Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas see oli ikka lind?

Go down 
2 posters
AutorTeade
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas see oli ikka lind? Empty
PostitaminePealkiri: Kas see oli ikka lind?   Kas see oli ikka lind? EmptyKolm 8 Apr 2015 - 21:28

Käisin täna metsas jalutamas ja ma jäin seisma et kuulatada mis lind sellist(imelikku) häält tegi.
Ootasin natukene siis pöörasin pead ja nägin et lind just lendas puu taha(peitu).
Ta piilus alguses ühelt poolt puud mind oma läikivate mustade silmadega nii surnud ja jubedad kui üldse olla saavad, ta läks peaga uuesti puu taha ning seekord vaatas teiselt poolt.
Siis lendas ta minema(kaugemale) sõi siis oma hiirt mis tal noka vahel oli ja kui hakkasin talle liginema siis tegi ta sellist õrna linnu häält nagu piiksatus aga selline tugev ja kuidagi teistmoodi, pigem nagu hõige või midagi.
See lind ei anna mulle rahu.
Pärast tema nägemist tundsin et mul pole enam turvaline metsas olla.
Aga ikkagi olin.
Kui läksin teise metsa(kahe metsa vahel on ainult autotee) siis tundsin end paremini aga teel sinna käis mitu praksatust, see lind ''hõikas'' jälle ning suuremat sorti oks kukkus männi otsast alla.
See lind, see tema pilk oli nii inimlik aga nagu metsistunud.

Aga võibolla oli see lihtsalt lind??? o.o
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kas see oli ikka lind? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see oli ikka lind?   Kas see oli ikka lind? EmptyKolm 8 Apr 2015 - 22:51

Arvan, et ikka ja alati tasub usaldada sisetunnet. Kui see oleks olnud vaid lind, oleksid sa tundnud end selliselt?

Siin maailmas toimub igasuguseid kahtlaseid asju.

Uurisin asja ja leidsin ka nt uudise, milles väidetavalt (Dodowa s) tulistati lindu, kes kukkus alla ja seejärel muundus inimeseks. http://citifmonline.com/2015/03/12/bird-turns-human-being-at-dodowa/#sthash.obHAhpmK.dpbs
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas see oli ikka lind? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see oli ikka lind?   Kas see oli ikka lind? EmptyNelj 9 Apr 2015 - 14:12

Siin maailmas juhtub tõesti kahtlaseid asju.

maal:

Oli talvehommik, ärkasin just üles ja läksin sööma aga teel sinna oli minu sõber käe välja sirutanud nagu talle antaks midagi või tahaks et antaks, igatahes pärast tuli tema ka kööki ja koos kommiga.
See komm oli see Tallinna komm(mingi vahvli oma) ja ta ütles mulle et mina andsin talle selle aga see oli võimatu sest ma olin pool unes ja meil polnud neid komme ja kui mul isegi oleks olnud see komm siis oleks see komm olnud juba ammu minu enda kõhus.
Ja see on täielik kommi müsteerium o_o keegi ei tea kust see komm tema kätte sai.
Siiamaani vaidleme selle üle kui jutuks tuleb kuidagi kogematta.

maal (2):

Oli kevad vaheaeg,olime viiekesi õues - mina, minu parim sõber, sugulane, minu parima sõbra väike vend ja minu väike vend.
Kell oli juba 21:00 või 22:00 aga kuna täiskasvanud olid kodust ära(kuskil kontserdil) siis olime õues ja mängisime mis siis et pime oli, lõbus oli ikka.
Mängisime rollimängu kus oleme koopainimesed(targadXD).
Ja järsku käis mingi sisin sasin seda pole võimalik kirjeldada see oli lihtsalt nii imelik - keegi nagu kaevaks, samal ajal laseb ilutulestikku(neid vastikuid pininaid)õhku, sada madu sisisevad.
See hääl oli nii imelik, nii mitme asja segu.
See toimus varemete taga(vähemalt meie arvasime nii).
Saatsime väiksemad tupp ja läksime sõbraga asja uurima.
Seal polnud midagi, ja siis kostis see hääl uuesti.
Jooksime sõbraga tuppa.
Teised unustasin selle peaaegu kohe aga mind kummitab see ikka veel.
Hommikul läksime asja uurima aga seal polnud jälgegi(teiste arust aga kuna mina mõtlen omapäraselt siis mina nägin aga teised mitte).
Varemete taga polnud midagi peale suurte hundijälgede(imekombel olid nad tulnud nii ligidale).
Varemete sees oli aga 2 linnu surnukeha, või siis pigem nende jäänused, rõvedad verised ja natuke lihased.


Aga ma uurisin natuke ja see lind võis olla ka kaaren.
Sest kaarnad pidavat oskama inimeste ja teiste lindude, loomade hääli järgi teha ja nad pidid omandama sõnavara paremini kui papagoid.
Aga see oli mindi eriline kaaren sel juhul sest tema hoiak ja kõik muu oli nii pool inimlik.
Ta nägi välja nagu ta oleks olnud inimene kes muutus  kaarnaks aga ei saanud enam oma kaarna kehast välja.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kas see oli ikka lind? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see oli ikka lind?   Kas see oli ikka lind? EmptyPüh 12 Apr 2015 - 18:02

Hea, et teada said, mis linnuga tegemist oli.

Omapärased juhtumid sul.

Mäletan, kuidas väiksena sünnipäeval õnnetus minuga juhtus. (Tundsin suurt hirmu, kui kiirabisse minekust räägiti, ei soovinud mingil juhul seesugust asja.) Meessoost sugulase kaksikvend aitas ja kaitses mu seisukohta. Tohterdamisega tegeleti kodus, olin tänulik. Aastaid hiljem sain teada, et ei olnud sel mehel mingit kaksikvenda ...

Hiljem, u 10 aastasena hommikul ärgates leidsin oma toast laualt värvipaberid. Ma ei kuulnud kedagi sisenemas. Lisaks asja kohta lähemalt uurides ilmnes, et keegi ei olnud neid toonud.
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas see oli ikka lind? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see oli ikka lind?   Kas see oli ikka lind? EmptyPüh 12 Apr 2015 - 18:59

Mu unenäod on viimasel ajal kahtlaselt jubedad.

Täna metsas:

Mõtlesin sellele mida unes nägin sest see oli jube ja kummitav.

Nägin unes et lõin mingi koletise(libahundi), mingi loitsuga.
Selle eluka ma lõin kellegi hävitamiseks aga see ebaõnnestus/koletis sai võimu enda kätte ja ma ei saanud teda enam kontrollida).
Oli orientteerumis võistlus ning pidime klassivennaga minema läbi varemete kus elukas pesitses, seal juures oli mingi 5 linnu laipa - libahundi tapetud.
Aga seal teda veel ei olnud.
Öösel kui me sõbraga jalutasime mööda järve äärset teed oli elukas liikvel ja ma nägin teda.
Sõber oli minust kaugemal(elukale ligidamal). Hüüdsin et ta jookseks kähku minu juurde aga elukas reageeris kiiremini ning mind nähes ta ehmus aga pärast kui nägi mu sõpra siis jooksis tema poole, alles siis sai sõber aru et peab jooksma.
Olime jõudnud käänaku peale kus oli meil ohutum, sõber oli minust ikka kaugemal, koletis sai ta kätte ja samal ajal ma laususin loitsu et juhuks kui mu sõber surema peaks siis ärkab ta ellu tagasi.Ja nii juhtuski, mu sõber suri aga ärkas ellu tagasi.
Loom oli segaduses.Sõber sai põgenema.
Jooksime kiiresti tuppa aga seal anti meile ülesanne ta hävitada.
Kuna mu sõber oli mingi keemiaga väga tuttav siis süstis ta talle kuidagi mingit ainet sisse, see hävitas ta organid ja kondid aga vaim oli tal nii tugev et see jäi sisse ning ta hõljus õhus aga siis me võtsime mingi traadi ja kuna ta oli nagu õhupall siis torkasime teda ja ta suri.

Lõpp on küll naljakas aga see elukas oli jube.
Ja on ikka veel.

Okei, lähme nüüd tagasi metsa jutu juurde.

Ma mõtlesin sellest unenäost ja kuna ma kõnnin igapäev sama rada pidi metsas siis olen möödunud ühest kännust mille peal on pakk mis on mahalõigatud puust.
Kuna see hakkas mind tasapisi häirima siis lükkasin selle maha ning läksin edasi.
Hiljem, tagasi tulles nägin ma et see puu pakk oli jälle kännu peal.
Pidasin seda imelikuks ning juurdlesin asja natukene.
Otsustasin et lükkan selle uuesti maha, lähen peitu ning ootan seal natuke ja nii tegingi ja nagu ma oletasin siis puu pakk oli natukese aja pärast tagasi kännu peal, aga ometigi ühtegi inimhingekest ei läinud sellest mööda sest olin piisavalt kaugel aga ka piisavalt ligidal et sellist asja kuulda.
Igatahes ma märkasin seda et vahepeal oli küll suuremad oksad maha kukkunud ja paar sellist kõvemat mütsu käis ka aga midagi muud imelikku ma küll ei näinud ega kuulnud.

Lõpuks otsustasin et kui metsa lähen siis lähen teisse metsa aga igatahes mitte sinna, sest seal on jube.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kas see oli ikka lind? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see oli ikka lind?   Kas see oli ikka lind? EmptyTeis 14 Apr 2015 - 18:06

Eks ole jah väga erinevaid metsi. Ju keegi soovis, et see puupakk kännul oleks. Huvitav igastahes Kas see oli ikka lind? 3106305840

Olen sarnaselt tundnud, kuidas 2 nö kõrvutiasetsevat metsa võivad totaalselt erinevad olla. Ühes tunned end hästi, soovid seal olla ja viibida, naudid seal olemist. Samas kui teise puhul soovid sealt kiiremas korras eemale saada. Lihtsalt tunned, et midagi on valesti. Vb nö kõhedusttekitavas metsas meeldib rohkem halbadele haldjatele ja vaimudele toimetada, seal on midagi halba toimunud mis on tugeva jälje jätnud vms... Samas eks mõnikord võib ka meeldivas kohas viibides tulla tunne, et peab lahkuma kiiresti. Põhjuseks võib olla see, et keegi, kes ei ole meeldiv, on tulemas ...

Mis sa arvad, mis su omapärase unenäo sõnum võis sulle olla ? kas sind soovitati hoiatada millegi eest ?
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas see oli ikka lind? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see oli ikka lind?   Kas see oli ikka lind? EmptyReede 17 Apr 2015 - 20:27

Ei, hoiatada küll mitte sest kõik on hoopis väga hästi, pareminigi kui tavaliselt.
Võib olla oli see unenägu hoopis tähistamaks mingist hirmust võitu saamas. sest lõpus see elukas ju suri.

Ja ühest hirmust olen tõesti üle saanud, esinemishirmust.
1 uue sõbra sain ka.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kas see oli ikka lind? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see oli ikka lind?   Kas see oli ikka lind? EmptyReede 17 Apr 2015 - 22:13

Hea, et tähendust tead Kas see oli ikka lind? 3106305840 Mul nt on nii, et kui midagi unenäos valesti teen, võin kohe eeldada, et tegemist on soovitusega toimida teisiti.

Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kas see oli ikka lind? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see oli ikka lind?   Kas see oli ikka lind? EmptyPüh 3 Mai 2015 - 1:41

Head unenäod on vahvad - huvitav on see, kuidas tihti PÄRAST teab täpselt, mida läbielatu tähendas. Kuidas justkui mustrid jooksevad kokku... Kuidas sul läheb? Kas uus sõber on maagiahuviline ja saate kenast koos heade vaimsete toimingutega tegeleda? Oled seal heas metsas vahepeal käinud? Oled näinud mõnda toredat lindu?
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas see oli ikka lind? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see oli ikka lind?   Kas see oli ikka lind? EmptyPüh 3 Mai 2015 - 12:32

Metsas käin igapäev peaaegu.
Kahjuks ta pole maagiahuviline aga ta on hea sõber.
Toredaid linde on palju Kas see oli ikka lind? 3106305840 nad näitavad tihti end mulle.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kas see oli ikka lind? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see oli ikka lind?   Kas see oli ikka lind? EmptyTeis 5 Mai 2015 - 1:59

See on vahva, et toredad linnud näitavad end - ju meeldid neile Kas see oli ikka lind? 3106305840
Siis võid metsas kohata ka teisi - kui pole juba kohanud - metsloomad, haldjad ...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas see oli ikka lind? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see oli ikka lind?   Kas see oli ikka lind? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas see oli ikka lind?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MAAGIA :: Kõik muu-
Hüppa: