Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 
 

 Energiaröövimised

Go down 
AutorTeade
Tupsununnuce
Uus tulija
avatar

Postitusi : 1

PostitaminePealkiri: Energiaröövimised   Nelj 27 Nov 2014 - 15:04

" kas sa oled...ärganud üles hommikul, tundes justkui oleksid sõjast tulnud ? Oled omadega läbi, energiast tühi, tundes, justkui poleks üldse puhata saanud...
Su energiat on kurjasti ära kasutatud. Öised energiaröövimised, seesugused kurnavad toimingud on ka taktikaliselt kavalad: hoides sind nö elusana, aga piisavalt väsinuna ja kurnatuna on suuremad tõenäosused, et sa püsid süsteemis, et sind ja su energiat saadakse kontrollida (kurja korda saatmiseks)."

Rolling Eyes Aga just sellised ongi minu hommikud.. Neutral Palun teadjamatelt Nõu ?
Tagasi üles Go down
Guardian
Maagiahuviline
avatar

Postitusi : 93

PostitaminePealkiri: Re: Energiaröövimised   Nelj 27 Nov 2014 - 22:02

Ka minul on sellised hommikud. Jubedad. mina tegin endale taime segu kokku, panin selle padja alla ja täna sai ilusti ärgatud.

_________________
Be Positive
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja


Postitusi : 66

PostitaminePealkiri: Re: Energiaröövimised   Nelj 27 Nov 2014 - 23:22

Aeg, kui me magame, on selline aeg, kus pimedusel on lihtsam rünnata. Minu käest on palju küsitud, et kas see on kuidagi konkreetse isikuga seotud ja kuidas seda vältida...

Rünnakud ei pruugi olla seotud meie endaga ja mõne konkreetse isikuga. Siiski oleme paljudel juhtudel ise lasknud endale lähedale neid isikuid, kelle kaudu pimedus saab rünnata või siis lihtsalt avanud uksi. Mõned isegi magavad ööseti nende isikute läheduses.

On neid, kes kasutavad unenäopüüdjaid, kuid nendest on abi ainult osade rünnakute puhul.

Kui mitte lasta endale lähedale valesid isikuid ja hoiduda sellise maagia praktiseerimisest, mis tekitab soovimatuid tagajärgi, siis võime olla ikkagi rünnakute all. Seda siis lihtsalt seetõttu, et keegi tahab meie energiat kätte saada. See kõik kajastub meie unenägudes.

Esimeseks staadiumiks võiks nimetada seda kui ilmnevad teatavad unenäod (näiteks keegi paha ajab sind unes pidevalt taga ja tema eesmärgiks on sind saada kätte ja teha sulle midagi halba) ja hommikul oled nagu sõjast läbi käinud. Sellised unenäod viitavad sellele, et keegi proovib meilt energiat röövida. Kui meie energiatase langeb alla teatud taseme (teine staadium), siis me enam und ei näe (õigemini ei suuda seda enam mäletada) - siis kipume ka päeval vahel nagu unes liikuma. See võib näidata seda, et meie side on mingi isikuga/olendiga juba tugev - ehk siis kui vaimset pilti vaadata on tegemist väga tugevate energiakanalitega. Kolmas staadium on unetus (või ka unetus ööseti). See eeldab juba otsest kokkupuudet ja totaalset sidet või mingi vaimse rituaali läbiviimist mõne energiavampiiriga - olen selliste inimestega kohtunud. Ei ole probleemi tekitada neile ajutist heaolu - ehk siis näiteks mõne hea nõia kõrval suudavad nad ka päeval hõlbsasti uinuda. Samas ei ole probleemi ka nende kanalite sulgemisega, kuid kanalid avatakse pidepunktide abil uuesti. Niisiis läheb selliste inimeste aitamiseks vaja mitte tunde ja päevi vaid hoopis pikemat aega. Teatud mõttes on see kurb. Mulle on pakutud korduvalt vaevatasuks raha jne, kuid kust võtta see aeg, et elada päev-päevalt selle isiku kõrval, et hävitada kõik pidepunktid ...

Selline olukord, millest Sina räägid, kuulub üldjuhul esimese staadiumi alla. Niisiis ei pruugi sellisel puhul olla tegemist alati sellega, et isik ise on kedagi endale lähedale lasknud või teinud midagi, mis selle on põhjustanud. Muuseas tüüpiline olukord on näiteks selline, kus mõni nõianeiu laseb teadmatusest mõne endast madalama vaimse tasemega noormehe endale lähedale kuid kuna sellisest suhtest pikemas perspektiivis midagi välja tulla ei saa, siis nad küll kaugenevad teineteisest aga kanaleid sulgeda ei osata. Ka siis ollakse hommikuti nagu "sõjast tulnud".

Nagu ma juba mainisin, ei pea esimese staadiumi puhul tingimata ise selleks põhjust andma

Kuidas siis meie (nõiad) ennast selliste asjade eest kaitseme ? Unenäopüüdjatest oli juba juttu, kuid nendest ei pruugi abi olla. Sageli ei olegi vaja midagi teha - näiteks kui sa elad nõiaperekonnas ja magad ööseti teise omasuguse kõrval, siis sind on raske rünnata. Kui aga juba kolm nõida elavad koos (kolmikabielu), siis on sind rünnata väga raske. Oma väljaga sa ju kaitsed teist omasugust ja tema kaitseb sind vastu - kolmeväele on aga väga raske vastu astuda. Muidugi on olemas kaitseloitsud, kaitsekivid (mis näiteks paigaldatakse igasse toa nurka), erinevad rituaalid jne.

See oli siis nüüd üldine selgitus teemaalgatajale. Alati aga tuleb igal konkreetsel juhul vaadata täpsemalt, millega siis tegelikult tegemist on. Seda on ju kohe näha, kui sa mõnda isikut vaatad, milline on tema väli (kas see on praguline) ja millised kanalid seal on jne.

P.S. Ka lihtsalt valel ajal vales kohas elamine - näiteks elamine kohas, mis ei olegi sinu kodu ja kus niigi kipub tunne tekkima, et seinad sind rõhuvad, võib olla põhjuseks, miks esimene staadium tekkida saab. Niisiis, sul on selles kehas olles ainult üks elu - tee kindlaks oma kutsumus ja valik ja asu täitma oma eluülesannet
Tagasi üles Go down
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: Energiaröövimised   

Tagasi üles Go down
 
Energiaröövimised
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Küsi Teadjalt-
Hüppa: