Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?

Go down 
4 posters
AutorTeade
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? Empty
PostitaminePealkiri: Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?   Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? EmptyKolm 21 Juun 2017 - 10:59

Kindlasti oled lugenud-kuulnud hirmujutte Haldjaist, ent tõde on see, et on olemas nii halbu kui häid haldjaid.

Kas sa üldse tead-mäletad nende olemasolust, või on nad sinu jaoks unustustehõlma vajunud? Nad on reaalsed, nad on olemas ja nende olemasolu on tähtsam, kui arvata ehk oskad.

Kas sa oled mõne haldjaga saavutanud kontakti? Kas oled tegemas mõne Haldjaga koostööd?
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?   Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? EmptyNelj 13 Juul 2017 - 22:40

Ma olen üritanud nendega kontakti saada aga siiani on see suht kasutu üritus olnud, kuigi mulle ükskord nagu tundus et ma nägin jõe ääres ühte haldjat aga kindel pole Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 357296346 eks ma üritan rohkem Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 3106305840 loodan et varsti näen mõnda ka nii et saan temaga suhelda Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 3106305840
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?   Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? EmptyNelj 1 Veeb 2018 - 15:41

Täheke kirjutas:
Ma olen üritanud nendega kontakti saada aga siiani on see suht kasutu üritus olnud, kuigi mulle ükskord nagu tundus et ma nägin jõe ääres ühte haldjat aga kindel pole Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 357296346 eks ma üritan rohkem Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 3106305840 loodan et varsti näen mõnda ka nii et saan temaga suhelda Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 3106305840

Tead, hea moodus võib see olla, kui neile märku annad! Ennem majast väljumist anna haldjatele teada, et tuled ... Mõtle sellele, et soovid nendega suhelda, kohtuda... Ja võid ka midagi pisikest ent armast neile kinkida Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 3106305840 Kui siiraste kavatsustega lähened, siis usun, et tõmbad ligi häid haldjaid Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 3106305840

Kuidas sul vahepeal on haldjatega läinud?
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?   Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? EmptyLaup 17 Veeb 2018 - 16:00

Asjad on vahepeal paremuse suunda läinud. Olen isegi mõnda haldjat kohanud ja paljusid näen lihtsalt vilksamisi.

Üks päev siin alles rääkisin vee haldjatega... Väga tore vestlus oli ja õpetlik. Sinu soovitusest oli palju kasu kuigi enne läks tükk aega kui ma neid nägema hakkasin ja siis kuulma ka. Aga olen õnnelik et olin kannatlik ja hakkama sain Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 3106305840
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?   Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? EmptyLaup 17 Veeb 2018 - 19:53

See on hea, Täheke! Kui su haldjad vastu ei ole, kas tohib küsida, mida head nad rääkisid sulle?
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?   Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? EmptyEsm 26 Veeb 2018 - 12:54

Nad on mulle andnud teine kord vihjed ja need on päris palju abiks tulnud. Olen päris mitmel korral sedasi pääsenud kergemalt.

Nad on rääkinud mulle ka natuke minu tulevikust ja mis toimuma hakkab. Osad asjad on ka täide läinud. Mõni mitte päris täielikult kuna olen kehvemaid asju suutnud ära hoida. Aga mitmed head asjad on nii läinud nagu nad mulle rääkisid Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 3106305840 Detailidesse ma laskuda päris ei tahaks Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 3106305840
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?   Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? EmptyTeis 27 Veeb 2018 - 18:01

See on hea! Aitäh, et jagasid nii paljut Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 3106305840 Edu sulle haldjatega suhtlemistes Wink

Kas tohib küsida, millistena sa neid näed/tajud/tunnetad?
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?   Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? EmptyKolm 7 Märts 2018 - 13:04

Nad on iseenesest väga kenad ja sellised natukene läbipaistvad minu jaoks veel. Ma arvan et nähtavasti muutuvad nad ajapikku selgemateks. Ses suhtes et vb nad pole mind ka päris omaks võtnud ja siis ei näitagi ennast päris selgelt.

Ma olen näinud nagu nad lainetaks nagu vesi ja kohati on isegi rohkeaid toone näinu mis meenutavad nagu loodust allikate ümber Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 3106305840
Tagasi üles Go down
Emily
Maagiahuviline
Emily


Postitusi : 55

Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?   Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? EmptyKolm 3 Veeb 2021 - 17:27

Jah, hästi läheb Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? 3106305840
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?   Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine? Empty

Tagasi üles Go down
 
Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas läheb :)?
» Teiste maa nõidadega suhtlemine
» Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIMOLENDID :: Haldjad-
Hüppa: