Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Nägemused

Go down 
AutorTeade
liisa13
Külaline
Anonymous



Nägemused Empty
PostitaminePealkiri: Nägemused   Nägemused EmptyLaup 6 Aug 2016 - 13:33

Tere, olen peagi 14 aastaseks saav tüdruk ja mu nimi on Liisa. Nimelt olen hakanud mõningaid asju ette nägema ning ma kardan et see hakkab tavaelu segama toon näite: oli päev ning istusin diivanile ning mu ema vaatas e-kooli ning luges sealt nüüd uue direktori kohta kes sel aastal tuleb. Mu ema luges isegi ta nime ette. Ja hiljem kui ma tahtsin tema käest seda nime üle küsida teatas ta et midagi sellist pole olnudki ning vaatas e-koolist ja kooli lehelt üle et äkki ikka oli nii aga et ta lihtsalt ei mäleta seda. kuid mitte kusagilt ta seda infot ei leidnud ning jäigi nii jutt et ma kujutavat asju ette. Kuid ometigi nüüd hiljuti see nägemus v asi kordus ning nüüd juhtus see reaalselt ja ma isegi küsisin nime üle ja kõik oli olemas ja kirjas.
Üle üldse olen ma eluaeg midagi natuke ette näinud või midagi tundnud kuid viimasel ajal on asi tugevamaks läinud. Ja mul on tekkinud huvi vaimude ja nende olemasolu kohta. Vahest käib nendega seonduvas jutus mul automaatselt nõksatus läbi ning ma tunnen kuidas ma tahaks nendest rääkima jäädagi ja nagu ma teaksin nendest palju. Ostsin endale automaatselt isegi kummituse pildiga päeviku ning telefoni taustaks on ka kummitus. Vahest tulevad kuskilt lampi mingid sõnad mulle suhu mis täituvad
nüüd jõuan siis oma küsimuse juurde: Mis teie arvate kas ma peaksin hakkama selgeltnägemist arendama ning kui jah siis kuidas. Ja kui te vastate ei siis mida ma tegema peaksin?
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Nägemused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nägemused   Nägemused EmptyPüh 7 Aug 2016 - 9:43

Me kõik seisame iga päev valikute ees. Osad valikud on tähtsad ja osad tähtsusetud. Suuremate vaimsete valikute ette seatakse meid tavaliselt alles siis, kui oleme saanud täiskasvanuks. See ei ole füüsiline täiskasvanuks saamine (meil siin Eestis ju loetakse täiskasvanuks inimest alates 18. eluaastast, kuigi on riike, kus täiskasvanuks saab ka näiteks 15-aastaselt). See on selline iga, kus me oleme saanud juba nii vanaks, et saame korda saata suuri vaimseid asju. Ehk siis vaimne maailm meie ümber peab meid täiskasvanuks ja samuti ka need nõiad, kes vaimus käivad Nägemused 3106305840

Sina oled samuti oma valikute ees. Sulle on hakatud näitama seda, mis tulevikus toimub. Niimoodi suudad Sa paremini ennast kaitsta ja kaitsta ka teisi, hoiatades neid ette selle eest, mis tulemas on. Eks see nõidadel sageli nii algabki . Keegi ei sünni võlukepp peos. Samas kipuvad aga mitmed asjad mööda suguvõsaliini üle kanduma. Sinu praegune valik on otsustav kogu Sinu tulevase elu jaoks. Kas otsustad edasi minna nõiana ja hakata korda saatma suuri asju või siis tahad kõik vaimse, mis sinus avaldub, lihtsalt maha matta...

Siiski peaksid teadma ühte. Sa ei saa kunagi õnnelikuks kui vaimsed asjad kõrvale jätad, aga ikkagi on see Sinu valik.

Ja sealt edasi... Kas veel mäletad, kuidas sa väiksena unes lendasid? Ehk mäletad sedagi, kui oled olnud üks kodus ja olekisd nagu kuulnud, et Sinu nime nimetatakse... ja veel palju muudki. Paljudel hakkabki see kõik just niimoodi. Sind ei taheta ehmatada ja vaadatakse, kas Sa tahad edasi minna, et Sulle suuremaid asju usaldada.
Tagasi üles Go down
 
Nägemused
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIM :: Nägemused-
Hüppa: