Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 oleks veitsa abi vaja.

Go down 
2 posters
AutorTeade
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

oleks veitsa abi vaja. Empty
PostitaminePealkiri: oleks veitsa abi vaja.   oleks veitsa abi vaja. EmptyKolm 1 Juul 2015 - 20:26

Ma lõpetasin selle maagia teema mingi jaanuaris või veebruaris, sest mõtlesin, et saan paremini keskenduda kui aega on ja ku lapsed suuremad.

Nüüd sellised probleemid, mul süda nii valutab, kuidas on võimalik, et ma hakkasin taas nägema igapäev nr 43 siia maani, koguaeg. Praegu olen enamvähem juba selgusele saanud, et ootata on mingit jama.
Kuskil veebruari kuul nägin unes 2laipa metsa ääres üless poodud või ma ei tea kuidagi olid nad seal püsti ja siis üks inimene nimega Reet kõndis mul vasakult poolt jumala tuima näoga mööda. Järgmisel päeval sain teada, et Reet oli hoidnud mu isa lapsi ja isa naise isa oli seal ära surnud. Ja isa naine oli unes näinud, et mingi koletis ajab teda taga ja ta peitis unes hunniku raha isa toa lillepotti.

Ja nüüd 4mail suri minu vanema tütre isa ära, aga ennem seda 30 aprillil, istusime seltskonnaga koos ja üks tuli juurde, oli leidnud maast uhiuue telefoni ja seal mingil mustlasel kukkus mingi väga hästi väikseks pakitud A4 paber mingi ringi kujulise maagiline joonis oli peal, meenutas kaugemalt vaatates astroloogilit ringi, aga lähemalt vaadates tekkis mul hirm, sest see tundus minu jaoks mitte midagi head, kõik ütlesid, et visake ära visake ära, kõigil tekkis selline ettekujutlematult kummaline tunne ja hirm, et mida see paberi pilt tähendas, ei tea.

Nüüd siis umbes 15mail suri ära minu mehe kaksikvend, juhtumisi tuli tal langetõbi hoog peale ja auto sõitis otsa. Ja siis suri ära ka mu mehe klassivend. Ja siis pidime minema mehe venda matma.
Tegime paberid ära 10juunil pidime 11juuni ta venna ära matma, aga siis juhtus veel rängem asi. 10juuni kella 22 õhtul läksin poodi mul siuke tunne, et no ei tea kas kukkun kokku või mis toimub, ma kõndisin ja hõljusin silme eest tõmbus nagu torusse ja pea käis ringi, siis mõtlesin tagasi minnes helistada mehele, ta läks minu isa juurde ja ma läksin sõbranna juurde.
Helistasin talle, ta rääkis kuidagi veidralt nagu venitas pikalt sõnu tavaliselt ta koguaeg jutustas ja viskas nalja, aga siis nagu kohe ültse ei tulnud sõnu välja, mõtlesin no mis seal ikka, et tule siis mingi aeg siia, et ootan sind, ta venitas mulle veel nii palju, et musi ole rahulik, küll ma jõuan ja lõpetasime kõne.
Hommikul viiest ärkasin ülesse vaatasin ta pole helistanud ja telefon väljas, et mis toimub magasin edasi. kell9 helistas mu isa ja ütles, võta ruttu taxo ja tule siia, et paul on surnud.

Ma ei saanud algul aru, et mida, võtsin taxo sõitsin sinna. nii kui nägin kiirabi oli kõik selge. Olin sokis, mulle öeldi, et võin teda vaadata, aga mõtlesin, et parem, kui ma sellist pilti viimaseks temast mälestuseks ei saa, parem meenutada elavat pilti.
Ma nii kahetsen, et ma nägin nii palju unenägusid lõpuks kuupäeva täpsusega, aga aru ei saanud.

Esimene uni oli see kui magasime tagatoas ja paul nigu ärratas mind unes ülesse ja ütles vaata, näitas näpuga enda pea kohale ja seal oli kummituse pea kes vaatas teda, nii kui mind nägi tõmbus tagasi lakke.
Teine uni oli, et paul tegi mulle kummalisi nägusi ja kinkis lillepoti ilusate tilli taimedega, see lillepott ka reaalselt olemas ja endamisi veel mõtlesin, et ei saa ju olla paul ei sure ära ta on ju terve ja rohkem ma ei mõelnud selle peale.
Ja kolmas unenägu oli, et köök oli kärbseid täis ja nägin unes, et olin nii vihane kärbeste peale, et kuidas nad järsku tulid, et ennem polnud, see kärbeste unenägu näitas kuupäeva,
jõudsin koju 11juuni vaatasin kalendrisse kaduneljapäev ja mul selline kalender, et iga kuupäeva peale on midagi kirjutatud ja seal on kirjas hävita putukaid.
Ja isegi koha kus see juhtus nägin veebruaris ära juba ja seekord oli see Reedu korter.
Kuna muud üle ei jäänud pidin ta venna urni koju kaasa võtma. Edasi juhtus päris kummalisi asju, mul vanem tütar räägib, et 1 ja 2 paul on üks on köögis teine on siin ja oi kui palju tal kujutletavaid sõpru on olnud, aga kuidas ta saab teada sellist asja kui ma polnud temaga veel millegist rääkinudki, vot ei tea.
Aga igatahes said nad viimaks maetud. Aga nüüd tekkis selline imelik värk köögis,
mul õde istus tooli peal selg peegli suunas ja peegel kraanikausi peal, see peegel oli juba jupimat aega seal üle kahe kuu ja ei liikund paigast ka siis kui pesumasin väristas seal kõrval ja siis ühel hetkel õe mees nägi kuidas peegel hakkab kukkuma ja toetas üle õe õla peeglit jupimat aega ja ootas kuni õdes siis märkab, aga siis järsku õde ehmatas ära sest tundis nagu keegioleks teda käe alt puudutanud, ta kirjeldas seda nigu väikse elektri laenuna, aga kõige imelikum oli see, et tema teda ei puudutanud ültse ta hoidis üle õla peeglit kinni. Nii et ei tea, müstika.

Ja kuna ma olin hirmsasti mures, et ei tea seda kui inimene läbi une sureb, siis kuna ta aru saab, et ta lahkund siit ilmast, siis nagingi unes teda istus köögi laua taha, selline tuim olek peal ja kõik mis ma rääkisin ta aru ei saanud ta nagu täiega oli mõttetes kinni ja mäletan unes sõimasin teda, et miks sa ära surid, vastust ei tea ma ikka.
Ja üks päev nägin unes mingit naist kes kutsus mu kõrval tuppa ja küsis noh kas sa nüüd tead miks ta ära suri.
Ja täna nägin ex meest unes, esimese lapse isa ja ta aitas mul nagu kuhugi minna ja ütles, et ma koguaeg ei saa sind aidata, aga alati kui võimalik teen seda ja siis ütlesin talle, aga oota, sa surid ära ju ma näitan sulle sinu surma tõendit, see on emily sünnitõendi vastas, ta ütles mulle, et mida kes seda juttu veel ajab, et ma surnud olen ja uni lõppes. Teda nägin unes siis sain aru, ta tuli siis kui ta tütar haige oli ka praegu on ja nigu aitas asjade käigule kaasa, et ta rohtu saaks. Milline saab olla kokkusattumus, kui tulin 2päeva tagasi kööki nägin kuidas üllatusmuna kollane osa edasi tagasi käis nigu oleks seda käe vahel veeretatud maas vastu põrandat, esimese hooga ehmatasin ära, aga kui sama päeva jooksul juhtus see juba plastikust joogi topsiga, mis oli sammuti maas, siis ütlesin, et kuulan sind, siis see peatus ja siis tegi veel jne rohkem ei räägi.

Ei tahaks küll teada, aga loodan, et rohkem keegi ei lahku siit ilmast, ei jõua ära leinata. ja küsimus selles, kas olen must lesk, kui saan sellele küsimusele vastust, siis ehk oskaks oma eluga midagi edasi teha, aga hetkel siuke liikumatu tunne ei oska seisukohta võtta, võtan ennem istekoha. Ja mis ring see võis olla, mida kõik nägid, kas see midagi mõjutas. Ja mida tähendab ikkagi se jälitav nr 43. Kui keegi viitsib võib mulle ennustada või arvamuse mulle anda siia.
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

oleks veitsa abi vaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: oleks veitsa abi vaja.   oleks veitsa abi vaja. EmptyEsm 19 Veeb 2018 - 16:38

Oh oleks veitsa abi vaja. 4066265872 Mis on su elust nüüdseks saanud? Kas oled suutnud järjele saada?

Kirjutatu põhjal tundub, et keegi suunas midagi halba sinu poole, justkui kättemaksuks ... See võis ka nii olla, et see sümbol paberil oli vahendajaks. Kas oled leidnud vastuseid?

Ennustusvahendeid vaatamata on tundmus selline, et sisemised ja vaimsed muudatused, toimingud võivad muuta paljut.
Tagasi üles Go down
 
oleks veitsa abi vaja.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kaardipakid, mida soovid et ei oleks soetanud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Vabateema-
Hüppa: