Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Raamatud hiromantiast

Go down 
3 posters
AutorTeade
Emily
Maagiahuviline
Emily


Postitusi : 55

Raamatud hiromantiast Empty
PostitaminePealkiri: Raamatud hiromantiast   Raamatud hiromantiast EmptyLaup 30 Aug 2014 - 19:39

Teab keegi soovitada head raamatut käejoonte põhjal ennustamise osas?
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Raamatud hiromantiast Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatud hiromantiast   Raamatud hiromantiast EmptyLaup 21 Veeb 2015 - 13:43

Ei saa anda garantiid, et head on. Amazonis uurides jäid aga silma:
Renita Chiro, Palmistry Secrets Revealed: Palm reading made simple
Peter Hazel, Palmistry Quick & Easy
Vernon Mahabal, The Secret Code on Your Hands: An Illustrated Guide to Palmistry
Johnny Fincham, Palmistry: Apprentice to Pro in 24 Hours; The Easiest Palmistry Course Ever Written
Kooch N. Daniels, The Art And Magic Of Palmistry
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Raamatud hiromantiast Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatud hiromantiast   Raamatud hiromantiast EmptyKolm 29 Apr 2015 - 21:45

Pildid on head, selged nii raamatus "Ennustamine entsüklopeediline teatmeteos," Francis X. King kui Milvi Koplus, "Käsi kõneleb". Viimaselt autorilt on ilmunud ka "Käsi kõneleb taas". Teises raamatus on põhjalikumalt käejoontest ja nende tõlgendamisest juttu. (Piltide selguse tõin välja seetõttu, et osade raamatute põhjal on minu meelest nii keeruline aru saada, kus mingi joon paikneb. Hea kui on numbritega märgistatud - vähemalt mulle see süsteem sobib.) Raamatud on ka mõlemad minu meelest head.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Raamatud hiromantiast Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatud hiromantiast   Raamatud hiromantiast Empty

Tagasi üles Go down
 
Raamatud hiromantiast
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Raamatud haldjatest
» Lummavad raamatud
» Sinu lemmik/lemmikud raamatud astroloogiast

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Raamatud-
Hüppa: