Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 covenid Eestis

Go down 
+3
Leena
kyky21
mariks
7 posters
AutorTeade
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyEsm 18 Aug 2014 - 11:39

Coven on nõidade ühendus ehk grupp, kes praktiseerivad maagiat koos. Covenisse kuulub üldjuhul kuni 13 nõida. Covenit juhib üldjuhul ülempreestrinna või –preester.

Vaatamata sellele, et mitmed kohalikud wicca nõiad armastavad praktiseerida nõiakunsti üksi (niinimetatud üksiklased) on ka palju neid, kes nõiakunsti koos teistega praktiseerivad. Maagias on asju, mida üksi on raske teha. Osade asjade tegemiseks on vaja ühendada väed. Samas vajavad paljud ka edasijõudmiseks kellegi juhendamist.

Minu käest on korduvalt küsitud, et kas Eestis on coveneid. Loomulikult on Eestis coveneid. Ka teistes Balti riikides on covenid. Mitmed covenid suhtlevad omavahel. Baltikumis on näiteks väljaspool Eestit üks aktiivsemaid coveneid Riias asuv coven Dzilozols. Samas tuleb arvestada sellega, et vaieldamatult on Eestis (võrreldes teiste Balti riikidega) kõige rohkem valgeid maage.

Siiski soovib enamus meist tegutseda varjatult ja seetõttu ei tea paljud covenite olemasolust, nende asukohtadest (covenstead) rääkimata.

Palju coveneid siis Eestis on ja kus nad asuvad ?  See on küsimus, millele kahjuks foorumi avalikus osas vastata ei saa. Foorumi edasijõudnute osasse paneme tulevikus ülesse kontaktinfo, aga seda ainult nende covenite osas, kes võtavad uusi liikmeid.
Tagasi üles Go down
mariks
Maagiahuviline
mariks


Postitusi : 34

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyReede 29 Aug 2014 - 2:55

Algajal nõial võtab edasijõudnute hulka kuulumine vist päris palju aega ma arvan. Kas Covenite juures pole "noviitsiseisust" ? Minu meelest võiks olla. Kogenud nõidade käe all oma võimeid arendada on ülioluline. Väldib kõikvõimalikke kogenematusest tulenevaid eksitusi. Kusjuures noviits ei pruugigi kohe teada saada kõikide liikmete idikuid. Talle määrataks näiteks üks mentor kes algajaga tegeleb ja otsustab millal viimane on valmis üldkogule näitamuseks jne. Mina tunnen küll sellusest mentorist puudust. See foorum on hea, kuid ei asenda isiklikku suhtlemist ja süstemastilist, läbimõeldud õpetamist. Leidsin millalgi kodulehekülje, mida nimetati mssgide kooliks, kus oli võimalik loenguid kuulata, aga see oli vist tasuline. Mul ei ole selleks praegu aega (käin ka praegu töö kõrvalt koolis ennast täiendamas) ega raha (maksan juba õppemaksu). Mentorluse kaudu enesetäiendamine (töö- ja koolivälisel ajal), oleks ideaalne
Tagasi üles Go down
bluestar
Maagiahuviline
bluestar


Postitusi : 34
Location : Tallinn

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyReede 12 Sept 2014 - 3:32

Coveniga liituda oleks suur samm edasi sest koos. Ollakse tugevamad ja võimalus hirmudega toime tulla suurem

Keivo
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyKolm 3 Dets 2014 - 20:50

See tundub nagu oleks mingi sekt, sekti nimi on nii hirmuäratav, aastakümneid on peetud sekte ja tehtud päris ohverdusi, aga govenist kuulen esimest korda, oleks tore oma energiat kasutada õigesti ja saada juba edasi jõudnute õpetusi, kui tänapäeval on tõesti nii, et kes avastavad oma võimed võivad kogemata ise energia vampiiriks hakata võibolla mõni ei jõuagi edasi jätab asja sinna paika või langevad süsteemide ohvriks, või mõnel lõppeb maagia kasutus väga halvasti, lihtsalt kohutav ega ise ka ei julge väga kasutada maagiat ei kujuta ettegi äki olen ikkagi enda teadmata midagi halvasti teinud, oleks juhendaks mõni targem mind, arvan, et siis õpiks paremini, aga samas oma vigadest õppides jäävad asjad paremini meelde.
Tagasi üles Go down
bluestar
Maagiahuviline
bluestar


Postitusi : 34
Location : Tallinn

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyReede 2 Jan 2015 - 20:37

Tere
Aga see covenite info on praeguseks juba ylesse pandud kes võtavad uusi liikmeid või see protsess on alles lahtine.
Tagasi üles Go down
Death Angel Of Justice
Külaline
Anonymous



covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyKolm 21 Jan 2015 - 21:24

Tean et see on imelik mõte aga, mõtlesin et kui olen juba piisavalt osav et õpetada teisi välja ja pärast seda veel osavam siis teeksin ''nõianõukogu''.

Tean et selleks läheb aega kuni 30/40 aastat aga see oleks seda väärt.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyKolm 21 Jan 2015 - 22:19

Death Angel Of Justice kirjutas:
Tean et see on imelik mõte aga, mõtlesin et kui olen juba piisavalt osav et õpetada teisi välja ja pärast seda veel osavam siis teeksin ''nõianõukogu''.

Tean et selleks läheb aega kuni 30/40 aastat aga see oleks seda väärt.


Ei ole imelik mõte. Vahva mõte on. Loomulikult on see väärt aega. Rõõm kuulda suurejoonelistest ideedest, edu selle ellu viimisel!
Tagasi üles Go down
Death Angel Of Justice
Külaline
Anonymous



covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyNelj 22 Jan 2015 - 15:57

aitäh covenid Eestis 357296346 sinu lisaksin ka sinna ''nõianõukogusse''
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyLaup 24 Jan 2015 - 22:07

Kuigi wicca nõidadel ei ole üldjuhul peale coveni mingit kõrgemat organit on seda mõnes nõidade kogukonnas siiski proovitud luua. USA nõidadega vesteldes on välja tulnud, et on loodud ka midagi konsiili taolist mida võiks tinglikult ka nõukoguks kutsuda. Kuna osa wiccasid on üksiklased ja paljud eelistavad ainult covenit, siis ei ole selle organi tööst eriti kuulda olnud
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyEsm 26 Jan 2015 - 14:05

To Kabala - elad Paides?
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyLaup 14 Veeb 2015 - 3:51

To Guardian - Kabala elab nii nõiamajas kui ka suurlinna lähistel olevas majas - niisiis kahepaikne covenid Eestis 3106305840 Paidesse satun harva covenid Eestis 3106305840

Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyLaup 14 Veeb 2015 - 3:53

bluestarile

Covenitega seonduv info on kinnises osas. Kuna ka registreerimata kasutajad saavad foorumit lugeda, siis oleks mõeldamatu, et see informatsioon päris kõigile nähtav oleks.
Tagasi üles Go down
MustKüünal
Maagiahuviline
MustKüünal


Postitusi : 19

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyLaup 7 Märts 2015 - 12:30

Ka mulle tekitab see imeliku tunde, et tegu oleks nagu sektiga, et sekti ma kuuluda ei taha, aga siiski on huvi puutuda kokku ka teiste samasuguste inimestega , et kasvõi niisama juttu ajada või siis ka proovida koos midagi head korda saata. Ise olen alles algaja, et ei ole mul veel seda enesekindlust, kuigi mulle ütles valge maag, et mul on kõik kanalid lahti ja võiksin tegeleda millega iganes soovin. Mul on probleem selles, et mõistus tõrgub veel. Vaim on valmis, aga mõistus ütleb muud.
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyPüh 5 Apr 2015 - 15:03

Imelikku ei ole seal ju midagi covenid Eestis 3106305840 Üksi on osasid maagilisi asju raske praktiseerida ja siis tehakse seda koos teiste omasugustega. Ah et miks just coven ? Praktika näitab, et edukalt ei saa koos maagiat praktiseerida lihtsalt niisama juhuslikult kokkutulnud nõidadega. Et suuremaid asju koos teha, peaksid valged maagid mitte ainult üksteist tundma vaid ka üksteisega vaimus hästi sobima. Näiteks sageli ei saa vastandlike tähemärkide esindajad koos edukalt suuremaid asju teha jne. Niisiis valitaksegi endale just selline keskkond, mis kõige paremini koos maagia praktiseerimiseks sobib.

Coven ei ole ju ainus võimalus - alati võib võtta osa iga-aastastest suurematest valgete maagide kokkutulekutest ja käia ka mitmetel muudel üritustel. Paljud praktiseerivad aga maagiat eelkõige perekonnaringis (eriti kui näiteks ollakse kolmikabielus jne). On coveneid, mis praktiseerivad maagiat koos iga nädal ja on coveneid, mis saavad kokku ainult korra kuus jne. Seepärast tasubki valida endale kõige sobivam variant (seda loomulikult mitte kokkusaamiste arvu järgi vaid ikka sobivuse järgi).
Tagasi üles Go down
MustKüünal
Maagiahuviline
MustKüünal


Postitusi : 19

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyPüh 5 Apr 2015 - 15:18

Kolmikabielu ei usu, et mulle sobiks. Kokku tahaks küll saada valgete maagidega , et siis tarkust saada ja omavahel suhelda.
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyPüh 5 Apr 2015 - 16:05

Eelmises postituses jäi mainimata veel üks üpriski oluline asi, mis tõsiselt mõjutab coveni valikut, ehk siis - mitmendal kohal on maagia Sinu elus...

Kui vaadata vaimset pilti üle kogu maailma, siis enamus inimeste jaoks on wicca kas lihtsalt religioon või siis midagi, millega tegeletakse teatud ajal - ehk näiteks siis kui covenis koos käiakse ja siis kui hädas ollakse (et vastusied saada) ja siis kui mingil nõidade üritusel ollakse jne.

Niisiis esmalt tuled sa ise, siis tuleb sinu perekond ja töö ja võimalik, et ka kool, siis sugulased ja naabrid ja siis valge maagia. Vähe on aga maailmas neid, kes on oma elu pühendanud valgele maagiale - st esikohal ongi maagia ja siis tulevad muud "asjad" (kaasa arvatud tema ise).

Niisiis sellised (heas mõttes hullud), kes on maagia seadnud oma elus esikohale, ei lepi kohe mitte coveniga, mis käib koos ainult üks kord kuus. Kui te teaksite kui vähe selliseid nõidu on ja kui raske on neid leida ...
Tagasi üles Go down
MustKüünal
Maagiahuviline
MustKüünal


Postitusi : 19

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyPüh 5 Apr 2015 - 16:12

Kui on laps olemas, siis paraku ei saa nii tõesti. Mehest saab loobuda, aga lapsest mitte. Ma tegelikult ei saa eriti aru sellest jutust, et peab kõik jätma, et oma perekonna jne. Miks seda vaja on? Paljudel selgeltnägijatel ja maagidel , kui mitte kõigil ju on pered ja lapsed. Üks ei sega teist.
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyPüh 5 Apr 2015 - 16:26

Aga miks PEAKS midagi (kedagi) jätma. Esmalt valges maagias Sa ei pea midagi - Sa võid kui Sa seda soovid. Teiseks oli ju ikka juttu sellest, et mis on meie elus esikohal covenid Eestis 3106305840 ja millisesse covenisse me oma eelistuste tõttu sobiksime.

Tegelikult me olemegi ju iga päev oma elus valikute ees ja kellelgi teisel ei ole meile õigus ette dikteerida mis on õige. On neid valgeid maage, kes on valinud üksiklase elu ja on neid, kes praktiseerivad maagiat koos - see on nende valik ja nende valikut tuleb austada. Samas on neid, kes seavad maagia esikohale ja on neid, kellel maagia on eelviimasel kohal. See on samuti nende valik. Väga erinevate valikutega nõiad ei kipu aga ühte covenisse sobima - lihtsalt selles on küsimus covenid Eestis 3106305840 Eelkõige aga mõjutavad meie valikud meie edasijõudmist vaimsetes asjades, kuid see on juba hoopis teine teema ...
Tagasi üles Go down
bluestar
Maagiahuviline
bluestar


Postitusi : 34
Location : Tallinn

covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis EmptyKolm 20 Mai 2015 - 20:22

covenid Eestis 3106305840 Koostan hetkel väikest kolnurka nö ja mis on siiani selgunud on see et inimesed kes sobivad, leiavad juhuslikult ise tee minuni, mitte vastupidi
Tagasi üles Go down
Sponsored content





covenid Eestis Empty
PostitaminePealkiri: Re: covenid Eestis   covenid Eestis Empty

Tagasi üles Go down
 
covenid Eestis
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: COVEN :: Coven-
Hüppa: