Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Nõiapood

Go down 
5 posters
AutorTeade
mariks
Maagiahuviline
mariks


Postitusi : 34

Nõiapood Empty
PostitaminePealkiri: Nõiapood   Nõiapood EmptyReede 29 Aug 2014 - 3:22

Kahju, et Eestis pole ühtegi kauplust kust saaks ühest kohast osta kõiki nõidumisl vajalikke maagilisi abivahendeid. Praegu otsi nagu Toots saia seest rosinaid. Leidsin Inglismaalt paar toredat poodi kust saab postiga tellida, aga mulle meeldiks kaupa enne ostmist oma silmaga kaeda, katsuda ja kaaluda. Keegi võiks sellest äriideest kinni haarata. Ei tea muidugi kui palju väikeses Eestis sellisele nišikaubale turgu oleks. Aga oleks tore,
kui oleks
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Nõiapood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiapood   Nõiapood EmptyPüh 14 Sept 2014 - 15:17

Väga kaua aega tagasi on wicca klubis tehtud sarnane teema. See on üldse üks esimestest teemadest seal.

Räägi, mida nii spetsiifilist otsid?
Tagasi üles Go down
mariks
Maagiahuviline
mariks


Postitusi : 34

Nõiapood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiapood   Nõiapood EmptyPüh 14 Sept 2014 - 19:08

Erinevateks rituaalideks vahendeid. Näiteks isegi värviliste küünalde leidmine on teatud mõttes probleem. Mulle ei meeldi küünlad mis on pealt värvilised aga seest valged. Tavalises marketis on erineva värviga küünlad erineva põlemisaja - kujuga jne. Alati ei leiagi õiget värvi ühest poest. Muidugi saab kõiki vajalikke rituaalivahendeid ka internetist tellida, aga see võtab aega kuni tellitu kohale jluab japole ikka see. Mulle meeldiks kaupluses kõike ise oma silmaga näha, katsuda, nuusutada kaaluda. Tore oleks kui müüja tunneks kaupa ja teemat ning oskaks soovitada ürte, õlisid jmv. Oleks spetsiaalne väike raamatukogu ja lugemisnurk, kus teetassi juures ja vaikse muusika taustal raamatuvalikuga tutvuda ja ka neid osta. Veel mõnusam oleks, kui saaks samas kohas soovi korral isegi rituaaliruumi rentida. Viimasel täiskuul viisime tüdrukutega läbi suuremamahulise rituaali minu kodus. Ebamugav oli, sest ruumi jäi vajaka. Segas keskendumist kui pidin toas patjade ja inimeste vahel ringi manööverdama sest vaba liikumine oli piiratud. Kuulsin kusagilt, et Marilyn Kerro kavatseb õega Eestisse nõiapoe asutada. Tore oleks. Ühesõnaga, tegelikult pole probleemiks see, et vajalikud instrumendid on täiesti kättesaamatud, vaid see et nende hankimine on tülikas ja ebamugav. Ühes korralikus oleks õige õhkkond nikg šoppamisest võiks juba iseenesest riruaal kujuneda. Vot selline lugu.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Nõiapood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiapood   Nõiapood EmptyKolm 17 Sept 2014 - 0:00

Nähtavasti sulle sobiks väike ingel. Küünlaid, õlisid jms seal kül minu teada ei ole, aga ... Seal on eraldi ruum, kus saad istuda. Seal on raamatuid ja ühtlasi kaarte, mida vaadata saad. Kohvikut tasub aga mujalt otsida ...

Minu meelest ürtide, õlide jms osas on väga tähtsal kohal maitseelistused. Abistav võib küll üldise lemmiku teadmine olla.

Kahtlen, et kui see pood loodub saab, et see on seda, mida ootad. Aga eks näis Nõiapood 3106305840
Tagasi üles Go down
mariks
Maagiahuviline
mariks


Postitusi : 34

Nõiapood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiapood   Nõiapood EmptyNelj 18 Sept 2014 - 0:23

Tänud, peab selle Ingli üle vaatama
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Nõiapood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiapood   Nõiapood EmptyNelj 18 Sept 2014 - 18:02

Palun. Kui oled külastanud seda poodi, anna teada kuidas sulle seal meeldis.
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline
Wolf_


Postitusi : 23

Nõiapood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiapood   Nõiapood EmptyTeis 23 Sept 2014 - 22:20

Lugesin mariks-i väikest või isegi võib öelda suurt unistust. Nõiapood 3106305840 See on tõesti armas visioon, ka minule meeldiks mõni vahva "nõiajook" erilise retseptiga, talvel eriti kui külm, ja miks mitte suvel jahutav. Ei pea just kohvik olema, kuid kõrvaline koht ruumi nurgas kus omaette mõtteid mõlgutada ja jalga puhata. Nõiapood 3106305840
Eriti oluline oleks see kui teisel pool letti oleks asjatundja. Meil on neid esoteerika poode ka, kuid need mida külastanud olen, on kuidagi kitsad ja kaupa täis topitud.
See on õige tähelepanek mis puudutab küünlaid, enamus on tõesti lihtsalt üle värvitud. Nõiapood 4066265872
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Nõiapood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiapood   Nõiapood EmptyKolm 24 Sept 2014 - 14:23

Neile, kellele kohvik-restoran jms nii tähtis on, peaks väga meeldima Pärnus asuv Riiamarii. Nojah, nõiapood see tõesti just päris ei ole ...

to Mariks: kui tead, et see pood valmis saab vms, võiksid anda teada.

to korralike küünalde huvilistele: ülevärvituid ei tasu soetada, kui need ei meeldi. Värvilisi küünlaid (üleni ühevärvilisi) müüakse nt Handymanis. Tavalisse küünlajalga ei pruugi need aga mahtuda ...

to Wolf - kui jalgu soovid puhata, siis väikeses inglis on võimalik ka istuda. Vähemalt kui viimane kord külastasin, oli võimalik. Seal on tühja ruumi nii palju, et võiks lausa tantsida. Mulle isiklikult meeldivad sellised poed, kus on piisavalt kaupa müügil. Eriti ei kutsu sellised poed tagasi, kus valitseb suur tühjus ja müüdaks justkui õhku ...

Wolf, millistesse poodidesse oled sattunud sel juhul (kitsad, kaupa täis topitud) ? Tean vaid kahte sellist poodi, mis võiks vastata su kirjeldusele - Minerva ja Jansuki. Viimasesse annaks veel mahutada kaupa, esimeses võiks maagiatarvete nurk laiem olla, aga eks nähtavasti huvilisi on selleks liialt vähe... Tead ehk midagi muud?
Tagasi üles Go down
mariks
Maagiahuviline
mariks


Postitusi : 34

Nõiapood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiapood   Nõiapood EmptyKolm 24 Sept 2014 - 23:00

Tänud Handymani vihje eest. Kui "Väikeses Inglis" ära käin, annan kindlasti tagasisidet. Praegu on lihtsalt nii kiire, et "hingata ka pole enam aega". Aga see aeg tuleb lihtsalt võtta. Seega kuulmiseni...
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline
Wolf_


Postitusi : 23

Nõiapood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiapood   Nõiapood EmptyLaup 18 Okt 2014 - 18:26

See pood oli Kuressaares kuskil turu lähedal, mida mina külastasin. Miks kohvik-restoran, pole kunagi söömist esikohale seadnud. Armastn oma elu rikastada väikeste rituaalidega Nõiapood 3106305840 küünlavalgus tass teed/kohvi, meeldiv muusika + meeldiv kaaslane..., ja see kõik ei pea ju ainult koduseinte vahel toimuma. Vahel tunnen vajadust end tuulutada, ja mitte ainult looduses ...
Ma usun, et niipalju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi mõnusast olemisest.
Tagasi üles Go down
bluestar
Maagiahuviline
bluestar


Postitusi : 34
Location : Tallinn

Nõiapood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiapood   Nõiapood EmptyLaup 3 Jan 2015 - 2:19

Loitsukellerist Tallinnast leiab üht teist, aga kunagi kasutati nõidumiseks tavalisi esemeid ja isetehtud tööriistu kui inimene ise usub asjasse muutubgi ta selliseks nagu parasjagu vaja on muidugi enne toiminguid võiks ära halvast energiast asjad puhastada



BB
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nõiapood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nõiapood   Nõiapood Empty

Tagasi üles Go down
 
Nõiapood
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Vabateema-
Hüppa: