Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes

Go down 
3 posters
AutorTeade
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes Empty
PostitaminePealkiri: Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes   Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes EmptyEsm 14 Märts 2022 - 18:38

Kas oled süüa tehes märganud sümboleid ja kujundeid enda ümber?

Täna hommikul paprikat puhastades avastasin, et osad paprikaseemned moodustasid käele sümboli.

Mida huvitavat oled Sina märganud?
Tagasi üles Go down
MariaL
Uus tulija
MariaL


Postitusi : 12

Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes   Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes EmptyReede 18 Märts 2022 - 9:37

Kui huvi tohib tunda, mis sümbol/kujund Sul käele moodustus?

Mul tihti kipuvad igasugused esemed käest libisema. Nii tomatid, võileivatikud, sool kui muu on moodustanud omapäraseid mustreid, millest olen püüdnud tähendusi leida. On olnud hoiatusi, uudiseid, märguandeid tähelepanelik olemise osas jne.
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes   Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes EmptyPüh 20 Märts 2022 - 22:14

Jah, olen märganud sümboleid ja kujundeid.

Ükskord kui pannkooke küpsetasin märkasin pannkookidel erinevaid kujundeid. Ühel pannkoogil oli kilpkonn Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes 1f422
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes   Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes Empty

Tagasi üles Go down
 
Toiduga ennustamine/ ennustused süüa tehes
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ennustamine.
» Ennustused loodusest

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: ENNUSTAMINE & ENNUSTUSVAHENDID :: Muu-
Hüppa: