Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Sinu esimene ennustusvahend

Go down 
+3
Liisu
Täheke
Synge
7 posters
AutorTeade
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyEsm 10 Jan 2022 - 6:13

Mis oli esimene ennustusvahend, millega ennustada proovisid? On see Sul veel alles?
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyReede 14 Jan 2022 - 2:38

Mäekristallist pendel.

Jah, on alles Sinu esimene ennustusvahend 3106305840  Heegeldasin talle hiljuti uue kotikese.
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyPüh 16 Jan 2022 - 21:38

Synge kirjutas:
Mäekristallist pendel.



See on hea, et ta Sul alles on Sinu esimene ennustusvahend 3106305840
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyReede 21 Jan 2022 - 13:35

Tavalised mängukaardid mis ära on kadunud...
Tagasi üles Go down
Liisu
Maag
Liisu


Postitusi : 66

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyLaup 22 Jan 2022 - 11:59

Oraakli kaardid mida kasutan siia maani veel Sinu esimene ennustusvahend 3106305840

Aga 321 kuidas on sinuga lood?
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyLaup 22 Jan 2022 - 18:13

Täheke kirjutas:
Tavalised mängukaardid mis ära on kadunud...

Kas oled püüdnud otsida neid? Ehk tulevad veel õigel ajal välja Sinu esimene ennustusvahend 3106305840



Liisu kirjutas:
Oraakli kaardid mida kasutan siia maani veel Sinu esimene ennustusvahend 3106305840

Aga 321 kuidas on sinuga lood?

See oli aastaid alles ja kindlas kohas. Pärast seda, kui keegi käis külas - kelle külaskäiku siiamaani kahetsen - kadus ära imeilus mäekristallist pendel ja see teine maagiline auguga kivi - esimene ennustusvahend. Pendel jäi hetkeks kõnealuse isikuga samasse ruumi - lauale ja enam ei ole näinud. Mõne maagilise eseme kaotusega, kes on Sind palju aidanud, võib tunduda, justkui oleksid kaotanud ammuse sõbra.
Tagasi üles Go down
Kalovints
Maagiahuviline
Kalovints


Postitusi : 43
Location : Tallinn

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyReede 28 Jan 2022 - 15:15

Minu esimesteks ennustusvahenditeks olid Waite tarokaardid. Tundsin nendega väga tugevat sidet ja kandsin igal pool kaasas. Kord jäi aga koolikott, milles kaardid peidus, mõneks hetkeks vaatealast välja ja kadunud nad olidki. Mul oli samuti tunne, nagu oleks kaotanud hea sõbra.
Hiljem ostsin samasuguse Waite paki, aga nendega enam sellist ühendust ei leidnud.
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyLaup 29 Jan 2022 - 10:05

Kalovints kirjutas:
Minu esimesteks ennustusvahenditeks olid Waite tarokaardid. Tundsin nendega väga tugevat sidet ja kandsin igal pool kaasas. Kord jäi aga koolikott, milles kaardid peidus, mõneks hetkeks vaatealast välja ja kadunud nad olidki. Mul oli samuti tunne, nagu oleks kaotanud hea sõbra.
Hiljem ostsin samasuguse Waite paki, aga nendega enam sellist ühendust ei leidnud.

Usun, et aja jooksul leiad kaardid, millega vähemalt sama tugev side. (Kui Sa juba leidnud ei ole.) Aga too pakk võib sootuks teistsugune olla.

Nähtavasti need kogemused õpetavad meid (kellel juhtunud nii) taas leides midagi niivõrd erilist, millega seesugune side hoolsamalt hoidma. Ehk aja jooksul see igatsus nende sõprade järele transformeerub millekski muuks.
Tagasi üles Go down
Leserte
Maagiahuviline
Leserte


Postitusi : 39

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyLaup 29 Jan 2022 - 19:03

Teepuru. Esimene alles ei ole, see-eest siiani mäletan, mida esimeses teepurus nägin Sinu esimene ennustusvahend 3106305840
Tagasi üles Go down
Andromedia
Uus tulija
Andromedia


Postitusi : 3

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyReede 8 Apr 2022 - 19:34

Hõbedast värvi metallist pendel, kahjuks kadus Sad .

Peale mitmeid ebaõnnestunud katsetusi erinevate pendlitega olen leidnud uue kaaslase. Very Happy Seekord helesinist värvi kristallist pendli, millega olen loonud uue ja veidi teistmoodi erilise sideme. Võimalik, et just see viimane pendel peale esimest töötab hästi, kuna talle ei pannud ma peale kohustust, et ta peab esimest asendama. Lasin praegusel pendlil olla just tema ise oma võludega, mida tal on pakkuda.
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyLaup 9 Apr 2022 - 7:15

Andromedia kirjutas:
Hõbedast värvi metallist pendel, kahjuks kadus Sad .

Peale mitmeid ebaõnnestunud katsetusi erinevate pendlitega olen leidnud uue kaaslase. Very Happy  Seekord helesinist värvi kristallist pendli, millega olen loonud uue ja veidi teistmoodi erilise sideme. Võimalik, et just see viimane pendel peale esimest töötab hästi, kuna talle ei pannud ma peale kohustust, et ta peab esimest asendama. Lasin praegusel pendlil olla just tema ise oma võludega, mida tal on pakkuda.


Hea see, et oled vähemasti uue toreda ja erilise kaaslase leidnud Sinu esimene ennustusvahend 3106305840

Kas pärast esimest ja ennem helesinist oli sul pendli/pendlite puhul nii, et vahepeal toimis edukalt ja siis jälle mitte vms (või et vahepeal toimis hästi üks ja siis teine)?
Tagasi üles Go down
Andromedia
Uus tulija
Andromedia


Postitusi : 3

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyEsm 11 Apr 2022 - 13:20

321 kirjutas:
Andromedia kirjutas:
Hõbedast värvi metallist pendel, kahjuks kadus Sad .

Peale mitmeid ebaõnnestunud katsetusi erinevate pendlitega olen leidnud uue kaaslase. Very Happy  Seekord helesinist värvi kristallist pendli, millega olen loonud uue ja veidi teistmoodi erilise sideme. Võimalik, et just see viimane pendel peale esimest töötab hästi, kuna talle ei pannud ma peale kohustust, et ta peab esimest asendama. Lasin praegusel pendlil olla just tema ise oma võludega, mida tal on pakkuda.


Hea see, et oled vähemasti uue toreda ja erilise kaaslase leidnud Sinu esimene ennustusvahend 3106305840

Kas pärast esimest ja ennem helesinist oli sul pendli/pendlite puhul nii, et vahepeal toimis edukalt ja siis jälle mitte vms (või et vahepeal toimis hästi üks ja siis teine)?


Ma ei saa öelda, et vahepealsed pendlid poleks vastanud õigesti, vastasid ikka. Aga see miski "tunne" polnud õige. Nagu siis kui sul on ümber palju häid inimesi, kellega koos head teha. Aga ikkagi on nii, et mõnega vaid vestled põgusalt ning naeratad ja lahkute teretuttavatena. Teisega jätkub vestlust, suhtlust ja koostööd väga pikaks ajaks.
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend EmptyNelj 14 Apr 2022 - 18:56

Eks see ole, see side on eriline. Samas on omapärane, kuidas mõne maagilise nö asjaga on side KOHE, samas kui on neid, kellega see side tuleb aja jooksul, justkui pead saatma nt korda midagi, misläbi võidad usalduse või on vaja nt omapoolset edasiliikumist, et sulle saadaks avaldada rohkemat (muidugi on loomulikult ka neid, kellega ei tekigi mingit sidet). Kas Sul on ka nii olnud?


Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sinu esimene ennustusvahend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu esimene ennustusvahend   Sinu esimene ennustusvahend Empty

Tagasi üles Go down
 
Sinu esimene ennustusvahend
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Esimene maagia-alane raamat, mida lugesid?
» Sinu lemmik ladumisviis ?
» Sinu lemmiktegelane HP-st
» Sinu lemmikruunid
» Mis on sinu patronus?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: ENNUSTAMINE & ENNUSTUSVAHENDID :: Abivahenditega ennustamine-
Hüppa: