Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Leitud asjade tähendus

Go down 
3 posters
AutorTeade
Andra
Uus tulija
Andra


Postitusi : 1

Leitud asjade tähendus Empty
PostitaminePealkiri: Leitud asjade tähendus   Leitud asjade tähendus EmptyPüh 16 Nov 2014 - 13:24

Tere.

Olen viimasel ajal hakanud leidma erinevaid asju. Hobuseraua näiteks leidsin jooksurajalt. Paar nädalat hiljem leidsin samas kohast üsna vana tabaluku. Last koolibussile saates leidsime suure noa. Nüüd leidsin suure särava käekella, mis ei käinud ja mille rihm on mitte just värskelt katki läinud. Mida selliste leidudega teha. kas neid tohiks üles võtta , koju kaas avõtta. Nuga ma ei puutunud. Hobuseraud ja tabalukk on kodus. Kellaga oli selline kummaline tunne, et miski nagu käskis selle üles korjata. Teadsin, et pean selle kella leidmise kohta kuulutuse panema, kui miski jälle ei lase mu seda teha. Seisab nüüd mul koridoris riiulil. On neil mingi tähendus või mitte? Kas keegi oskab seletada? Oleksin tänulik.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Leitud asjade tähendus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Leitud asjade tähendus   Leitud asjade tähendus EmptyTeis 18 Nov 2014 - 18:13

Hobuseraud võib kõneleda eesolevast pikast teekonnast.

Tabalukk võib viidata nt stabiilsusele, ettevaatlikkusele.
Minu jaoks kõneleks see nähtavasti eelkõige vajadusest kaitsta ennast. Võib viidata ka vajadusele "isikliku ruumi järele", oma seisukohtade, põhimõtete kaitsmist, vajadust tõmbuda teistest eemale jne.

Seisev kell võiks viidata vajadusele aeg maha võtta. Mitte liigselt kiirustada. Võimalusel puhata. Leida aega tundmaks rõõmu olemasolevast.

Eks ikka enda sisetunnet tasub kuulata. Kui on hea tunne, võid ikka üles võtta.

Kuidas ise tunned sidet leitud asjadega?
Tagasi üles Go down
bluestar
Maagiahuviline
bluestar


Postitusi : 34
Location : Tallinn

Leitud asjade tähendus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Leitud asjade tähendus   Leitud asjade tähendus EmptyLaup 3 Jan 2015 - 2:26

Siis kasutaja leiab kokkuvõttes endale huvitava kollektsiooni Leitud asjade tähendus 3954373025
aga mida võiks nende leidudega peale hakata kas tähendada märgid ylesse jätta sinna kus see oli või korjata ylesse ja hoiustada ?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Leitud asjade tähendus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Leitud asjade tähendus   Leitud asjade tähendus Empty

Tagasi üles Go down
 
Leitud asjade tähendus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kadunud asjade leidmine
» Esmete, asjade otsimine pendli abil ja muudel moodustel

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Vabateema-
Hüppa: