Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Aeg unenägudes

Go down 
2 posters
AutorTeade
Siilike Udus
Maagiahuviline
Siilike Udus


Postitusi : 15

Aeg unenägudes Empty
PostitaminePealkiri: Aeg unenägudes   Aeg unenägudes EmptyLaup 12 Nov 2022 - 2:45

Nägin sellist unenägu, kus kõik kellad näitasid sama aega ning aeg ei liikunud.

Kas keegi on ka midagi seesugust näinud? Kas oled näinud unenäos kella (kellaaeg)?
Või oled näinud kuidas kell liigub vastupidises suunas.


Aeg ei pidanud unenägudes liikuma (või liigub vastupidises suunas), seega on nii hea selgusele jõuda, kas näed und.
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 130

Aeg unenägudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aeg unenägudes   Aeg unenägudes EmptyPüh 5 Mai 2024 - 18:37

On olnud unenägusid, milles olen kellaaega näinud, kõik on toiminud samamoodi, kui siin. (Seierid on õigesti e päripäeva liikunud jne.)

Samas on ka olnud unenägusid, milles on võimatu näha numbreid, kuid seier on ikka edasi liikunud (õiges suunas). (Aga see ei tähenda, et sinu puhul samamoodi olema peaks - nii on lihtsalt minuga.

Sarnaselt on unenägusid peegelpildiga ja peegelpildita.


Parim/lihtsaim moodus nähtavasti aru saada, kas näed und või mitte, on valida teatud kontrollküsimused ning nende järgi saad aru, kas oled unenäomaailmas või mitte. See eeldaks seda, et ärkveloleku ajal esitad omale küsimusi, mis on sinu jaoks loogilised/aitavad tuvastada, kas oled selles maailmas või mujal nagu nt:

*kus ma olen?
"kellega ma olen?"
"mis aeg on?"



ja harjud neid niivõrd tihti küsima, et unenäomaailmas olles küsid samu küsimusi, ent sa saad teistsugused vastused ja nii mõistadki, et näed und ...
Tagasi üles Go down
 
Aeg unenägudes
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Maod unenägudes
» Närilised unenägudes

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LENDAME LUUATA :: Unenäod-
Hüppa: