Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Milliseid loitse oled teinud?

Go down 
3 posters

Loitsud ja sina
tervendamine (palun kirjuta lähemalt)
Milliseid loitse oled teinud? Vote_lcap11%Milliseid loitse oled teinud? Vote_rcap
 11% [ 2 ]
kaitse (palun kirjuta lähemalt)
Milliseid loitse oled teinud? Vote_lcap32%Milliseid loitse oled teinud? Vote_rcap
 32% [ 6 ]
armastus (palun kirjuta lähemalt)
Milliseid loitse oled teinud? Vote_lcap21%Milliseid loitse oled teinud? Vote_rcap
 21% [ 4 ]
sõprus (palun täpsusta)
Milliseid loitse oled teinud? Vote_lcap5%Milliseid loitse oled teinud? Vote_rcap
 5% [ 1 ]
kadunud (esemete) leidmine (palun täpsusta)
Milliseid loitse oled teinud? Vote_lcap5%Milliseid loitse oled teinud? Vote_rcap
 5% [ 1 ]
nägemused, tunnetus, sisekaemus (palun täpsusta)
Milliseid loitse oled teinud? Vote_lcap11%Milliseid loitse oled teinud? Vote_rcap
 11% [ 2 ]
MUU (täpsusta kommentaaris)
Milliseid loitse oled teinud? Vote_lcap15%Milliseid loitse oled teinud? Vote_rcap
 15% [ 3 ]
Kokku Hääli : 19
 

AutorTeade
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Milliseid loitse oled teinud? Empty
PostitaminePealkiri: Milliseid loitse oled teinud?   Milliseid loitse oled teinud? EmptyKolm 21 Sept 2016 - 12:59

Tekkis huvi, mis loitsudega oled tegelenud. Milliseid teed enim?
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Milliseid loitse oled teinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliseid loitse oled teinud?   Milliseid loitse oled teinud? EmptyNelj 13 Juul 2017 - 22:35

Ma olen teinud mitmeid erinevaid loitse aga siiani olen kõige lahedamaid ja minu jaoks kutsuvamaid loitse leidnud Suurest loitsuraamatust Milliseid loitse oled teinud? 3106305840
Tagasi üles Go down
Leserte
Maagiahuviline
Leserte


Postitusi : 39

Milliseid loitse oled teinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliseid loitse oled teinud?   Milliseid loitse oled teinud? EmptyNelj 25 Jan 2018 - 15:00

Olid ajad, mil sai aktiivselt kaitseloitsudega tegeletud. (Kodu, teiste, iseenda heaks.)

Kadunud esemete osas olen ka teinud mitmeid loitse... On olukordi, kus on need toimunud vägagi edukalt ja hästi ... Millegipärast on aga mõne asjaga olnud nii, et kui see on kadunud, siis teinekord lootusetult. Vahest ikka mõtlen, et kuhu on võinud saada mõned erilised (lemmik pendel, lemmik kivi, lemmik kaelakee, mõned maagia teemal raamatud...) Aga pole õnnestunud siiani leida. Kuidas teistel, kas ka mõni lootusetult kadunud asi on aastaid hiljem välja tulnud?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Milliseid loitse oled teinud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliseid loitse oled teinud?   Milliseid loitse oled teinud? Empty

Tagasi üles Go down
 
Milliseid loitse oled teinud?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud?
» Mida huvitavat oled viimasel ajal teinud?
» Milliseid kaarte eelistad?
» Milliseid ravimtaimi kasutad ?
» Kui kasutad kaarte, siis milliseid?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LOITSUD :: Loitsud-
Hüppa: