Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Milline on sinu varjude raamat?

Go down 
3 posters
AutorTeade
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Milline on sinu varjude raamat? Empty
PostitaminePealkiri: Milline on sinu varjude raamat?   Milline on sinu varjude raamat? EmptyKolm 14 Veeb 2018 - 11:07

Mõtlesin küsida, milline sinu raamat välja näeb, milline see on? Mida head oled sinna kirjutanud Milline on sinu varjude raamat? 3106305840?

Mul on väliselt märkmik, aga see tundus õige. Olen sinna kirjutanud nii loitse kui erinevate maagiliste valdkondade osas. Tunnen, et peaksin lisama ka teatud vaimolendite osas Milline on sinu varjude raamat? 3954373025
Tagasi üles Go down
Kalovints
Maagiahuviline
Kalovints


Postitusi : 43
Location : Tallinn

Milline on sinu varjude raamat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on sinu varjude raamat?   Milline on sinu varjude raamat? EmptyLaup 17 Veeb 2018 - 14:55

Köitsin ise lehed ja panin nahkkaaned ümber. Et saaks alati lehti juurde lisada kui VR peaks täis saama. Näeb küll veidi kapsas välja, eluruumid hakkavad talle väikseks jääma, aga önneks saab seda parandada. Razz
Sisse olen kirjutanud kõike maagiast, mida vähegi tähtsaks pean. Smile
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Milline on sinu varjude raamat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on sinu varjude raamat?   Milline on sinu varjude raamat? EmptyLaup 17 Veeb 2018 - 16:08

Mmm, mul on praegu väiksem kaustik võetud et asjad saaks ülesse kirjutatud aga nii pea kui õnnestub õige kaustik või muu taoline leida kirjutan ringi.

Mul on seal praegu loitsud ja natuke muud üht teist välja kirjutatud. Erinevaid näiteid rituaali läbi viimisest jne. Tahan ise ühe lõpuks kokku panna aga samas tahan et see oleks võimalikult efektiivne. Siis on hea kui on natuke nö näiteid ees.

Näiteks on juttu erinevatest elementidest ja taimedest, kuidas ja kus neid kasutada ja milleks nad head on Milline on sinu varjude raamat? 3106305840
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Milline on sinu varjude raamat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on sinu varjude raamat?   Milline on sinu varjude raamat? Empty

Tagasi üles Go down
 
Milline on sinu varjude raamat?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks?
» Kas sul on varjude raamat ?
» Varjude Raamat, teha ise või soetada?
» Milline võlukepp valib sinu?
» Milline Eesti Haldjas oled sina?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: ABIVAHENDID, TÖÖVAHENDID :: Valguse Raamat, peegelraamat jmt-
Hüppa: