2014 - 20:18

Sektidesse jms kohtadesse ei tasugi ronida. Eemale seesugustest asjadest tasub hoida kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? 3106305840 Õpetusi võid saada nt ka unenägude/meditatsiooni käigus.

Võiksid nö ennem alustamist püstitada eesmärgi (öelda mõttes või valjult), et see, mida teed toob kaasa endaga vaid head/ on kõrgema heaolu nimel vms. (Et ei tee sellega kurja.) Ja siis tasub olla tähelepanelik. Pööra tähelepanu sellele, mida sa tunned. Kuidas sa millegi osas end tunned. Võib juhtuda, et esineb olukordi, mil tunned "see ei ole õige" - sel juhul tasub asi pooleli jätta.

Veidi ideid: võid nt endale, kodule luua võimsa kaitse; kui on lemmikloom, tervendada või aidata teda energiaga. Suunata tervendavat energiat sinna, kuhu selle minek toob kaasa endaga head (selles tasub aga ülimalt hoolikas olla ning kasvõi paluda, et su kõrgem mina seda suunaks vms, vaja ju, et energia sinna läheb, kus see teeb mitte maskeeritult head vaid tõeliselt head).  Kasutada energiat telepaatiliselt sõnumite edastamiseks... Suunata energiat selle heaks, et need kellel on vaimsed huvid jõuaksid siia kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? 357296346
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks?   kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? EmptyTeis 4 Nov 2014 - 22:02

olengi pöhinenud ainult hea peale kui kogematta meditatsiooni langesin, siis ma uskusin kogu südamest et vötan peavalu ära endal ja löpptulemus oligi see, aga siuke küsimus, et kuidas see tervendamise värk ikka käib äki oskab keegi öelda, et kui ma annan oma puhast sooja energiat edasi ravai heade omaduste eesmärgil, siis nagu ma arusaan, siis midagi ei tohi teiselt inimeselt enasse imeda nt. stressi, pingeid jne, esimesena ma proovisin seda ja omaarust ka kustustasin selle oma kätes ja tömbasin sönaotseses möttes välja ja viskasin tühjusese, sinna kus ma enam kunagi seda ei näe e tunne, noh selliste mötete ja see inimene tundis ja mina tundsin kogu seda väge, ma arvasin, et see on nalja asi, aga nüüd peale meditatsiooni saan aru, et kui ikka ei tea ei tohi puutuda. aga kuidas ikkagi puhastada ennast, sest kui tahan tervendada teisi peab gogu energia mul puhas olema, aga ma tunnen, et ma ei saada mingit saasta kellegile, vaid vaimusilmas näen, et see on isegi valge energia, ma lugesin, et tuleb vötta tumba ja panna 3küünalt enda ümber ja istuda näoga ida poole ning midagi oli veel ja siis ringist töusta ja kuni küünlad ära pölevad, siis jääb kogu halb ringi sisse ja pöleb koos küünlatega, aga kuida puhastada kodu, kas oma energiaga ma tean, et oma energiaga saab tekitada biokilbi, aga kuidas see jäädavalt püsiks nii, äki keegi teab.
Tagasi üles Go down
Vaatleja
Uus tulija
avatar


Postitusi : 6

kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks?   kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? EmptyKolm 5 Nov 2014 - 0:36

Puhastus "rituaale" on mitmeid. Salvei tõrviku põletamine ja toa suitsutamine, mõeldes, kuidas tuba täitub puhta valgusega. Samuti võid riputada toa nurkadesse või muusse sarnasesse kohta kotikesi apteegitilli seemnetega. On veel inimesi, kes joonistavad peegelpindadele petagramme ja kaitseruune.

Kuid enamus on ikkagi mõtlemises kinni, negatiivsete mõtetega tõmbad ligi negatiivset energiat. Loo enda ümber rahulik ja taakaalus atmosfäär. Võid alustada isegi sellest, et tuba oleks korras ja puhas. Küünalde ja viirukite põletamine on samuti positiivne, sest see tagab kodus mõnusama tunde ja rahulikuma ja pühama atmosfääri.

PS! Energiamulli/biokilpi/kaitsekihti saab tekitada ka kodu ümber, see nõuab lihtsalt veidi rohkem keskendumist.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks?   kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? EmptyKolm 5 Nov 2014 - 12:11

Aitäh vastuste eest, ma põletan igapäev teeküünalt köögi akna laua peal, üks päev nägin paari sekundiga mingit varju kes tõstis oma vasaku käe küünla poole ja aihtus, mida see võiks tähendada, peale seda pole ma teda enam näinud, üks kord ennem seda nägin teda veel, siis ja aihtus, ma ei karda kummitusi, kott pimedust ega surnuaedu, selleks, et endaga halbu vaime kaasas ei kannaks, äki nägin oma energia vampiiri, kes mul päris elus energia kanalid avas, varastas raha ja lahkus, peale seda tekkis hull väsimus ja uimasus, nii kui kasutasin oma energiat ja taastumine vöttis h aega aega, aga uimasus oli ikka, siis tegin küünla valges eelnevalt mediteerides omale käega katsutava mõõga ja vabastasin meie vahelised ahelad, siis tekitasin energia kilbi meditatsiooniga ja peale seda enam uimasust pole, ennem katsusin südame tsakrat kät peale panemata, tundus nagu energia piirgonnast eritub ebatavalisest rohkem energiat ja tegin mida vajalikuks pidasin.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks?   kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? EmptyKolm 5 Nov 2014 - 12:16

Tema 3 eset jäi maha, prillid, tsäks, pesupulber, mida nendega teha saaks, kuidas kõige õigem oleks need minema visata.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks?   kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? EmptyNelj 6 Nov 2014 - 14:21

Visualiseeriminegi saab olla võimas. Nähtavasti siiski nii või teisiti tunned, et aeg-ajalt on vaja taas ja taas puhastada. Ka raamatus "Sa oled selgeltnägija" Debra Lynne Katz, leiad tehnikaid.

On neid, kes kasutavad erinevaid elemente visualiseerimises koos. Samas võid piirduda sellega, millega tugevat sidet tunned. Nt küünalt põletades näe, kuidas leek puhastab ja tunneta selle väge.
Paljud eelistavad halba energiat eemale suruda, välja tirida ja minema visata (osad näevad sealjuures, kuidas see nt laavas muutub puhtaks). Suitsutamise osas võid nt kasutada ka mitut erinevat taime koos (sõltub eelistustest). (Sealjuures on hea teada, mis taim milleks on hea) Nt salvei, rosmariin ja tüümian. Salvei on hea (ka üksi), seda soovitati põhjusega eelnevalt kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? 3106305840

Neid ei unustatud niisama. Hea on need 3 eset võimalikult kaugele minema viia.  Kasvõi kuskile prügikasti/lõkkesse. Kodus neid hoida ei soovita. Ahjaa, kui neist vabaned, võid ka kasutada visualiseerimise väge. Arvan, et tead täpselt, mida teha.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks?   kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks? Empty

Tagasi üles Go down
 
kuidas õppida iseseisvalt oma energiat kasutama, ilma, et kellegile kogemata haiget teeks?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas?
» Kuidas läheb :)?
» Kuidas leidsid foorumi?
» Kuidas/milles oma ennustusvahendeid hoiad ?
» Kuidas spikerdada maagia abil?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Vabateema-
Hüppa: