Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Tšakrate puhastamine

Go down 
4 posters
AutorTeade
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Tšakrate puhastamine Empty
PostitaminePealkiri: Tšakrate puhastamine   Tšakrate puhastamine EmptyEsm 30 Juun 2014 - 0:50

Kuidas puhastad enda tšakraid ?
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Tšakrate puhastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšakrate puhastamine   Tšakrate puhastamine EmptyTeis 1 Juul 2014 - 23:09

Üleüldse mediteerimine mõjub häästi Tšakrate puhastamine 3106305840.

Mõned moodused, mida olen kasutanud:
Lisanud neisse valgust, keskendunud mediteerides soovitud tšakrale/kõiki järjest puhastanud.
Kuldset valgust on mõnus (minu arvates) kõigisse lisada.

Ja puhastanud neid visualiseerides puhta, puhastavat omadust omava(te) elementidega. Olen kasutanud ühte elementi korraga. Mõnikord võid tunda, et vajad tule puhastavat väge, samas kui teinekord on nii väga vaja koostööd teha veel-elemendiga.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Tšakrate puhastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšakrate puhastamine   Tšakrate puhastamine EmptyKolm 5 Nov 2014 - 14:01

Kas käega võib oma tsakraid tunnetada äki teen midagi halba kui katsun neid ennast puudutamatta, siis tunnen kuidas käsi ja tsakra energia on ühenduses, laupa katsudes lähen kuumaks pea tsakra on ka mul väga tugev ja energia tsakra siis on ka väga kuum eriti kolmanda silma tsakra. Kuidas ma tean, mu tsakrad korras on, naistel pidid tsakrad keerlema vastu päeva kui laadin end energiast ja kui välja annan, siis peaks keerlema päri päeva, vaatasin pendliga ja kõik käivad vastupäeva, siis kui energia vampiir mind nn hammustas, siis käis energia tsakra päri päeva, aga nüüd on korras, kui ma oma kätega teeks ringe vasakule poole alt ülesse ja jätaks ainsaks lahti olevaks tsakraks kosmilise energia sisse tõmbamiseks ja vajadusel välja laskmiseks kroon tsakra ja peidaks teised 6 tsakrad välisest mõjutustest, kas nii vöin endaga teha.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Tšakrate puhastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšakrate puhastamine   Tšakrate puhastamine EmptyKolm 19 Nov 2014 - 21:10

See tšakrate keerlemise jutt on vaieldav. On nii palju neid, kes võivad seesugustes asjades eksida. Isiklikult olen enamjaolt lugenud arusaamadest, et päripäeva peaks pöörlema ja kui vastupäeva, siis viitab see blokeeringutele. Tähtis on mitte tugineda raamatus olevale tarkusele ses osas, vaid oma tunnetusele. Ja samas mõista ka seda, et teatud oludes võib raske olla näha asju nii, nagu nad on. Kui liikuda vaimseis asjus edasi, võib jõuda sootuks erinevatele arusaamadele.

Eks sul tasub selles osas usaldada oma tunnetust - hea on see, kui tšakrad o n kaitstud. Mina isiklikult ei eelista nt nende sulgemisi jms - kogu aeg on vaja tundlik olla, milleks seda siis alla suruda ?

Paul Lambillon "Aura ja värvid" ja Joe H. Slate "Auraenergia - tervis ravimine ja tasakaal"
Uuri võimalusel neid. Raamatukogust saad. Head raamatud. Viimane peaks vajalikku pakkuma.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Tšakrate puhastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšakrate puhastamine   Tšakrate puhastamine EmptyEsm 24 Nov 2014 - 17:59

Ma ise ka motlesin, et ei saa kuidagi nii olla,
aga samas on loogiline kui mehe energía poorleb nii pidi ja naise oma naa pidi,
et nad saaks uksteist taiendada jne,

aga mulle endale tundub, et ka keerleb paremale poole,
sest kate vahel ringe tehes paremale poole tuleb energiat juurde ja on tugevam, aga proovides teisele poole on tunduvalt vahem energiat,
aga ma arvan, et see paripaeva ja vastu paeva,
et see seadus vastab ainult séllele, et kui mees voi naine on nt. kaest kinni hoiavad voi kallistavad ja kui naine ja naine kallistavad, et on mingis uhenduses,
sest oeldakse ju, et kallistamine on energía vahetus, koige loogilisem tundub minu jaoks ainult see varjant,

raamatus polnud sellest mingit juttu, aga netis oli, raamatus oli kirjas ainult selle kohta see, et ying ja yang, mehe ja naise energía,
pññrlemisest polnud juttu,
voi ei pannud ma seda tahele.

aga voibolla on igal energiaga tegelejal mingi omaparane erinevus, koigil ei saagi olla uhte moodi, peab lihtsalt aja jooksul vaatama ja tasapisi katsetama, et milline tegevus Tšakrate puhastamine 357296346 see koige oigem just minu jaoks oleks.
Ja kui aega saan votta enda jaoks, siis katsun ka need raamatud labi lugeda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tšakrate puhastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšakrate puhastamine   Tšakrate puhastamine Empty

Tagasi üles Go down
 
Tšakrate puhastamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kivide vaimne puhastamine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIMNE HEAOLU :: Muu-
Hüppa: