Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Halvad kristallid, halvad kivid

Go down 
+4
Liisu
Marri
Eleanor
Kerstin
8 posters
AutorTeade
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyLaup 3 Mai 2014 - 17:45

Kindlasti oled sa kuulnud headest kristallidest, kividest. Aga kas oled kuulnud ka halbadest ? Kui ei, siis üllatuseks ei ole põhjust, sest paljud elavad "oma roosas mullis/kuldses puuris", arvates et kõik kivid on head.

Tõenäoliselt oled sa kuulnud oma elu jooksul paljusid erinevaid asju. On asju, mida sa usud, asju, milles kahtled ning asju, mille puhul mõtled: see ei ole võimalik/õige/ma ei usu seda.

Muuhulgas on laialt levinud arvamus, mida enamik usuvad: kõik kristallid on millegiks head või siis: "ei ole valet kristalli, mõni on lihtsalt sulle õigem/parem" ...

Teadagi on olemas häid ja halbu vaimolendeid. Sellest tulenevalt ei peaks üllatama teadmine, et on ka kive, mis on nii head kui ka neid, mis on halvad.

Põhjuseid, miks mõni kivi võib halb olla, võib erinevaid olla.
Paraku võivad nt ka headest kividest saada nö halvad, kui antud kivis on sees sinna ühel või teisel põhjusel jõudnud nt kuri vaimolend.

Oodatud on nii sinu teadmised, kogemused, kokkupuuted;  kivide nimed, mis ei ole head,  kivid, kelle liigikaaslaste osas halba kogenud oled (ning samas tead/eeldad, et konkreetne kivi on muidu hea).  Seda selleks, et seesugune kivi võib suurepärane abiline olla, ent tugeva rünnaku ajal võib ta selle enda peale võtta, mistõttu võib kiviga midagi soovimatut juhtuda.


Kivid, mille osas olen halba tundnud
tsölestiin tselestiit e inglikivi
tektiit
moldaviit


- Need on minu tundmused, millest esimesele olen saanud kinnutuse ühe äärmiselt tundliku nõianeiu abil. Selle kiviga koos mediteerides sain valuliste kehaväliste rännakute osaliseks, nägin kahtlaseid nägemusi jne.. Väliselt võib ta ilus olla, seesmiselt aga ...

Võimas kaitsekivi, kes on hea, ent kellesse võivad kergesti jõuda nt halvad vaimud: tuliahhaat. (Ta on võimas kaitsja ning rünnaku korral võtab selle enda peale, tegemist on väga hea ja erilise kiviga, keda VÄGA soovitan.

Usun, et ebasoodsad energiad või siis vaimolendid võivad paljudesse kividesse erinevail moodustel jõuda, samas on neid, kelle saad hõlpsasti taas puhtaks kui ka neid, kelle osas puhastamise puhul võid seista vastamisi küsimusega: mida teha? Vabastades endale kallist nt kaitsvast kivist kurja vaimolendi, saab see hakata edukalt taas halba saatma korda... Kivis on ta aga eeldatavalt seni kaua lõksus kuni keegi teda sealt vabastanud ei ole.
Tagasi üles Go down
Eleanor
Maagiahuviline
avatar


Postitusi : 50

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyPüh 4 Mai 2014 - 20:58

Ühe hästi pisikese ent kauni tiigrisilmaga (lihvitud) juhtus selline asi. Hoian teda endast eemal, varem oli minu läheduses. Nojah, nüüd siis tean, miks !
Kuidas sa aru said, et su kivis keegi sees on?

See on hea mõte, et olendeid sisse imavad, ligitõmbavad kivid erald välja tuua!!
Tuliahhaati endal veel ei ole, aga kui õiget näen, plaanin soetada...

Tuliahhaadid, millega sul sellised kogemused on, millised nad täpsemalt olid?
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyPüh 4 Mai 2014 - 21:47

Rünnakuid kogesin varem tihti mediteerides. Kaks erinevat olendit tulid ründama ja kogumis jõudsid nad kahte kaitsvasse kivisse (kumbki ühte).

Tuliahhaadid on lihvitud (hästi kenad). Olen ka lihvimata näinud, ent nähtud kivi osas oman kahtlusi, kas too ka sellisel kujul (enda puhul) abistav oleks olnud.

Aru saamine võttis aega. Kividest eemaldusin koheselt. (Halb oli neid käes hoida jne. Selline vastik kuumus tekkis, ebameeldiv põletav tunne, tundsin halba.) Vaatasin pärast meditatsiooni ühte kivi (seal oli suure pea ning imeliku kehaga olend - varem nägi kivi täiesti teistsugune välja ja teda kindlasti seal ei olnud. (Kivid olid imekaunid.) Kogesin ehmatust teda nähes - võpatasin - tundsin ta ära, kuigi ründamise ajal (meditatsiooniseisundis) näitas ta end võimalik et sootuks teistsugusena. (Sellest lähtuvalt eeldan, et sama olend oli mind ka varajasemalt ründamas käinud.)

Lugesin "juhtumisi" ühest raamatust seda, kui "äge" on vaimolendeid kividesse saada, kuidas need lisavad atraktiivsust kividele jne - ei jaga autoriga sama arvamust, aga see tuletas meelde midagi ammust minevikust ...

Ühel päeval mediteerides jõudis minusse selge kindel teadmine. Soovisin seda kontrollida. Seepärast läksin taas kive vaatama, ühes oli keegi, kes meenutas madu/ussi ning teises imeliku suure peaga olend. Teadsin, et ründajad said kividesse. Olin seekord selles kindel juba mõistusetasandil.

Need mõlemad olendid olid pärit mitte siinselt planeedilt. Nad olid sissetungijad ja röövlid korraga.

Kohtudes ühe nõianeiuga, kes on samamoodi tugevate rünnakutega tuttav vaimutasandil (näinud muuhulgas erinevaid olendeid), andsin talle neid kive vaadata. Mõistagi mitte selleks, et ta neid halbu olendeid kogeks, vaid saamaks teada, kas ta on varem nendega kohtunud. Sain jaatava vastuse. Paraku aga need 2 "kinni püütud" olendit (mäletamise põhjal nad ei olnud mitte omavahel liitlased, vaid pigem tahtsid kumbki "oma asja") on ainult 2 väga paljude seas.
Tagasi üles Go down
Eleanor
Maagiahuviline
avatar


Postitusi : 50

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyTeis 6 Mai 2014 - 0:38

Kord leidsin kooliõuest hõbedase kivi. Meenutas ehk välimuselt VEIDI galeniiti, ent kogesin vaimset soojust. (G tundub mulle selline külm(em) olevat.) Üks klassiõde rääkis lolli juttu (seoses leitud kiviga). Kuna olin siis kergesti mõjutatav, jäin tema jama uskuma. (Et tegemist on väga halva kiviga.) Ei imesta, kui see paha tüdruk tglt selle kivi endale koju viis... Olen veendunud, et tolle kivi puhul oli tegemist hea kiviga - tundsin erilist tõmmet jne.
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyPüh 11 Mai 2014 - 20:34

Eile-täna sai taas testitud ja uuritud erinevaid kive. Nii põnev oli Halvad kristallid, halvad kivid  3106305840.

Arutlesime ja siis ütlesin välja enda oletuse: vb kurjus on loonud kavala plaani selleks, et kristallide huvilisi kergemini mõjutada, halvale teele saada ? Ja seepärast ehk on osadesse kividesse aetud (kurjuse plaanil) ebameeldivaid vaimolendid. Kes siis saavad nt nii mediteerimise, unenäoseisundis ja muudes taolistes oludes ründama tulla ja kõikvõimalikel moodustel pahale teele juhtida.

Millest võiks järeldada... need teatud-tuntud kuulsad kivide uurijad (kes omadustest kirjutanud), ei olegi nii väga tundlikud ja/või täiesti vaimses mõttes vabad. Ja seetõttu on kõigist kirjas head ning heasoovlikel isikuil võib sellest tulenevalt kerge olla "auku koperdada". Hakates usaldama kivi vaimu või kivis olevat vaimu (kellel on kurjad kavatsused), ei ole tagajärjed sugugi meeldivad. Samamoodi sõltub üldse palju sellest, keda elus endale lähedale lased, keda mitte.
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyEsm 12 Mai 2014 - 8:08

Kahtlastena lisanduvad ka: küaniit, inglijuuksed.
Tagasi üles Go down
Eleanor
Maagiahuviline
avatar


Postitusi : 50

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyTeis 10 Juun 2014 - 13:55

OMG! See nö inglikivi peaks = õuduste kivi. Hoidsin käes ühte. Pea pani väga kohutavalt valutama ... Kuidas siis veel suuremaga on ?
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyEsm 23 Juun 2014 - 11:21

Eleanor kirjutas:
OMG! See nö inglikivi peaks = õuduste kivi. Hoidsin käes ühte. Pea pani väga kohutavalt valutama ... Kuidas siis veel suuremaga on ?


Sul nähtavasti paneb pea palju rohkem valutama.

+ võib kahtlaseid, ebameeldivaid, valulikke kogemusi ja nägemusi tuua - nii vähemasti oli kaua aega tagasi.. (Üks isik rääkis, kui hea ja eriline see kivi on. Kuidas tänu sellele kivile ta jõuab erilistele vaimsetele rändudele jne. Tema kogemused, kõik see, mis ta rääkis oli nii eriline... Ja arvasin tol ajal siis, et seda tüüpi kivi saab tõesti aidata, näidata tõde..

Tglt näitas see ka talle valet ... Ta oli nii omadega igasugustes kahtlastes asjades sees (siiani on), seega see isik ei saanudki kuidagi aru saada, millise kiviga on tegelikkuses tegemist.
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: moldaviit ja tektiit   Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyNelj 17 Juul 2014 - 13:33

Ma ei ole kindel, millisest allikast selle teabe sain... Aga sain sõnumi, et moldaviit ja tektiit on teatud mõttes 1 ja sama kivi. (Sain põhjalikku infot, ent see on kokkuvõtvalt kõik, mida mäletan. Halvad.)
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyEsm 25 Aug 2014 - 19:16

Kivi, mille osas varem ei oleks nii ehk arvanud. ASURIIT.
Okei, ei saa kindlalt väita, et kõigiga nii on. Aga 1 kahtlase leidsin küll... Viskasin välja selle.
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyKolm 3 Sept 2014 - 13:57

Olen nüüd kohanud ühte väga halba merliniiti.

Testin teisi, saamaks täpsemat infot.

Ühega, kelle osas sain vastuseks, et tegemist ei ole halva kiviga, nägin siiski midagi äärmiselt kahtlast. Võimalik, et ta ei sobinud hea turmaliiniga kokku, aga (kahtlustan muud).
Arvasin, et see kivi on erilisem, nimi ju ikkagi võlur Merlyni moodi.
Tagasi üles Go down
Liisu
Maag
Liisu


Postitusi : 66

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyEsm 7 Okt 2019 - 10:34

Huvitav, et paljud probleemsetel kividel on -iit lõpp...
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyEsm 7 Okt 2019 - 17:47

Mina ei ole tähendanud veel ühtegi halba kivi/kristalli. Usun, et pigem ostukoha vaimsus võib olla paigast ära kuna osades kohtades käivad igasugused inimesed neid kive näppimas ning see mõjub kivide energiale.

Hiljuti käisin Loitsukelleris ja seal oli vaimsus täiesti paigast ära (halb oli olla ja õieti ei saanud neid isegi valida). Seal võtsin ühe kivi kätte ja siis hakkas pea hullult valutama ning süda läks pahaks.

Seoses tselestiidiga ei ole mul halbu kogemusi, minul on see kivi just aidanud peavalusid leevendada.
Tagasi üles Go down
yks
Uus tulija
yks


Postitusi : 2

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyEsm 7 Okt 2019 - 21:42

Kahtlaseid iite leidub küllaga, tõsi. Õde tõi koju erinevaid kive. küaniidid, moldaviidid, tselestiidid jne ei meeldinud mulle esimesest silmapilgust. Nad häirisid mind väga, aga ma ei öelnud midagi. Mingi hetk märkasin, kuidas tal need kivid purunema hakkasid, lendasid kildudeks. Kuni ühel päeval ta tuli minu juurde ja küsis, mis ma neist kividest arvan.
"Ausat vastust tahad," vastasin.
"Jah"

"Mulle pole nad kunagi meeldinud."
"räägi rohkem"
"oled kindel?"
"jah" no ja siis rääkisin talle, et no need kivid on vaieldamatult halvad ja tal on põhjust rõõmustada, et nendega nii läks. esmalt oli veidi ving nägu peas, ent veidi hiljem tuli tagasi minu juurde ja tundis huvi, mis kive ma talle soovitada saan. ja siis ta tõi koju tõesti häid kive, nende energiaimejate asemel. ta hiljuti ütles ka, et ta hakkab tasapisi mõistma, MIKS NOOD teda lummasid ning nüüd tunneb uutest sellist rõõmu ja hindab ka kive rohkem, neid õigeid. ei ole enam kivide armeesid, mõned vähesed aga nendega toimetab aktiivselt. lausa rõõm on vaadata.
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyReede 11 Okt 2019 - 13:38

Alles hiljuti oli mul juhus kus tellisin interneti teel omale kivisid. Võiks ju oletada kuna need nähtavasti nii palju teiste inimestega kokku ei puutu on nad puhtamad ja tervemad. Siiski pidin kõvasti pettuma - kivid olid paksult halba energiat täis ja mitte just meeldivate kivivaimudega. 

Neid oli võimatu kätte võtta ja üldse toas sees hoida. Õnneks sain nad kodust kaugemal maha matta, et ehk suudab maa oma energiaga need kivid kas puhtaks teha või neid seal igavesti sees kinni hoida, et keegi ei peaks nendega tegemist tegema.
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyEsm 13 Apr 2020 - 6:03

Lisaksin kahtlaste kivide hulka amasoniidi, labradoriidi ja valge labradoriidi.
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  EmptyKolm 9 Veeb 2022 - 8:58

Omapärane on see, et paljud kivid, mis sädelevad või millel on sädelus/ omapärane helk/ ühelt poolt vaadates paistab kivi üks, teiseltpoolt sootuks teine ), on halvad kivid. Sellised siis praegused avastused.

Opaal (kõik opaalid!) (Aga loomulikult oskavad nad paljusid hõlpsasti lummata ...)
aura vms kvarts.
türkiis? tundub väga külm olema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Halvad kristallid, halvad kivid  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halvad kristallid, halvad kivid    Halvad kristallid, halvad kivid  Empty

Tagasi üles Go down
 
Halvad kristallid, halvad kivid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Vett "kartvad" kristallid
» Erilised maagilised kivid
» Sinu lemmikud kaitsvad kivid
» Kuidas on Sind kivid aidanud?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: ABIVAHENDID, TÖÖVAHENDID :: Kristallid, Kivid, Metallid ...-
Hüppa: