Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Loitsude valmistamine

Go down 
3 posters
AutorTeade
Muffin16
Uus tulija
Muffin16


Postitusi : 1
Location : Saaremaa

Loitsude valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Loitsude valmistamine   Loitsude valmistamine EmptyPüh 25 Okt 2015 - 12:41

Tere, ma olen veel täiesti algaja, alles hiljuti avastasin enda jaoks maagia. Sooviks alustada lihtsamate loitsudega, näiteks sooviks teha loitsu kadunud asjade leidmiseks. Kuidas käib loitsude valmistamine ja kuidas olla kindel, et need toimivad?
Tagasi üles Go down
Liisu
Maag
Liisu


Postitusi : 66

Loitsude valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsude valmistamine   Loitsude valmistamine EmptyPüh 25 Okt 2015 - 15:26

Mina isiklikult laenutaksin raamatukogust Suure loitsuraamatu. Sealt loitse uurides muutub loitsudes koostamine sulle endale kergemaks, kui näha kuidas on neid tehtud. Sellest raamatust leiad vaid häid loitse, mitte midagi halba seal ei ole. Nõiakunsti käsiraamatus on ka loitse aga need kõik ei ole valge maagia, seega tasub selle raamatuga ettevaatlik olla. Seal raamatus on ka mõned read setud kadunud asjade leidmisega.

Tuleb usaldata oma sise tunnet kui sa seda lausud või nu siis teed. Ja kindlasti pead uskuma ka et see toimib, kui ei usu siis ei toimi kindlasti. Kõik sõltub loitsust kui kiiresti see mõjub ja kui hästi selle mõju näha on.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Loitsude valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsude valmistamine   Loitsude valmistamine EmptyNelj 8 Veeb 2018 - 12:10

Kuidas on edenenud loitsudega vahepeal?

Oled nähtavasti selle pika aja jooksul jõudnud mitu maagiaalast raamatut lugeda ja erinevaid loitse proovida ... Kas leidsid üles selle, mille kaotasid loitsu abil?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Loitsude valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsude valmistamine   Loitsude valmistamine Empty

Tagasi üles Go down
 
Loitsude valmistamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» (Taro) kaartide ISE valmistamine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LOITSUD :: Loitsud-
Hüppa: