Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Erilisus sinu käejoontes

Go down 
+3
Marri
Aglea
Leena
7 posters
AutorTeade
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Erilisus sinu käejoontes Empty
PostitaminePealkiri: Erilisus sinu käejoontes   Erilisus sinu käejoontes EmptyTeis 19 Aug 2014 - 15:00

Mida omapärast oled oma käejoonte osas täheldanud?
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Erilisus sinu käejoontes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Erilisus sinu käejoontes   Erilisus sinu käejoontes EmptyReede 22 Aug 2014 - 16:34

Elujoon on väga pikk. Lõppu raske leida üles.
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Erilisus sinu käejoontes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Erilisus sinu käejoontes   Erilisus sinu käejoontes EmptyReede 22 Aug 2014 - 19:10

Palju müstilisi riste.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Erilisus sinu käejoontes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Erilisus sinu käejoontes   Erilisus sinu käejoontes EmptyKolm 3 Dets 2014 - 21:12

Ma kunagi ennustasin koolis teistele käejoonte pealt, mul olid joonised ja värgid ma olin siis 8aastane, ma ei suuda meenutada kust need joonised sain vist maja pööningult, ma mäletan ainult veel elu joont ja saatuse joont, lõpetasin selle kusagil 10aastasena, aga nõudlus oli suur ühikas, edasi 13aastani tegin seda väga harva.
Tagasi üles Go down
MustKüünal
Maagiahuviline
MustKüünal


Postitusi : 19

Erilisus sinu käejoontes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Erilisus sinu käejoontes   Erilisus sinu käejoontes EmptyNelj 2 Apr 2015 - 21:02

Pikk, aga alt läheb mitmeharuliseks
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Erilisus sinu käejoontes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Erilisus sinu käejoontes   Erilisus sinu käejoontes EmptyNelj 2 Apr 2015 - 22:00

kyky21 kirjutas:
Ma kunagi ennustasin koolis teistele käejoonte pealt, mul olid joonised ja värgid ma olin siis 8aastane, ma ei suuda meenutada kust need joonised sain vist maja pööningult, ma mäletan ainult veel elu joont ja saatuse joont, lõpetasin selle kusagil 10aastasena, aga nõudlus oli suur ühikas, edasi 13aastani tegin seda väga harva.


Sul keegi esivanematest tegeles maagiaga Erilisus sinu käejoontes 3106305840 ? Niisama ju pööningult selliseid erilisi asju ei leiaks Erilisus sinu käejoontes 3106305840.

Kuidas sulle sobis käejoontelt ennustamine? Said sellega hästi hakkama? Kui küsida tohib, miks sellega tegelemise pooleli jätsid ?

MustKüünal kirjutas:
Pikk, aga alt läheb mitmeharuliseks
Millist joont silmas pead Erilisus sinu käejoontes 3106305840 ?
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Erilisus sinu käejoontes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Erilisus sinu käejoontes   Erilisus sinu käejoontes EmptyNelj 2 Apr 2015 - 22:05

Peajoon (paremal käel) on justkui 2 kokkuliidetud/ühinenud joont.
Elujoon hargneb lõpus vähemalt 5-ks (osad harud on õrnemalt näha).
Aastaid tagasi saatusejoont ei olnud, aga nüüdseks on see tekkinud.
Tagasi üles Go down
MustKüünal
Maagiahuviline
MustKüünal


Postitusi : 19

Erilisus sinu käejoontes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Erilisus sinu käejoontes   Erilisus sinu käejoontes EmptyReede 3 Apr 2015 - 21:34

Elujoont pidasin silmas Erilisus sinu käejoontes 3106305840
Tagasi üles Go down
Emily
Maagiahuviline
Emily


Postitusi : 55

Erilisus sinu käejoontes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Erilisus sinu käejoontes   Erilisus sinu käejoontes EmptyReede 17 Apr 2015 - 21:47

Peopesas on suurelt rõõmu ruun.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Erilisus sinu käejoontes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Erilisus sinu käejoontes   Erilisus sinu käejoontes Empty

Tagasi üles Go down
 
Erilisus sinu käejoontes
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kes on sinu väeloom?
» Sinu lemmiktegelane HP-st
» Sinu lemmikruunid
» Mis on sinu patronus?
» SINU ELU MÕTE

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: ENNUSTAMINE & ENNUSTUSVAHENDID :: Muu-
Hüppa: