Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Loitsimis keel

Go down 
+4
Guardian
Kabala
Leena
Ceth
8 posters
AutorTeade
Ceth
Uus tulija
Ceth


Postitusi : 7
Location : Pärnu

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyEsm 30 Märts 2015 - 21:44

Tere!

Huvitav oleks teada, kas kasutate loitsimiseks puhast eesti keelt või tunneb keegi, et mõjuvam on näiteks inglise või ladina keeles seda teha? Lisaks mõttele annab jõudu ka ju sõna.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyEsm 30 Märts 2015 - 23:46

Üldjuhul kasutan eesti keelt. Minu jaoks on probleemiks eesti keeles aga riimuvate sõnade leidmine - samas kui ingilse keeles on neid kokkusobivaid sõnu nii palju ja need leiavad tee loomulikult. Kas sul sõnade seadmisega lood kergemad?

Olid ka ajad, mil tundus mõjuvam inglise keeles loitsida. Nüüd aga tunnen, et iseenda puhul keele osas ei ole vahet. Tähtis on aga nt minu jaoks kavatsus sõnade taga; see et nö loitsides lisan sõnadesse väge ja usaldan.

Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyTeis 31 Märts 2015 - 0:44

Sageli kasutan vaimsete toimingute tegemiseks vaimukeeli.
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyPüh 5 Apr 2015 - 15:21

Lugesin Cethi postitust uuesti ja see ladinakeelsete loitsude küsimus tekitas omapärase tunde.

Ega enamus vist ju ei teagi, miks mitmed ladina keelt kasutavad. Asi nimelt selles, et vahel on vaja teha loitse ja ka muid toiminguid nii, et soovimatutel vaimolenditel ei oleks võimalust aru saada, mida sa teed.

Kõige kindlam viis selleks on loomulikult kasutada vaimukeeli, aga kõigil seda vaimuannet ei ole. Siis kasutataksegi näiteks ladina keelt. See, et pimedus ei suuda mõista ladina keelt, on osaliselt müüt ja levinud paljuski kristlikes ringkondades. Nimelt arvatakse et halvad vaimolendid ladina keelt ei mõista. Päris õige see ei ole. Asi lihtsalt selles, et madala klassi kurjad vaimolendid valdavad eelkõige seda keelt, mida valdas isik, kelle sees nad varasemalt elasid. Kuna latiine enam ei eksisteeri, siis ei eksisteeri ka neid, kelle emakeel oleks ladina keel. Niisiis enamus madala klassi vaimolendeid sellest keelest tõesti aru ei saa. Samas on aga neid kurje vaimolendeid, kes on kunagi elanud mõne latiini sees. Nemad saavad sellest keelest loomulikult aru.

Keele taga võib olla vaimsus, aga sõna taga on vägi. Juba tuhandeid aastaid tagasi jagati sõna tinglikult kaheks - kirjapanud sõna ja väljaöeldud sõna. Kusjuures eraldi toodi välja, et väljaöeldud sõna taga on vägi Loitsimis keel 3106305840 Keele taga (kui tavakeeltest rääkida) võib olla aga vaimsus mistõttu võib mõnes keeles olla asju kergem teha kui teises keeles.

Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyEsm 13 Apr 2015 - 20:37

Tavaliselt kasutan ikka eesti keelt aga ühe loitsu olen teinud ladina keeles, 2 inglise keeles ja 1 rootsi keeles.
Tagasi üles Go down
Haldjas89
Uus tulija
Haldjas89


Postitusi : 3

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyKolm 21 Sept 2016 - 14:37

Kas keegi seletaks mulle rumalale lahti, mis on vaimukeel ? Loitsimis keel 3106305840
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyNelj 22 Sept 2016 - 10:11

Vaimukeelest räägitakse isegi Piiblis. Seal on seda kutsutud "võõrasteks keelteks". Tegemist siis keelega, mida nõiad vaimus räägivad ja mille abil ka mitmeid maagilisi toiminguid korda saadetakse. Läbi ajaloo on sellest loodud erinevaid müüte. Kuna tavainimesed on korduvalt olnud tunnistajaks, et nõiad räägivad mingeid tavainimeste jaoks arusaamatuid sõnu, siis on loodud müüt ussisõnadest, nõiasõnadest jne. Ka Harry Pottery autor oli probleemi ees, et kuidas siis neid vaimukeeli raamatus kajastada. Nagu näha, on mindud "nõiasõnade" variandi peale. Kui juba on nõiasõnad, siis tuleb tavainimeste loogika järgi neid sõnu ka õppida ja järelikult peaksid nende loogika järele need sõnad ka kuskil kirjas olema. Niisiis on loodud müüt ka sellisest nõiaraamatust kus nõiasõnad kirjas on. Sellest tulenevalt ei ole vähe neid, kes kuskilt proovivad leida üles seda niinimetatud nõiaraamatut, et nõiasõnu õppida.

Siit siis tekibki küsimus, et kuidas küll tavainimesele ära selgitada, et ma ju räägin vaimus, et mul ei ole vaja selleks mingit raamatut ega sõnade õppimist, et see keel on mul juba olemas , et tegemist on vaimuandega jne.

Aga on siis vaja üldse kõiki asju tavainimestele selgitada ... peaks ju piisama lihtsalt sellest, et valged maagid suhtuvad tavainimestesse heatahtlikult ja neid aitavad.

Paljudel noorematel nõidadel avaldub see vaimuanne sageli siis kui nad on raskustes. Näiteks kui käib võitlus mingi kurja vaimolendiga, siis korraga lihtsalt tulevad need keeled. Muidugi on see nõia otsustada, kas ta soovib neid ka rääkida. Tegemist on vaimuandega, mida saab ka taotleda.

Tagasi üles Go down
Haldjas89
Uus tulija
Haldjas89


Postitusi : 3

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyNelj 22 Sept 2016 - 13:24

Tänan sid vastuse eest. Ma sain nüüd täpselt aru mis see on, ma mõtlesingi, et kas see on see või mingi muu. Ka mul esineb seda aga mul on nii, et ma ei saa ise aru ju mis ma ütlen. Kas see on ok ? Või peab seda ikkagi kuidagi mõistma õppima ?
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyNelj 22 Sept 2016 - 13:56

Vaimukeel ongi ju selline keel, kus vaimus räägitakse saladusi Loitsimis keel 357296346 Niisiis Sinu vaim räägib kellegi teisega (või annab välja käsklusi jne) Sinu suu kaudu. Eraldi teemaks on paljudel selle keele tõlgendamine. Kuna ka prohveteeringud ja vaimsed sõnumid tulevad sageli vaimukeeltes, siis sellistel puhkudel see nõiake, kes sõnumi vaimukeeltes esitab, esitab üldjuhul kõrvale ka tõlke.

Tegemist on vaimuandega, mis hakkab sageli järk-järgult toimima. Niisiis anna endale aega ja usu vaid Loitsimis keel 357296346 Nii ütlen seetõttu, et ilma usuta ei kipu see vaimuanne töötama. Tuleb uskuda nii endasse kui ka sellesse, mida Sa teed Loitsimis keel 357296346

Tagasi üles Go down
Haldjas89
Uus tulija
Haldjas89


Postitusi : 3

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyNelj 22 Sept 2016 - 14:07

Tänan sind
Tagasi üles Go down
Leserte
Maagiahuviline
Leserte


Postitusi : 39

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyLaup 12 Okt 2019 - 21:12

Eelistan vaimukeeltes loitsida. Teinekord olen ka võõrkeeli ja ka eesti keelt kasutanud. Viimane kord tulid mõttes sellised sõnad:
põis kinni pea,
nii on hea.
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyKolm 6 Nov 2019 - 15:40

Varem kasutasin eesti keelt, aga nüüd kasutan vaimsetel toimingutel vaimukeeli.
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel EmptyNelj 21 Nov 2019 - 21:26

Teen peamiselt eesti keeles, kuii vahel sekka mõni inglise keelne loits ja olen ka proovinud paari lihtsat muus keeles loitsu.

Siiani on minu jaoks kõige paremini toiminud eesti keelsed aga ka inglise keelsed Loitsimis keel 3106305840
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Loitsimis keel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loitsimis keel   Loitsimis keel Empty

Tagasi üles Go down
 
Loitsimis keel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LOITSUD :: Loitsud-
Hüppa: