Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :(

Go down 
3 posters
AutorTeade
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( Empty
PostitaminePealkiri: Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :(   Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( EmptyNelj 6 Nov 2014 - 20:25

Mure on selles et kui ma toas oma nõiatoimetusi teen siis alati on mingi tagajärg. Eelmisel nädalal tekkisid mu kätele haavad ja käsi oli tahmane.(kas see on hoiatus?). Ja sellel nädalal oli raamaturiiulis raamatud ümber läinud ja 2 tükki olid maas ka. Kas keegi oskaks aidata?
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :(   Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( EmptyReede 7 Nov 2014 - 15:30

[quote="Guardian"]Mure on selles et kui ma toas oma nõiatoimetusi teen siis alati on mingi tagajärg. Eelmisel nädalal tekkisid mu kätele haavad ja käsi oli tahmane.(kas see on hoiatus?). Ja sellel nädalal oli raamaturiiulis raamatud ümber läinud ja 2 tükki olid maas ka. Kas keegi oskaks aidata? No ühesõnaga, alati kui ma toas mingeid nõiaasju teen juhtub midagi halba.
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :(   Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( EmptyReede 7 Nov 2014 - 15:30

o


Viimati muutis seda Guardian (Reede 7 Nov 2014 - 15:33). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :(   Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( EmptyReede 7 Nov 2014 - 17:11

Iseenesest lihtsalt valge maagiaga tegelemine vaimolendeid kohale ei kutsu. Sellel peab olema mingi põhjus. Vaimses maailmas käib võitlus hea ja kurja vahel.

Tavaliselt, kui tekivad mingid tõsisemad anomaailad siis on ainult mõned võimalused. Esmalt - mingi konkreetne koht on kuidagi vaimolenditega seotud, teiseks - vaimse toimingu tagajärjel ja praegusel ajahetkel (näiteks mingi musta maagia rituaal) avanevad uksed ja vaimolendid saavad tulla või siis neid lausa kutsutakse, kolmandaks - isik on ise andnud varasemalt põhjust (näiteks kasvõi mõne lihtsa pealtnäha süütu toiminguga nagu taldrikukeerutamine jne) vaimolendite saabumiseks, viiendaks - vaimolendid tunnevad lihtsalt väga huvi mõne isiku vastu, kuna tegemist on suurte vaimsete eeldustega isikuga.

Niisiis tuleb esmalt kindlaks teha millega täpsemalt on tegemist ja vastavalt sellele ka tegutseda.

Kõik algab vaimsest enesekaitsest. Kui tegu on ainult mõne paha vaimolendi kiusamisega, siis tuleb see olend lihtsalt ära saata/välja ajada. Kui tegu on aga sellega, et on varem tehtud mingeid vaimseid toiminguid, mistõttu vaimolend on saanud õiguse tulla, siis tuleb sellest toimingust lahti öelda ja uksed sulgeda.

Igal juhul peaksid aga tõsisemalt tegelema hakkama vaimse enesekaitsega. On asju, mille puhul aitavad ka kaitsekivid, kaitseloitsud jne. Samas vaimolendite näol ei ole ju tegemist mitte millegi kohutavaga - Sina oled hoopis võimsam olend kui nemad. Kui Sa õpid neid välja ajama, siis hoiavad nad Sinust heaga eemale.

Siiski on igal konkreetsel juhul vaja täpselt teada, millega on tegemist. Niisiis peaksid esmalt meelde tuletama millal sedasorti anomaaliad algasid Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( 3106305840

Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :(   Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( EmptyReede 7 Nov 2014 - 17:24

Aitäh abi eest. Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( 3106305840 Musta maagiaga pole ma tegelenud kunagi. Kuigi mu nõbu tegeleb sellega küll.
Ta suht osav sellega...ükskord ta piinas koera. Jube lihtsalt. Aga kas see on halb kui temaga sõbrustan? kuna ma hoiaksin temast heaga eemale aga ta mu sõber ka. Nii et mida ma tegema peaksin?
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :(   Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( EmptyReede 7 Nov 2014 - 17:43

Koerale tehtud ründe ma muidugi kaitsesin ära aga ma ei saa ju seda iga kord teha, ega ma igapäev maal käi. Kas oleks siis keegi kes aitaks mind temaga? See koer on küll surnud(2 aastat juba) aga meil on palju kasse.

Küsimus siis:

Kuidas luua kaitsemull(kaitse) pikemaks ajaks?
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :(   Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( EmptyKolm 7 Veeb 2018 - 23:34

Mnjh, nägin alles nüüd seda teemat. Tean, et nüüd on hilja, aga vb kellelgi teisel, kes sarnases olukorras, võib abi olla.

Parim on mitte suhelda sellistega, kes musta maagiaga tegelevad. Selliselt avad ukse, et ka su lemmikut kergem rünnata.

Soovitan Joe H Slate "Energiavampiirid".

Kaitse osas võib teha näiteks nõiduseid.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :(   Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :( Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas keegi aitaks? Kohutav asi! :(
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Keegi jagaks loitsu?
» Kas siin foorumis tegeleb keegi loitsumisega ?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Vabateema-
Hüppa: