Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kristallravi raamat ja kaardid

Go down 
2 posters
AutorTeade
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kristallravi raamat ja kaardid Empty
PostitaminePealkiri: Kristallravi raamat ja kaardid   Kristallravi raamat ja kaardid EmptyTeis 22 Mai 2018 - 16:51

Ostsin, meeldivad väga, soovitan! Apollos on hetkel müstiliselt hea hinnaga 8 €

https://www.apollo.ee/kristallravi-raamat-ja-kaardid.html


PS! Esimene ennustuskaartidega kaasasolev raamat (mida tean), mille raamat ei ole kaartide tähendused, vaid midagi palju rohkemat! Kaartidel on lihtsad pildid kristallidest, tagumisel poolel tähendused. Räägib ka kristallide tekkest, kristallimaagiast, ennustamisest.

Rohkem parem ei maini midagi, kui keegi tõmmet tunneb, saab endale soetada Kristallravi raamat ja kaardid 3106305840 Mulle tohutult meeldivad ja olen rahul Kristallravi raamat ja kaardid 3106305840 Kui kivid on sinu teema, siis nähtavasti meeldivad sullegi Wink
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Kristallravi raamat ja kaardid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kristallravi raamat ja kaardid   Kristallravi raamat ja kaardid EmptyTeis 24 Juul 2018 - 19:30

Tahtsin tänada sind! Aitäh! Midagi, mis sobib ka mulle hästi Kristallravi raamat ja kaardid 3106305840!
Tagasi üles Go down
 
Kristallravi raamat ja kaardid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Lummavad kaardid
» TARO kaardid (tunnetamine poes)
» Kas sul on varjude raamat ?
» Mis raamat on sind maagias enim edasi aidanud?
» Raamat pakub huvi, aga ...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Vabateema-
Hüppa: