Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Polaarsus energia!

Go down 
4 posters
AutorTeade
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Polaarsus energia! Empty
PostitaminePealkiri: Polaarsus energia!   Polaarsus energia! EmptyEsm 8 Dets 2014 - 0:52

Kas keegi on kuulnud? See on väga huvitav asi, kui selle tundma õpib, siis saab ise hakata tervendajaks katsetasin alguses enda peal ka teiste peal, vasak käsi on miinus e halva energia käsi ja parem käsi on pluss ja hea energia käsi, keha on null polaarsus jne, et kõike saab suunata.Kui kedagi huvitab võin ju siia kirjutada kuidas see täpsemalt käib, siis kui rohkem aega leian ja seda praktiseerides saab nii endal kui ka teistel tsakrad korda seada. Mul on peale selle kasutama hakkamist nii mõnigi öelnud, inimesed kes ei tea millega tegelen, et üks kallistus ja inimesel on energia päris kauaks üleval, ja mitmeks päevaks, mina teadlikult ei tee midagi aga hakkasin mõtlema, et kuidas siis, asi on väga lihtne, enda teadmata olen seda praktiseerinud ka, kallistades panen ju käed teise inimese peale peopesad lahti ja mu energia teab ise juba mida teha isegi ilma, et ma mõtleks, et ma teeks midagi, enda teadmata võtsin inimestel pingeid vähemaks suunasin ümber midagi ära ei võtnud, kui keegi teab kuidas seda kontrollida rohkem, siis oleks ka tore kui keegi kirjutaks, aga millegi pärast arvan, et polaarsus energia pole väga tuntud.
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Polaarsus energia! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Polaarsus energia!   Polaarsus energia! EmptyEsm 8 Dets 2014 - 15:27

Mul see käte asi just vastupidi.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Polaarsus energia! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Polaarsus energia!   Polaarsus energia! EmptyTeis 9 Dets 2014 - 3:28

Tean, et "vasak võtab, parem annab".
Vasak pidavat vastama naiselikkusele, parem mehelikkusele. Vasak on seotud vastuvõtmise osas ühtlasi nö intuitsiooniga, samas kui parem mõistuse, tegutsemisega. (Vb see hoopis teine teema.) Ikka võiks kyky21 võimalusel sellest rohkemat rääkida. Kas kyky21 luges selle kohta netist/mõnest raamatust?
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Polaarsus energia! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Polaarsus energia!   Polaarsus energia! EmptyTeis 9 Dets 2014 - 3:32

Guardian kirjutas:
Mul see käte asi just vastupidi.

Oled vasakukäeline? Neil pidavat see asi olema vastupidi. Ise vasakukäeline ei ole, ei saa ses osas seega nõustuda ega ümber lükata seda teooriat.
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Polaarsus energia! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Polaarsus energia!   Polaarsus energia! EmptyTeis 9 Dets 2014 - 14:43

Ei, ma paremakäeline.
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline
Wolf_


Postitusi : 23

Polaarsus energia! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Polaarsus energia!   Polaarsus energia! EmptyLaup 13 Dets 2014 - 20:08

Selle kallistamisega on nii, et vahel annab, vahel aga võtab energiat. Mõni inimene on selline soe pehme, tekkib selline usalduslik kontakt, teine on jälle külm ja kandiline.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Polaarsus energia! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Polaarsus energia!   Polaarsus energia! EmptyLaup 13 Dets 2014 - 23:14

Leitsin nüüd aega sellest kirjutada, kolimise käigus kadus raamat ära nüüd leitsin ülesse. Siin on kirjas, et
Parem käsi on positiivne e andev käsi,
Vasak käsi on negatiivne e vastuvõttev.
Asetades oma käed (ette ja taha, külgedele, või üles ja alla) lood sa automaatselt energia liikumise positiivse ja negatiivse pooluse vahel.
Elemendid liiguvad läbi keha biomagnetiliste lainetena, minnes läbi positiivse (+) ja neutraalse (0) negatiivsesse (-) poolusesse.
Kui kellegil huvi.
Eeter valitseb ruumi üle kehas.
Õhu element positsioneerib Õlgades (+), neerudes (+), sääremarjades (-).
Tuli peas (+), päiksepõimikus (0), reites (-).
Vee alla kuuluvad rinnad (+), vaagen (0), jalad (-)
Maa poolused on kael (+), soolestik (0), põlved (-)
(Alguses arvasin minagi, et on vastupidi mul käed, aga ükspäev mõtlesin välja, et ikka pole, tegin neid asju, mis õpetas viit elementi ühendada ja tasakaalustada, siis sai selgeks)
Vasakut kätt saab kasutada põhjana, siis kui see on all pool paremast käest ja saab kasutada tipuna, kui vasak käsi on paremast käest üleval pool, nii saab energiat suunata sinna kuhu vaja ja ära suunata. Kui seda täpsemalt põhi asju tundma õppida, siis edasi on lihtsam õppida.
Kui on rohkem huvi, siis võin kirjutada veel ka muid asju, nt kuidas seda kasutada jne.
See käib viie elemendi järgi, Eeter, õhk, tuli, vesi, maa.
Mul domineerib eeter ja vesi.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Polaarsus energia! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Polaarsus energia!   Polaarsus energia! EmptyNelj 18 Dets 2014 - 20:19

Guardian kirjutas:
Mul see käte asi just vastupidi.

Mille põhjal seda järeldad, et sul see käte asi vastupidiselt?



kyky21 - mille põhjal sa enda puhul sama algselt käte osas arvasid ?
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Polaarsus energia! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Polaarsus energia!   Polaarsus energia! EmptyReede 19 Dets 2014 - 10:27

Ma alguses ei mõistnud seda, et kui ma näiteks andsin energiat välja käte kaudu ja kui tõmbasin, harjutasin seda juhtima, selgeks sai see, et üks kätest ei kuula sõna ja teist varjanti proovides, siis samamoodi, ega ma alguses arvasin, et mõlemad käed on võrdsed, siis alles kui seda lugesin, siis taipasin, et üks on miinus teine pluss, ja kui algul seda lugesin oli mulle ebaloogiline et halva energia käsi võtab ja parem hea energia käsi annab, algselt arvasin kohe, et ei mul ikka vastu pidi, sest ma lihtsalt tahtsin seda vist arvata, läks küll aega, et harjuda sellega, tegin neid harjutusi sealt raamatust järgi ja kui kõik olin ära teinud, alles siis taipasin, et ongi tegelt nii, see oli tõeliselt vastu võtmatu, kuni panin asjad loogiliselt paika, mudu võibolla kahtleksin siia maani.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Polaarsus energia! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Polaarsus energia!   Polaarsus energia! EmptyKolm 31 Dets 2014 - 18:09

Polaarsus energia! 3106305840
Kuidas kyky21 sai teada, mis tal domineerivaks on ? Milles see väljendub vms? (Nähtavasti on igal nö domineerival omad eelised?)
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Polaarsus energia! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Polaarsus energia!   Polaarsus energia! EmptyNelj 1 Jan 2015 - 18:55

raamatus oli kirjas küsimustik, selline asi, et mis füüsilised probleemid mul esinevad, küsimused olid reastatud elementide järgi vee märgi all on skorpion ja eeter oli korras kõige rohkem kuna ühtegi probleemi polnud, mida eeter tekitab kui see on korrast ära, aga kõik võib muutuda, kuna teistele elementidele sain kuni kolm kriipsu alla tõmmata juu siis pole kõik veel tasakaalus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Polaarsus energia! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Polaarsus energia!   Polaarsus energia! Empty

Tagasi üles Go down
 
Polaarsus energia!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: ENNUSTAMINE & ENNUSTUSVAHENDID :: Muu-
Hüppa: