Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Söber :(

Go down 
3 posters
AutorTeade
Lily22
Uus tulija
Lily22


Postitusi : 5

Söber :( Empty
PostitaminePealkiri: Söber :(   Söber :( EmptyLaup 12 Märts 2016 - 19:49

Tere
Pöördun teie poole murega, et minu kallis söber huvitub viimaselajal satanismist. Ta on väga hea inimene ja mulle tundub nagu ta tegelikult ei tahaks selle asja kohta uurida aga miski nagu sunnib teda. Ma ei tea mida ma tegema peaksin, sest ta juba hirmutab mind ära nende juttudega ja ma tahaksin teda kuidagi aidata, et ta ei läheks mustale poolele üle.
Tänan kõiki vastajaid
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Söber :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Söber :( EmptyLaup 12 Märts 2016 - 21:29

Kas tead, millega täpsemalt ta tegeles, et asjad nii läksid Söber :( 4066265872? Vaimulaud? Midagi muud?
Tagasi üles Go down
Lily22
Uus tulija
Lily22


Postitusi : 5

Söber :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Söber :( EmptyLaup 12 Märts 2016 - 22:59

Tere
Ta on tegelenud koguaeg valgemaagiaga kuigi vanasti mingil määral kasutas mustamaagiat. Aga see ei tundunud talle õige ja ta läks valgelemaagiale üle. On see võimalik et ta ei pääsegi lihtsalt enam mustastmaagiast?
Tagasi üles Go down
Liisu
Maag
Liisu


Postitusi : 66

Söber :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Söber :( EmptyPüh 13 Märts 2016 - 23:53

Tere,
kas sa oskad öelda, millega ta täpselt tegeles viimasel ajal ja enne - mis toimingutega? Nii valges kui ka mustas maagias.
Tagasi üles Go down
Lily22
Uus tulija
Lily22


Postitusi : 5

Söber :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Söber :( EmptyKolm 16 Märts 2016 - 23:56

Tere
Ta kunagi musta maagia osas tegeles needmisega vähesel määral, kättemaksmisega ühele kelle peale ta oli tõsiselt vihane, ta üritas ka deemoneid välja kutsuda aga see ei õnnestunud tal õnneks ja veel ta tegi kaitset ning röövis väge.
Valge maagia osas ta tegi ka kaitset. Ta tegeles ravitsemisega, meditatsiooniga, ilma mõjutamisega, ennustamisega ning üritas sooritada astraalrännakut.
Praegu ta lihtsalt uurib musta maagia asju ja ma kardan et tal midagi hirmsat plaanis. Ma olen väga mures...
Tagasi üles Go down
Liisu
Maag
Liisu


Postitusi : 66

Söber :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Söber :( EmptyNelj 17 Märts 2016 - 21:49

Tere Söber :( 3106305840

Sul on põhjust olla väga mures. Kuna ta on tegelenud selliste valdkondadega mustast maagiast, siis pole ime,et ta on kurjade vaimolenditega seotud. Need mõjutavad teda sellega tegelema.

Muudatusteks peaks ta seda väga väga tahtma. Ja selleks vajaks ta veel täiendavalt kellegi abi.
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Söber :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Söber :( EmptyEsm 19 Veeb 2018 - 15:56

Lily22, mis on saanud su sõbrast nüüdseks?
Tagasi üles Go down
Lily22
Uus tulija
Lily22


Postitusi : 5

Söber :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Söber :( EmptyTeis 20 Veeb 2018 - 18:26

Tere!
Kahjuks läks mu sõber siiski mustamaagia teed ja me enam ei suhtle. Mina temaga sooviksin, aga tema minuga kahjuks mitte.
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Söber :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Söber :( EmptyKolm 21 Veeb 2018 - 23:01

Kurb kuulda, et tumeda tee valis Söber :( 4066265872
Kuidas sul valge maagiaga edeneb?
Tagasi üles Go down
Lily22
Uus tulija
Lily22


Postitusi : 5

Söber :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Söber :( EmptyPüh 4 Märts 2018 - 17:16

Enam kahjuks väga ei edene. Kui ma oma sõbrast ilma jäin kadus kuidagi isu ära. Maagia oli asi mis meid kahte omavahel liitis.
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Söber :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Söber :( EmptyLaup 10 Märts 2018 - 0:31


Kas tohib küsida, millega te täpsemalt tegeleda jõudsite maagias ühiselt?

Seda on küll kurb kuulda. Tea, et minevikust ei tohiks kramplikult kinni hoida, muidu võivad sul jääda paljud olulised asjad elus tegemata.

Selle asemel võiksid püüda leida midagi head maagias, mida nt te koos ei jõudnud teha (seega ei saa see selliselt teda meenutada. Oluline on liikuda edasi) Söber :( 3106305840 Ja ehk uue alguse leida. See on nii kurb kui maagiast võõrduda. Maailm ja elu ilma selleta on hoopis teine, ja seda mitte sugugi heas mõttes.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Söber :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Söber :( Empty

Tagasi üles Go down
 
Söber :(
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Küsi Teadjalt-
Hüppa: