Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Unenägude päevik

Go down 
3 posters
AutorTeade
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Unenägude päevik Empty
PostitaminePealkiri: Unenägude päevik   Unenägude päevik EmptyPüh 4 Märts 2018 - 20:31

Kas sul on unenägude päevik? On sind aidanud see paremini mõistma su unenägusid?
Tagasi üles Go down
Els
Uus tulija
Els


Postitusi : 13

Unenägude päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenägude päevik   Unenägude päevik EmptyTeis 13 Märts 2018 - 9:42

Hakkasin hiljuti just pidama seda. Olen täheldanud, et see aitab paremini unenägusid meenutada.

Kui olen lugenud ja keskendunud kirjutatule, olen tõesti teinekord päris kergest mõistnud, mida näidatuga soovitakse, et teaksin Unenägude päevik 3106305840
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Unenägude päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenägude päevik   Unenägude päevik EmptyTeis 7 Sept 2021 - 22:28

Mul ei ole eraldi unenägude päevikut Wink, aga mul on märkmik kuhu panen kõik unenäod, mida mäletan kirja.

Unenägude kirjapanek on aidanud mul unenägusid paremini meenutada. Tunnen kuidas nähtuid unenägusid kergem mõista. Lisaks on hea vaadata kuna mingisugust unenägu sai nähtud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Unenägude päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenägude päevik   Unenägude päevik Empty

Tagasi üles Go down
 
Unenägude päevik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LENDAME LUUATA :: Unenäod-
Hüppa: