Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Imelikud unenäod

Go down 
3 posters
AutorTeade
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Imelikud unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Imelikud unenäod   Imelikud unenäod EmptyEsm 2 Märts 2015 - 20:35

Olen näinud unenägudes erinevaid loitse, nõidu ja kõiki selliseid muid olendeid aga põhilised tegelased on ikkagi nõiad.
Laupäeval nägin unes loitsu, sellest jäi nii palju meelde et seal oli selline lause '' ja draakonitelt.....'' (see lause oli kuskil selle loitsu alguses).
Imelik ikkagi, oleks sellel loitsul siis mingi nimi olnud aga ei(unenäos olin loitsu autor mina)ma polnud sellele veel nime andnud.
Mäletan veel ka seda et see loits oli mingi nõidade ürituse jaoks.

Ja see mida ma nüüd kirjutan pole küll unenägudega seotud aga....mul on viimasel ajal olnud nii et mõtlen mingist asjast, täiesti suvalisel ajal, tavaliselt siis kui vaatan mingit eset või midagi ja siis järsku see mida mõtlesin oligi tõsi.

Täna kui koolist tulin siis mõtlesin et ei tea et kas mul ema on jälle kodus(varem) ja oma toas, ning on ''peidus'' meie eest.

Läksin piilusin tema tuppa, ja seal ta oligi, pikutas.

Ja siis teine asi mis täna juhtus:

Vaatasin oma rahapõrsast.Ja ma teadsin et keegi on sinna raha juurde pannud(miski lihtsalt ütles mulle).
Ja siis pärast ema ütles et ta pani mu kassasse 30 senti juurde, kuna tal jäi see kuskilt millestki üle.


Kas keegi oskaks öelda kuidas ma saaksin tagasi minna sellese unenäkku kus nägin loitsu?(et saaksin loitsu meelde jätta ja üles kirjutada).


Ahh issand, neid küsimusi on rohkem kui vastuseid.
Tagasi üles Go down
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Imelikud unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Imelikud unenäod   Imelikud unenäod EmptyTeis 3 Märts 2015 - 20:10

Tunnetus on teravnenud.

Unenäkku tagasi minemise õpetuse võid leida Robert Moss´i raamatust "Teadlik unenägemine". Keerulisem variant on selgeks saada lucid dream ja seeläbi taaskülastada nähtud unenägu. Kolmas variant on meditatsiooniseisundis keskenduda nähtud unenäole, meelesolevatele loitsu ridadele ja jõuda seeläbi tervikuni.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Imelikud unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Imelikud unenäod   Imelikud unenäod EmptyNelj 4 Juun 2015 - 14:44

Kas oled veel maagia-alaseid unenägusid näinud ? Olen täheldanud, et kui vaimsete toimingutega piisavalt tegeleda, on neid erilisi unenägusid üldjuhul rohkem. Ja eks osad kasuta ravimtaimi, viirukeid, kive vms väeesemeid seesuguste unenägude stimuliseerimiseks. Kusjuures soovitut võib näha ka kergesti kui tahe on piisavalt tugev ja nt enne magama minemist sisendad endale vastavat. Või siis pöördud nt kõrgema mina poole, öeldes e t soovid nt vaimseid unenägusid ...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Imelikud unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Imelikud unenäod   Imelikud unenäod Empty

Tagasi üles Go down
 
Imelikud unenäod
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Unenäod: sõda
» Hoiatavad unenäod
» Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LENDAME LUUATA :: Unenäod-
Hüppa: