Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kuidas te näete nägemusi?

Go down 
+7
Wolf_
Guardian
kyky21
Aglea
Marri
Kerstin
Gätriin
11 posters
AutorTeade
Gätriin
Maagiahuviline
Gätriin


Postitusi : 25
Location : Eesti

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyKolm 16 Juul 2014 - 21:00

Tere!
Ma tahaksin küsida selle kohta, et kuidas te näete neid nägemusi, kui te sulete silmad, ja siis mingi kuju kerkib silme ette, või lihtsalt tuleb video klipina?
Paar päeva on olnud sedasi, et kui ma silmad sulen siis kerkib silme ette mingi kuju. Ta pole värviline ega midagi erilist, kuid mingid ääred jne sellel on. Üks päev nägu mehe näo kuju, ükspäev nagu jumalat vms ja siis sellest arenes välja mingisugune keeruline taim. Eile öösel enne magamaminekut nägin ma kuidas ma ütlesin ühele inimesele, et ta meeldib mulle ja viis minutit hiljem kirjutasingi seda talle. See on nii imelik, sest ma poleks seda kunagi teha suutnud, aga miski nagu sundis mind.
Võibolla ma lihtsalt kujutasin endale asju ette?
Seega suured tänud kõikidele kes mind on nõus aitama Kuidas te näete nägemusi? 3106305840
Olge õnnistatud,
Gätriin
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyKolm 16 Juul 2014 - 22:55

Tavaliselt nö filmina.

Ei, sa ei kujuta ette. Sul on vedanud, et niimoodi näed.

Kui sa sellega pidevalt tegeled, läheb nägemine üha selgemaks... Ja asjad võivad palju paremuse poole muutuda. Nähes, mis saab ühel ja/või teisel moel, on kergem teha õigeid valikuid.

Mõnikord võidakse näidata asju selleks, et sa teaksid mis on ees/mida oodata, kuidas toimida...
Samas tea, et kui näed midagi ette, ei tähenda see seda, et nii peab minema. Võid suuta asju muuta. Sulle võidakse näidata asju ka selleks, et sa toimiksid sootuks teisiti.
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyKolm 23 Juul 2014 - 19:52

Kuidas kunagi Kuidas te näete nägemusi? 3106305840. Olen ka slaidiseeriana näinud...
Mõnikord on nii, et mingi nö pilt jookseb silme eest läbi (nt tegelen samal ajal muude asjadega, olen lahtiste silmadega). Ja siis hiljem jõuab kohale, et nägin tegelikkuses seda ette.

Kas sa näed alati midagi, kui silmad suled ?
Mul on nt nii, et mõnikord on nägemisega probleeme.. Omalt poolt on üpris kerge asju (tänu siin saadud õpetusele) visualiseerida. Samas ei asendu need tingimata nägemustega.

Mäletan aga, kuidas olen sarnaselt sinu kirjeldusele näinud... Näinud seda, et 1 asi muutub millegiks sootuks muuks. See vaatepilt on päris põnev olnud.

Oled midagi huvitavat vahepeal näinud ?

Kas sa näed mingit tumedat ekraani kui silmad suled või näed kohe pilte ? Siin on olnud ühel ja teisel moel. Kui nö pingutan (väga tahan näha), siis ilmub tume ekraan. Ja tuleb oooodata. Vahest ka veidi hiljem proovida.

Kas sa oled/olid täiesti lõdvestunud seisundis kui nägemusi nägid ?

See on enda meelest eriline anne. Tahan seda võimalikult hästi vallata. See saab nii palju aidata.

Kuidas sul läheb, kas näed nägemusi nüüd juba väga palju ?



Tagasi üles Go down
Gätriin
Maagiahuviline
Gätriin


Postitusi : 25
Location : Eesti

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyNelj 24 Juul 2014 - 17:44

Kui mulle see kirjutamise värk silme ette ilmus, siis hakkasin magama jääma, olin pikali silmad suletud jne niiet jah lõõgastunud.
Midagi väga huvitavat ei ole näinud, lihtsalt kergeid sümboleid. Ma üritan nägemuste nägemiseks lõõgastuda jne, aga kodus on seda raske teha.
Harjutamine teeb meistriks Kuidas te näete nägemusi? 3106305840
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyReede 25 Juul 2014 - 21:10

Kindlasti teeb harjutamine meistriks Kuidas te näete nägemusi? 357296346 Tead, sa võid soovida võtta selleks eraldi vihiku, millesse teed nägemuste osas märkmeid. Siis on hiljem nii hea vaadata... (Samas võid kõrvale märkida teostumise aja jne - on asju, mida võib pikka aega ette näha Kuidas te näete nägemusi? 3106305840 seeläbi on sul ka kergem usaldada, mida nägid..

Sümbolid... kas oled mingeid enda jaoks tundmatuid sümboleid näinud ? Või selliseid, millega oled varem ühel või teisel moel puutunud kokku ?

Nägemused on ikka nii erilised. Ja saavad palju palju aidata...
Tagasi üles Go down
Gätriin
Maagiahuviline
Gätriin


Postitusi : 25
Location : Eesti

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyPüh 27 Juul 2014 - 10:33

Sümboleid olen näinud nii üht kui teist, ehk on olnud neid millega ma olen kokku puutunud kui ka neid mis on minu jaoks tundmatud. Ma võtan siis vihiku ning hakkan märkima Kuidas te näete nägemusi? 357296346 Kuidas te näete nägemusi? 3106305840
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyTeis 19 Aug 2014 - 0:02

Kuidas sul läheb, Gätriin? Vihik erilisi kujundeid, sümboleid täis? Kindlasti oled paljut vahepealse aja jooksul näinud...

Tead, tasapisi võid ka kujundite tähendusi mõista Kuidas te näete nägemusi? 3106305840 Ühel hetkel võid teada...

Ülesanne sulle: mõtle konkreetsetele emotsioonidele, tundmustele (kui oled sulgenud silmad). Vaata, mis pildid tulevad. Kirjuta-joonista kindlasti..

Kas näed nägemusi veelgi rohkem?
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyTeis 19 Aug 2014 - 23:24

Nii kihvt, et selliselt näed! Ei ole kahjuks teadlikult veel nägemusi näinud. Kas sa lihtsalt mingil hetkel hakkasid nägema? Tegid selle heaks harjutusi? Kui, siis milliseid ??
Tagasi üles Go down
Gätriin
Maagiahuviline
Gätriin


Postitusi : 25
Location : Eesti

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyPüh 24 Aug 2014 - 10:45

Aglea kirjutas:
Nii kihvt, et selliselt näed! Ei ole kahjuks teadlikult veel nägemusi näinud. Kas sa lihtsalt mingil hetkel hakkasid nägema? Tegid selle heaks harjutusi? Kui, siis milliseid ??
Kõige esimesel korral olin sõbranna jures ning siis järsku tuli mu silme ette mehe näo siluett.
Minu kõige esimene harjutus mida ma tegin oli selline: Ma kujutasin mustal ekraanil mingit numbrit, kujundit, tähte ning siis muutsin selle kujul värvi, see on tegelikult päris raske ning ma harjutan siiamaani.
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyEsm 25 Aug 2014 - 19:43

Marri kirjutas:
Kuidas sul läheb, Gätriin? Vihik erilisi kujundeid, sümboleid täis? Kindlasti oled paljut vahepealse aja jooksul näinud...

Tead, tasapisi võid ka kujundite tähendusi mõista Kuidas te näete nägemusi? 3106305840 Ühel hetkel võid teada...

Ülesanne sulle: mõtle konkreetsetele emotsioonidele, tundmustele (kui oled sulgenud silmad). Vaata, mis pildid tulevad. Kirjuta-joonista kindlasti..

Kas näed nägemusi veelgi rohkem?


Et see ei olnud mõeldud kuidagi nö käsuna vms Kuidas te näete nägemusi? 3106305840 Proovisin siin vahepeal ka erinevaid mooduseid. Ja sain selgeks, et kui soovid teada konkreetse kujundi tähendust, võib abiks olla "ajast ette jõudmine". St vaatad oma ekraani. Seejärel mõtled tundele/emotsioonile/või millele iganes muule... ja saad enda kujundi kätte. Edaspidi, kui seda näed, oskad tähendust aimata. Sa tead, kuidas nägemusele reageerida, mida on oodata...

Õnneks on muidugi ka nägemusi, mis on nö mittekujundlikud, vaid viitavad täpsemalt reaalsusele.

Ikkagi, väga tahaks teada, kuidas sul läheb.
Siin edeneb. Tasapisi. Võiks aktiivsemalt liikuda ses osas asjad Kuidas te näete nägemusi? 3106305840
Tagasi üles Go down
Gätriin
Maagiahuviline
Gätriin


Postitusi : 25
Location : Eesti

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyReede 24 Okt 2014 - 13:09

Tere! Kuidas te näete nägemusi? 3106305840
Ma nüüd ütlen, et see harjutamine jne on jäänud tahaplaanile kuna kooli kõrvalt pole aega vahest olen proovinud oma toas öösel üksi, kuid olen päevast nii kurnatud, et jätan asja katki ning lähen magama. Kuid olen täheldanud, et kui vahest näen mingisuguseid 'näegmusi', siis võrreldes pikka aega tagasi nähtud nägumustega on need täpsemaks ning arusaadavamaks muutunud.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyKolm 5 Nov 2014 - 13:30

Ma saan märke, nii unes kui ka reaalseid, aga alati on asjad nii, et ei ole õppinud selles eelmisel kuul näiteks, panin püksid tagurpidi jalga, siis peale seda juhtus midagi halba, siis panin õe rahakoti maha ja kogu raha varastati ära, siis mõtlen omi mõtteid ja tuleb mingi sõna mida igapäev ei kasutata ja samal päeval kuulen seda võõra inimese suust läbi lausete sõna sõnalt, siis unes nägin kahte herilast, siis sel päeval kohtusin ühe vastiku inimesega ja peale seda selgus, et köik bussid mis tartu poolt tallinnasse sõidavad on kinni jne, nüüd kui võimed tugevnevad, siis näiteks eile panin pluusi tagurpidi selga ja teadsin, et pole mõtet välja ronida, et siis juhtub midagi mida näha ei taha ja nüüd üritan märke vötta hoiatusena endale, ennem eirasin, aga nüüd oskan kuulata vaadata, seni olen eluaeg näinud ainult enda kohta käivaid hoiatusi kunagi kui aeg seal maal usun, et oskan teisi inimesigi haiiatama hakata, ma ei kiirusta kunagi ootan vaatan mis ja kuidas ma toimin.
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyNelj 27 Nov 2014 - 22:11

Mina näen nägemusi nii silmad lahti kui ka kinni..aga mitte koguaeg.
Need vilksavad mu silme ette vahepeal, tavaliselt eiran neid aga siis kui hakkan seda tegevust tegema saan aru et olen seda näinud(ette). Ükspäev oli nii.. see oli vist unenägu ainult aga ma arvan et see unenägu oli päriseluga seotud. Igatahes..see algas nii...Ma olin öösel üleval, oma elutoas, vaatasin aknast välja ja nägin et lund sajab, kutsusin oma väikse venna ka seda vaatama.Ta tuligi ja ta esimene küsimus oli..Mida sa öösel üleval teed?..ma vastasin..Vaata lund sajab..ta ei uskunud mind alguses aga pärast siiski vaatas kontrolliks.....Unenägu lõppes....Hommikul, kui ma kooli hakkasin minema nägin et öösel on lund sadanud.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyEsm 1 Dets 2014 - 13:24

Mõnipäev tagasi oli päris huvitav, otsisime teise linna korterit,
seda kahjuks ette ei näinud, et peame 6detsembriks välja kolima oli tähtajatu üüri leping.

Mõni nädal ennem nägin unes, et 2*2=4 ja mitu korda nägin seda unes ja võitsin gasiinos 40€
ja vahetasingi 2kahe eorost 1€-steks.

Siis nägin unes, 4+4=8 ja nägin 3 korda, siis ühel päeval eelmine nädal kui käisin kolme korterit vaatamas,
plaanis oli ainult ühe vaatamine, siis korteri nr oli kirjas 144 ehk siis 4+4=8 ja 3nr oli korteri nr sees, seda me ei saanud,
ja väga hea, sest üüri leping oli tal ikka täitsa metsas ja me tänasime õnne, et seda ka ei saanud, muidu nagu lepingul kirjas oleks näiteks kapi liigutamise eest või oma mõõbli ilma omaniku loata sinna korterisse viimise eest omanikule moraalse kohju tekitamise eest peale maksnud.

Teise korteri kohta nägin unes, et see oli hull peldik hullem kui reaal elus ja unes lausa jooksin sealt välja, pärast sain teada, et oligi mingi kala sees mida oma silmaga lihtsalt ei märka, üritati müüa korterit mis oli ühistule vee ja elektri võlg, kui oleks selle ostnud oleks koos võlgadega saanud.

Siis kolmas märk reaal elust, oli üks auto nr märk 666 saatana nr mul juhtumisi oli vaja selle inimesega rääkida ja kõik läks metsa,
ja kui kolmandat korterit läksime vaatama, maja nr oli 16 ja korter 3, nagu mulle anti märku arvutades jällegi 6 detsember+ 6+ 16 e. 6+ kolmas korteri vaatamine e. 3+ e. Korteri nr 3= 666 kuna olin nii väsinud edasi tagasi sõitmisest, siis lihtsalt ei pannud tähelegi seda nr kombinatsiooni, miss mulle saadeti,
see korteri omanik oli nii positiivse energiaga, et ma ei hakkanud kaua mõtlemagi kui tegin lepingu järelmaksuga ostmise peale ära.
Hakkan järjest rohkem aru saama märkidest näiteks reede ja kolmteist on mul alati selline olnud, et päeval läheb midagi nihu, siis õhtul läheb paremini kui mõnel teisel päeval.

Meil oma autol oli ka nr märk 666 aga ükski ment kinni ei pidanud, olime lollid sõitsime sajaga purjuspäi ringi ja lõpuks müüsime maha ja siis tuli välja, et auto sild oli ainult ühe kõvera poldiga kinni, imestati, kuidas see ära ei tulnud, ma imestan siiamaani, vedas lihtsalt, kuigi kihutasime sajaga ja üle sellegi kruusateid pidi ringi, praegu on isegi õudne tagant järgi mõelda.
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline
Wolf_


Postitusi : 23

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyLaup 13 Dets 2014 - 20:52

Nägin täna unes, et olin elukaaslase tütrel külas, oli pikk kitsas tuba ja remont pooleli, ühes seinas oli pool tapeeti pandud, pool ilma. mingi aja pärast hakkas tuul toas puhuma ja tapeedid liikusid nagu kardinad, otsa seinast vaatasin tapeedi taha ja seal oli sein klaasist, kus nurgas 20cm. polnud ei klaasi ega miskit, pane või käsi õue. Küsisin kas teil talvel siin külm pole? nad ütlesid : "praegu pole, väljas ju sula, kuid kui külmad tulevad võib hakata küll" See maja kus külas, oli surnuaia lähedal, tahtsin veel küsida "kas teil siin ei kummita", kuid millegipärast jäi küsimata, kiirustasime bussi peale, buss pidi väljuma õhtul kl.8.20. trepist alla minnes nägin mustlast(mees) ütles, et on kingsepp ja kas ma saapaid ei taha parandada ma vaatasin, et saapad olid täitsa uued, ta käis meie taga ja oli pealetükkiv, nagu tihti mustlased on.Kuidas te näete nägemusi? 3106305840 Väljas oli selline vesine ja lörts, vaatasingi, et värv hakkas nagu selles lobjaka sees kõndimisest maha tulema, kuid ma jäin endale kindlaks ja ütlesin, tallad ja kontsad on korralikud ja ma ei soovi parandada. Imelik oli see kõik sellel tänaval olid mustlased, kes seal vastu juhtusid. Üks mustlane tahtis mu elukaaslasega mingit äri ajada, vedas ta ühte majja, järgnesin neile ja kuulsin, jutt käis mingist arvutifirmast. Kuid siis mind paluti lahkuda. jäin selle maja kööki pliidi kõrvale seisma, seal istus üks mustlane, millegipärast tahtsin ta pead silitada, kui ma tal pead silitasin ütles: et ta on hea mustlane. küsisin , kui sa oled hea siis räägi mis arvutifirmast siin jutt käib? Ta hakkas naerma ja ütles: pole siin mingit firmat, sellel mustlasel, kes seda räägib pole isegi arvutit. No vot selline lugu. Kuidas te näete nägemusi? 3106305840
Tegelikult oli see unenägude öö. Näen tihti ja palju unenägusid, elangi nagu paralleelmaailmas. Kuidas te näete nägemusi? 357296346
vahel ärgates olen mõelnud: nii palju on rahmeldatud unenäos ja nüüd vaja ärgata ja minna jälle tööle. Kuidas te näete nägemusi? 3106305840
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyReede 1 Nov 2019 - 15:36

Kuidas kunagi. ... Tihti on nii, et sulgen silmad, keskendun ja pildid hakkavad jooksma, mõnikord on see kui film, vahepeal tõmbavad pildid mind endasse, teinekord jällegi mitte.

Ehk mõnikord annavad nägemused tegutsemiseks vajatud jõu?

Siin olen tundnud ja näinud, tajunud sündmusi ette. Püüdes nähtut ära hoida, tegutsedes selles suunas on mind teinekord kui spiraali keerdu tõmmatud. Sellest tulenevalt on keeruline olnud teatud asetleidmisi muuta, mõjutada paremuse suunda.
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyNelj 21 Nov 2019 - 21:21

Mul on peamiselt ainult pildid. Ühekorra vist olen näinud midagi filmi laatset.

Kas teil on nägemused värvilised või must-valged?
Tagasi üles Go down
Lisandra
Uus tulija
Lisandra


Postitusi : 13

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyPüh 16 Jan 2022 - 14:37

Täheke kirjutas:
Mul on peamiselt ainult pildid. Ühekorra vist olen näinud midagi filmi laatset.

Kas teil on nägemused värvilised või must-valged?


Hetkel on olnud need üksikud mida olen näinud must - valged. Üldjuhul on raske midagi näha...
Tagasi üles Go down
MariaL
Uus tulija
MariaL


Postitusi : 12

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyPüh 6 Veeb 2022 - 10:17

Nägemused tulevad tavaliselt siis, kui neid oodata ei oska. Samal ajal kui nt saab midagi loetud/uuritud vms, kerkivad pildid silme ette.

Kui silmad kinni panen, siis tavaliselt on videona, ent on ka olukordi, kus näen fotodena.




Täheke kirjutas:
Kas teil on nägemused värvilised või must-valged?

Huvitav on see, et on olnud nii värvilisi kui ka mustvalgeid.
Tagasi üles Go down
MariaL
Uus tulija
MariaL


Postitusi : 12

Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? EmptyKolm 9 Märts 2022 - 14:03

Nägemused tulevad tavaliselt siis, kui neid oodata ei oska. Samal ajal kui nt saab midagi loetud/uuritud, puudutatud, kerkivad pildid silme ette.

Kui silmad kinni panen, siis tavaliselt on videona, ent on ka olukordi, kus fotodena.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuidas te näete nägemusi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas te näete nägemusi?   Kuidas te näete nägemusi? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuidas te näete nägemusi?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas?
» Kuidas läheb :)?
» Kuidas/milles oma ennustusvahendeid hoiad ?
» Kuidas ennustada abivahenditeta?
» Kuidas meenutada oma eelnevat elu ?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIM :: Nägemused-
Hüppa: