Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Uus teema   Vasta teemale
 

 Kuidas registreeruda foorumi liikmeks?

Go down 
AutorTeade
Admin
Admin
Admin


Postitusi : 71

Kuidas registreeruda foorumi liikmeks? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas registreeruda foorumi liikmeks?   Kuidas registreeruda foorumi liikmeks? EmptyKolm 16 Veeb 2022 - 7:46

1. Üleval paremas nurgas on Logi sisse ja Registreeri. Kliki Registreeri.

2. Sulle tuleb ette tekst, millesse on kirjutatud registreerimise nõuded. Märgista mõlemad kastid, klikkides tühjal kohal ruudus.
Ma olen lugenud ning nõustun ...
Ma olen lugenud ning nõustun ...
Kliki Ma nõustun nende tingimustega ja

Seejärel ilmub Su ette liitumisinfo
3. Tuleb kirjutada kasutajanimi (nime osas vali mis soovid - kui tekib soov, saab kasutajanime muuta). Kui soovitud nimi on võetud, võid proovida lisada sellele mõne tähe või numbri vms.)
mailiaadress - sisesta e-post (e-mail).
parool

SAAD VALIDA, kas soovid meiliteel saada foorumi teavitusi või mitte.

4. Kui oled kõik väljad täitnud, kliki SAADA



Su ette tuleb tekst:
Sisesta parool uuesti. Kirjuta parool.
Kliki ma ei ole robot

5. (Foorumi automaatne kontroll) Leia kõik pildid, millel on ... (vaata pilti, mis on esimene (saad kasutada vajadusel nt google tõlget, kui pilti mingil põhjusel ilmuma ei peaks, mida nõutakse) - sinises kastis teksti kõrval. Sa klikid nõutud piltidel kuni antud teemal pilte enam ei ole. Nt mul testides tuli, leia kõik pildid, millel on auto.
kliki next, kui tuleb järgmine kontroll, selle lõppemisel kliki verify, seejärel kliki SAADA.

Samas võib uusi pilte ka tulla juba märgistatud kastidesse, need nö uuenevad.

KUI SOOVITUD NIMI ON VÕETUD, siis jõuad uuesti ringiga kinnitamiseni, et Sa ei ole robot.

6. Eduka registreerimise korral ilmub tekst:

Sinu konto on loodud. See vajab administraatori poolt aktiveerimist, enne kui saad seda kasutada. Teda on sellest teavitatud.

Vajuta Siia, et minna esilehele.


7. Kui on probleeme registreerimisel, võid soovida ühendust võtta. Aitan soovi korral konto luua.


e-mail: valgemaagia@gmail.com

Loodan, et oli abi. Kui on küsimusi, küsi julgesti Kuidas registreeruda foorumi liikmeks? 3106305840
Tagasi üles Go down
https://valgemaagia.forum.co.ee
 
Kuidas registreeruda foorumi liikmeks?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas leidsid foorumi?
» FOORUMI REEGLID
» Kuidas?
» Kuidas läheb :)?
» Kuidas meenutada oma eelnevat elu ?

Permissions in this forum:Sa saad vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: TERE TULEMAST :: TERE külastaja-
Uus teema   Vasta teemaleHüppa: