Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kuidas?

Go down 
2 posters
AutorTeade
No One
Uus tulija
No One


Postitusi : 5

Kuidas? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas?   Kuidas? EmptyKolm 13 Juul 2016 - 11:49

Ma arvan, et eks me kõik ole algajad olnud? On neid, kes on peavad end praegugi algajaks.
Et siis, kuidas suhtusid teie lähedased sellesse? Maagiasse. Kas nad olid miskipärast hirmul? Pidasid teid imelikuks?
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kuidas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas?   Kuidas? EmptyReede 15 Juul 2016 - 19:09

Ema vist pidas imelikuks küll ja mitte vähe. Ta ei saanud aru, miks on selliste asjadega vaja tegeleda jne (ma ei saanud essas klassis aru, mismoodi numeroloogia raamatus tähti numbritele laotakse - täishäälikutele üles, kaashäälikutele alla, oli lihtne vastus, mille saamiseks tuli kaua talle pinda käia.). Ta arvas, et koolitöö on kõige tähtsam ja bla bla bla. Samas mu vanaemal olid ühed ennustuskaardid, mis mulle huvi pakkusid ja millega ennustamiseni ka jõudsin. Tal oli ka mingi tavaliste kaartidega ennustamise raamatu moodi brošüür, palusin ka vanaemal kord mulle ennustada. Noh, suure lunimise peale võttis kaarid pihku. Ta tõmbas välja potiässa, arvas seepeale, et mul on kõik nii B-s, et mis mulle ikka ennustada... Mäletan, kui pettunud siis olin.

Üldiselt ma ei rääkinudki oma huvidest, sest teadsin ja tundsin, et see loob nende poolt probleeme ja mõistmatust. Paljutki sõltub ka sellest, millega ses keskkonnas, kus oled, tegeletakse. Hirmu mu meelst ei tuntud. Teati, et nö üleloomulik on olemas.
Tagasi üles Go down
 
Kuidas?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas läheb :)?
» Kuidas leidsid foorumi?
» Kuidas te näete nägemusi?
» Kuidas/milles oma ennustusvahendeid hoiad ?
» Kuidas ennustada abivahenditeta?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Vabateema-
Hüppa: