Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Õudusunenägude vältimine

Go down 
4 posters
AutorTeade
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Õudusunenägude vältimine Empty
PostitaminePealkiri: Õudusunenägude vältimine   Õudusunenägude vältimine EmptyTeis 13 Märts 2018 - 10:46

Mida teete selle heaks, et ebameeldivad unenäod ei pääseks läbi?
Tagasi üles Go down
Els
Uus tulija
Els


Postitusi : 13

Õudusunenägude vältimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusunenägude vältimine   Õudusunenägude vältimine EmptyKolm 14 Märts 2018 - 13:04

Lähen magama alles siis, kui tunnen, et olen õigesti meelestatud. Kaitset tunnetan ja visualiseerin ka Õudusunenägude vältimine 3106305840
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Õudusunenägude vältimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusunenägude vältimine   Õudusunenägude vältimine EmptyNelj 19 Aug 2021 - 0:31

Enne magama jäämist olen visualiseerinud kaitset ebameeldivate unenägude eest.

Olen magama läinud erinevatel kellaaegadel ning proovinud ärgata erineval ajal võrreldes ajaga mil mäletan ,et sai ebameeldivat unenägu nähtud.

Aitavad ka kaitsvad kivid.
Tagasi üles Go down
Leserte
Maagiahuviline
Leserte


Postitusi : 39

Õudusunenägude vältimine Empty
PostitaminePealkiri: vältimine   Õudusunenägude vältimine EmptyLaup 29 Jan 2022 - 19:08

Tund aega ennem magamaminemist ekraane ei vaata. Tegelen teistsuguste toimingutega. Unenäopüüdjaid kasutan ka. Püüan teadlik olla, kui und näen. Siis üldjuhul kergem välja saada, kui ka peaks midagi soovimatut tulema ...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Õudusunenägude vältimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusunenägude vältimine   Õudusunenägude vältimine Empty

Tagasi üles Go down
 
Õudusunenägude vältimine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LENDAME LUUATA :: Unenäod-
Hüppa: