Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 hoiatused vs tee seda

Go down 
5 posters
AutorTeade
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

hoiatused vs tee seda  Empty
PostitaminePealkiri: hoiatused vs tee seda    hoiatused vs tee seda  EmptyEsm 14 Apr 2014 - 13:33

Nagu tõenäoliselt meil kõigil, on ka minul esinenud olukordi, mil olen arvanud, et midagi on õige teha.

Tihti kui arvame, et miski on meile hea (arvame end midagi tahtvat), olgu selleks siis konkreetne suhe või miski muu, mis näib hetkel nii nii tähtis, võib üpriski lihtne ekslikult arvata, et see on hea (samas kui tegelikkuses sulle antakse niivõrd palju viiteid selles osas, et parem on hoiduda).

Ent kuidas siiski teha vahet sellel, kas midagi on õige/vale sinu jaoks teha? Millised on viited, märgid, mida sulle antakse tavapäraselt selleks, et 1. ÄRA SEDA TEE 2. TEE SEDA (see on sulle tõeliselt hea)

HOIATUSED
* olen hakkamas midagi tegema, tuleb ootamatu terav valu (ja suurte valude tõttu ei saa suurt ja rumalat viga teha, mis korralikke probleeme tooks)
* haigestumine ajal, kui midagi "olulist" on aset leidmas
* mingi mõte, idee tuleb ja seejärel kogen omapärast torget - sellega püütakse tähelepanu püüda, mõista anda, et OLE ETTEVAATLIK, TÄHELEPANELIK
* sa võid tahta midagi, aga sisimas tunned: midagi on siin mäda.
* võid unes näha hoiatavaid unenägusid, milles näed, mis juhtub kui vale valiku teed (seda selleks, et sa oleksid TARGEM ja saaksid õigesti valitud hoiatused vs tee seda  3106305840


TEE SEDA
* olen täheldanud, et sellistes oludes kui midagi käsile võtta, liiguvad asjad ladusalt. või siis ükskõik kuidas asjad liiguvad, tunnen et soovin sellega väga tegeleda... et sellega tasub tegeleda, selline mõnus innustuse tunne.
* asjad võivad hämmastava kiirusega liikuda (mis võib viidata õigele ajastusele).


Mil moodustel sulle antakse märku: tee seda! /ära nii tee - kui sa just ei taha, et halvasti läheb ... ?
Tagasi üles Go down
Eleanor
Maagiahuviline
avatar


Postitusi : 50

hoiatused vs tee seda  Empty
PostitaminePealkiri: Re: hoiatused vs tee seda    hoiatused vs tee seda  EmptyNelj 1 Mai 2014 - 13:07

kui midagi on õige teha: *tavapäraselt jõuan selgusele ja tunnen, et seda on õige teha (selleni jõudmine võib aega võtta) * kui olen seda tegemas, tuleb hästi hea tunne ja tean, et olen õigesti toimimas. (Kui ka pärast tegutsemist kahtlused peaksid tulema, suudan need üpriski kergelt hajutada, olgu selleks siis kasvõi nõidusvahendid abistamas/ kogen vaimus ja tean, et sai õigesti tehtud.)

mitte teha: siiamaani olen ses osas täheldanud suurt vastumeelsust; tahtmist põgeneda sellest kaugele, eemale... väga õrna tunnet: "see ei ole ju ometi õige, saa nüüd ometi aru!" - see võib esineda nt ka oludes, mil soovin midagi, mis ei ole tglt kogumis hea. (Näide: ilusad kingad, mis pigistasid veidi. Õnneks oli tarkust need poodi jätta.)

Püüan nüüd tähelepanelikum olla. Kui midagi märkan, kirjutan kindlasti veel. Sellest saab meil kõigil (PALJU) abi olla. Neis asjus on äärmiselt tähtis tähelepanelik olla.
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

hoiatused vs tee seda  Empty
PostitaminePealkiri: Re: hoiatused vs tee seda    hoiatused vs tee seda  EmptyPüh 18 Mai 2014 - 18:30

Minul on nii:
ÄRA TEE: tunnen, et ei suuda hingata eriti. Keegi justkui asuks kägistama. Paha hakkab.
TEGUTSE: keegi justkui näpistaks/torgiks, et midagi olulist tehtud saaksin. Tihti ma ei leia ennem rahu, kui oluline on tehtud.

*Kahjuks olles väga väsinud/tüdinenud võib olla raske märgata mõlemat.
Tagasi üles Go down
Emily
Maagiahuviline
Emily


Postitusi : 55

hoiatused vs tee seda  Empty
PostitaminePealkiri: Re: hoiatused vs tee seda    hoiatused vs tee seda  EmptyLaup 30 Aug 2014 - 20:00

Elevustunne tuleb, kui midagi õige on teha. (Nagu nt ka siinse foorumiga liitumise osas tundsin.) Kui ei soovitata, kaob kogumis tahe antud asjus tegutseda. Tunnen, et midagi on valesti.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

hoiatused vs tee seda  Empty
PostitaminePealkiri: Re: hoiatused vs tee seda    hoiatused vs tee seda  EmptyPüh 31 Aug 2014 - 14:41

Olen täheldanud peavalu, kui on oht, et hakkan valede asjadega tegelema. Kui on õige asi, on inspiratsioon, tahe ja soov; motivatsioon.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





hoiatused vs tee seda  Empty
PostitaminePealkiri: Re: hoiatused vs tee seda    hoiatused vs tee seda  Empty

Tagasi üles Go down
 
hoiatused vs tee seda
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kas teadsid SEDA telefoni osas ?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: ABIVAHENDID, TÖÖVAHENDID :: Valguse Raamat, peegelraamat jmt-
Hüppa: