Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud?

Go down 
4 posters
AutorTeade
hei
Külaline
Anonymous



Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? Empty
PostitaminePealkiri: Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud?   Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? EmptyKolm 17 Dets 2014 - 20:25

Leidsin väga vana välimusega kaardid.Tunduvad mingid ennustuse kaardid,kahjuks osad puudu,ei ole õrna aimugi palju neid peaks üldse kokku olema.Kas võivad olla nö algaja õppekaardid?äkki keegi targem täpsustaks..

http://pilt.delfi.ee/my_picture/16687247/  

http://pilt.delfi.ee/my_picture/16687249/
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud?   Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? EmptyNelj 18 Dets 2014 - 2:47

Omapärased kaardid tunduvad olevat. Kahjuks ei ole varem selliseid näinud. Väga vanad erilised ennustuskaardid? Kui tohib küsida, kust sellised põnevad kaardid leidsid Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? 3106305840 ? Kellelgi esivanematest olid sellised? Palju neid kaarte sul selles pakis on jäänud alles)? Kas pakis on suurima numbriga kaart 36? Kui nii, siis võimalik, et see ongi arv, palju kaarte pakis muidu olema pidi. (Tegemist on ühe suht tüüpilise kaardipakis olevate kaartide arvua sel juhul, kui nii.) Seejärel on järgnev aga küsimus, et kas kaardi numeratsioon algab ühest/nullist või sootuks muust arvust... (Tavapäraselt algab ühest.)

Võimalik, et õppekaardid  või ehk ongi mõeldud seesugusena kasutamiseks? Noh, hea kui "spikker nina all". Tavalised need ei tundu, erilised aga küll.

Huvitav oleks neist kaartidest rohkemat teada...
Tagasi üles Go down
heix
Uus tulija
heix


Postitusi : 1

Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud?   Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? EmptyNelj 18 Dets 2014 - 20:01

Kahjuks infot pole miskit,tean et vanematel oli see poolik pakk juba siis kui olin laps.Asjade sortimisega tuli lihtsalt välja,keegi ei tea kust need üldse koju said.Esimene olemasolev number on 3 ja viimane 36.Kõik skännisin fotoks ka.
Oleks põnev kui teaks mis nendel puudu olevatel võib teemadeks olla.Paraku jääb see saladuseks.(Muidugi juhul kui kellegil pole sama eksemplar täies mahus olemas).
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud?   Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? EmptyNelj 18 Dets 2014 - 22:44

Tegemist on eeldatavasti kaartidega aastatest 1935-1940. Kahjuks on need isikud juba aastaid tagasi teispoolsusesse kolinud, kelle käest oleksin koheselt täpset teavet saanud ja kes nähtavasti isegi nendega toimetasid.

Lastekirjanik Silvia Rannamaa oli minu vanatädi hea sõbranna. Mäletan, et kui ma veel pisike olin, siis võttis minu vanatädi mind ikka sageli Silvia Rannamaa tädi juurde külla kaasa. Kuna mina olin alles pisike ja koolis veel ei käinud, siis minu jaoks olid tähemängud ja muud sellised asjad. Aga Laagi-tädi (Silvia Rannamaa ema õde) tegeles sageli mingite omapäraste kaartidega. Midagi taolist, nagu teemaalgataja poolt välja toodud kaardid, nägin vist ka seal. Osad asjad pärinesid kuulduste järgi Silvia Rannamaa emalt, kes oli selleks ajaks juba ammu surnud, kuid oli olnud midagi meediumi taolist. Igatahes minu vanatädi rääkis mulle sageli aegadest, kus nad kõik ringis vaime välja kutsusid ja ka kaarte panid. Temale see "vaimude värk" ja muu selline ei istunud ja isegi taldrik olevat kohe aeglasemalt liikuma hakanud kui tema sinna oma käed peale pani - aga kaardid talle meeldisid...

Kuuldavasti pani Paia-tädi ka nendel aegadel (kui mina veel pisike olin) ööde viisi kaarte ja seetõttu magas sageli päeval. Kahju, et ma siis alles nii pisike olin (käisin alles lasteaias) ja minu huvi kaartide vastu tuli alles hiljem. Nüüdseks on kõik need inimesed surnud ja ei saa enam nii, et helistad ja küsid Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? 4066265872
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud?   Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? EmptyKolm 27 Jan 2021 - 1:28

Küsimuses aidata kahjuks tõenäoliselt ei oska, aga kas oleks võimalik fotosid kaartidest näha? (Need lingid ei avane kahjuks enam.)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud?   Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: ENNUSTAMINE & ENNUSTUSVAHENDID :: Abivahenditega ennustamine-
Hüppa: