Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Käbnääre...

Go down 
2 posters
AutorTeade
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Käbnääre... Empty
PostitaminePealkiri: Käbnääre...   Käbnääre... EmptyNelj 1 Jan 2015 - 19:15

Mul nädal aega juba on pea surisenud nagu kahe kõrva vahelt, aga mitte päris sealt, raske seletada seda kohta,
lihtsalt närvi ajab juba siuke surin ja sumin mu kõrvus nagu mul oleks kuskil ajude vahel mngi külmkapp,
nii sarnaselt suriseb külmkapiga ja koguaeg algab see just öhtul, see surin käib umbes nii.
rrr r rrrrr r r r rrrrrrrrrr r r r r rrr r r rrrrrrrrrr ja vahepeal käib kaasas sellega peavalu siuke nagu oleks nõelaga kuskile torgatud mõned korrad ja siis suriseb edasi lõppeb alles siis kui magama lähen ja kui hommikul ärkan siis enam ei surise ja kuni saabub jälle õhtu, peaaegu juba 2nädalat nii.

Tahakski teada kas kellegil on käbinäärme avanemisega mingeid teadmisi, et kaua see värk mul kumiseb peas või ei ole see ültse käbinääregi, äki kasvaja vibreerib hoopis ajude vahel Mad
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Käbnääre... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Käbnääre...   Käbnääre... EmptyReede 2 Jan 2015 - 22:37

Mingi põhjus peab olema, miks see just õhtusel ajal aset hakkab leidma... Oled sa proovinud seda surinat ja suminat oma peast välja ajada? Kõigepealt keskendunud sellele, et sa ei taha ega vaja seda. (Kui see peaks ka viitama sellele, et ei ole millegi pahaga tegemist, siis müra ju häirib ja segab, takistab. Seega on hea olla vaba.) Nt visualiseerimisega, seeläbi loonud müürid ja vallid, et müra ei saaks tulla tagasi? Vaja peatada see, mis on segamas ...
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Käbnääre... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Käbnääre...   Käbnääre... EmptyEsm 12 Jan 2015 - 21:34

olen proovinud, aga see pole minu teha, ma ei saa kuidagi seda peatada ega mòjutada, et seda ei oleks. olen visaliseerimist proovind tõket teha proovinud, ka käed võtsin appi, et oleks tugevam efekt, olen ka proovinud läbi käe välja tirida, sellest on näha, et see ei tule välisest keskonnast midagi on mu peas see vibreerib, aga nüüd on see veidi muutunud ajaliselt. kui see kunagi, lòppeb ex siis kirjutan siia.
Tagasi üles Go down
Apocry
Külaline
Anonymous



Käbnääre... Empty
PostitaminePealkiri: Loodan, et pole hilinenud   Käbnääre... EmptyTeis 9 Aug 2016 - 11:28

Kas surin on sarnane pigem külmkappi häälele või pigem nagu jäsemele, mille peal oled juhuslikult magama jäänud?
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Käbnääre... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Käbnääre...   Käbnääre... EmptyTeis 9 Aug 2016 - 13:04

See on rohkem nagu külmkapi vibra moodi, ei oska rohkem näiteid tuua ja siia maani on ja nüüd vibrab juba vahest ka päeval.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Käbnääre... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Käbnääre...   Käbnääre... Empty

Tagasi üles Go down
 
Käbnääre...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Küsi Teadjalt-
Hüppa: