Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Vaimud?

Go down 
3 posters
AutorTeade
LittleLamb
Uus tulija
LittleLamb


Postitusi : 1

Vaimud? Empty
PostitaminePealkiri: Vaimud?   Vaimud? EmptyTeis 15 Nov 2016 - 11:12

Mul on suur mure mis läheb aina hullemaks..äkki keegi oskab nõu anda..
Kolisime veebruaris elukaaslasega uude korterisse(ütlen juba ära, et kahjuks kolida ei saa, kuna laen peal)..kõik tundus normaalne ja igati mõnus..ise tegime kapitaalremondi..olin juba siis rase aga kuskil kuu enne lapse sündi tekkis imelik tunne korteris (umbes juulis) et keegi nagu oleks veel seal just öösiti..ja just nimelt köögis, mis muidu oli minu lemmikkoht..tundsin pidevalt ärevust ja kartsin sinna minna pimedas..peale lapse sündi on need asjad aina hullemaks läinud..näen justkui varje, kardan magamistoast välja minna öösiti ning uks peab alati suletud olema..vahepeal olen kuulnud köögist imelikke helisid aga olen neid kuidagi ära põhjendanud..täna öösel aga juhtus selline asi, mida ei oska seletada ja ei leidnud ka kuskilt põhjendust..läksin kööki vett jooma korraks(kui vaja siis ikka käin hambad ristis ära) ja koridorist keerates nägin külmiku ja laua kohal sinakat sähvatust korraks, mida aga kuidagi ei saanud millestki tekkida..sealsamas akna juures on ka kell..aknast vaadates ei paistnud ka midagi kummalist ja peegeldada kuskilt see ei saanud... Nägin sellist asja esmakordselt..kuidas ja kas saaksin end kaitsta või teada saada mis seal on? Kõige rohkem pelgan akna all oleva pliidi ja tooli juure olevat ala.kuidas saaksin oma last kaitsta, kas tema võib ohus olla? Uhh päris segane tekst tuli aga äkki keegi oskab mulle nõu anda..
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Vaimud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimud?   Vaimud? EmptyKolm 16 Nov 2016 - 20:54

Tere
Tegemist on nähtavasti mõne madala klassi vaimolendiga, kes mingil põhjusel seal toimetab. Sageli "toituvad" sellised olendid inimeste hirmust. Ehk siis mida rohkem teda kardad, seda rohkem tema maad võtab. Eks vaimolend tuleb ikka ära/välja ajada, mis muud Vaimud? 3106305840

Kõige kiirem moodus vaimolendi ära/välja ajamiseks on toiminguid teha vaimukeeltes kuid loomulikult on mitmeid muid moodusi.

Esilagu aitab osade madala klassi vaimolendite puhul ka nende peale karjumine (kui muud teha ei osata) kuid selle mõju on muidugi ajutine.

Kui ise väljaajamisega hakkama ei saa, eks siis tuleb ikka teistelt nõiakestelt abi paluda Vaimud? 357296346
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Vaimud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimud?   Vaimud? EmptyNelj 20 Apr 2017 - 13:49

Nii palju kui ma tean või olen kuulnud on asi selles, et vaimud pöörduvad oma vanasse elukohta tagasi, kuna nad soovivad leida headust, soojust ja armastust, mis vaimul oma elu ajal, millegi pärast saamata jäi ja selle teadmise pärast, ma vaimu oma korterist ära ei ajanudki vaid lubasin elada seal nii kaua kui ta tahab. Küünal on hea vaimude rahustamiseks jne. Kui asi on väga hull, siis soovitan salvei viiruki osta, teed köögi akna lahti, paned tavalise valge teeküünla põlema ja siis paned viiruki põlema, käid köögi seina mööda vasakult paremale tubadest läbi koridori läbi ja suundu kööki tagasi, sa ajad kurja vaimu lõksu ja tal ei jää muud üle kui et köögi akna kaudu su elamust lahkuda, ise võid veel kõva häälega lausuda, midagi sellist, et kao välja mu majast kuri hing, et see on minu kodu, mitte sinu, kui hing oli kuri, siis ta enam ei korralda midagi kuna läks ära ja viiruki ja küünla lased lõpuni põleda mudu võid kogemata ise tühistada kogu välja ajamise, aga kui ta otsib lihtsalt armastust su kodust ja teilt, siis polemõtet karta, ta soovib et teatakse, et ta ka seal on ja lihtsalt põleta küünalt just valget. Viirukeid saad osta kristallipoest nt väike ingel, latene jne ja kõige parem oleks osta ka siis juba kaitse kristalle, mis aitaksid kindlasti ahhat, turmallin, mäekristall jne, teeksid kodukaitse komplekti, mis käib välis ukse kõrvale ja see tekitab võrgustiku, millest halvad hinged lihtsalt läbi ei pääse.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vaimud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimud?   Vaimud? Empty

Tagasi üles Go down
 
Vaimud?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Küsi Teadjalt-
Hüppa: