Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas see on võimalik..

Go down 
2 posters
AutorTeade
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas see on võimalik.. Empty
PostitaminePealkiri: Kas see on võimalik..   Kas see on võimalik.. EmptyEsm 19 Jan 2015 - 15:50

Kas maagia abil on võimalik end loomaks muuta?
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Kas see on võimalik.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see on võimalik..   Kas see on võimalik.. EmptyEsm 19 Jan 2015 - 17:05

Seda nüüd ikka, aga tuleb alati tähelepanelik olla, et maagilised toimingud ei väljuks valge maagia piiridest.

Pigem kasutatakse ikka seda, et teised näeksid sind loomana, aga ise oled ikka edasi see, kes sa oled.
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas see on võimalik.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see on võimalik..   Kas see on võimalik.. EmptyEsm 19 Jan 2015 - 18:32

okei, ma lihtsalt mõtlesin et kas ma kujutasin seda kõike tookord ette või mitte.
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas see on võimalik.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see on võimalik..   Kas see on võimalik.. EmptyEsm 19 Jan 2015 - 18:51

Ma tahtsin väga olla hunt, mõtlesin et seda saab maagia abil ju korraldada, kuidagi.
Alguses mõtlesin tükk aega.
Siis otsustasin et teen ikka nõiajoogi mitte loitsu või midagi.
See nõiajook siis toimiski,...,vist

Tõestused:

Kulistasin nõiajoogi alla.(jõime seda jooki koos sõbraga).
(Meil naabruses(maal) pole ühtegi koera, vist üks on aga see on ka taksikoer)
Ja päev hiljem oli meie maja ümbruses suured, umbes 4-5 cm pikkused koera/hundi jäljed.
Neid jälgi oli tohutult palju, nagu koer kes on 10 aastat ketis olnud ja nüüd sai lahti.
Hommikuti olin hirmus väsinud, nagu oleks öö otsa üleval olnud.
Lesimise jäljed olid heinakuhjades.
Siiamaani mõtlen et kas oli kõik mingi hallutsitanatsioon või midagi.  Neutral
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas see on võimalik.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see on võimalik..   Kas see on võimalik.. EmptyKolm 21 Jan 2015 - 13:53

Aga kuidas ma nii saaks teha et teised näevad mind loomana? Kas see on võimalik.. 357296346 see tundub huvitavam kui minu katsetus Kas see on võimalik.. 357296346
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Kas see on võimalik.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see on võimalik..   Kas see on võimalik.. EmptyKolm 21 Jan 2015 - 14:51

Hea nõid peaks ikka maagiat kasutama mitte selle pärast, et maagia on huvitav, vaid selle pärast, et midagi on vaja maagia abil korda saata ja see on vajalik. Miks küll on see vajalik, et teised sind loomana näeksid ???
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas see on võimalik.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see on võimalik..   Kas see on võimalik.. EmptyKolm 21 Jan 2015 - 18:15

Ei, tegelt vaja ei olegi aga läbi tahaks ikka proovida, kunagi äkki läheb vaja Kas see on võimalik.. 357296346
Vahepeal on mul nii olnud et midagi pole saanud läbi katsetada ja siis pärast ei saa mingit muud asja jälle teha, jõle jama on niimoodi.
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Kas see on võimalik.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see on võimalik..   Kas see on võimalik.. EmptyReede 13 Veeb 2015 - 20:04

Kas ikka tõesti kõike tasub proovida ???
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kas see on võimalik.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see on võimalik..   Kas see on võimalik.. EmptyEsm 16 Veeb 2015 - 17:13

Nomh, vist ei tasu ikka kõike proovida. Very Happy
Aga, ahh ma ei tea, nii väga tahaks siiski proovida.
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Kas see on võimalik.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see on võimalik..   Kas see on võimalik.. EmptyTeis 24 Veeb 2015 - 19:25

Proovida tasub ikka häid asju Kas see on võimalik.. 3106305840 Esmalt vaja kindlaks teha oma kutsumus ja siis õiget teed mööda edasi minna Kas see on võimalik.. 3106305840
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas see on võimalik.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see on võimalik..   Kas see on võimalik.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas see on võimalik..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kas silmavärvi on võimalik muuta?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MAAGIA :: Kõik muu-
Hüppa: