Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Unenäkku tagasipöördumine

Go down 
2 posters
AutorTeade
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Unenäkku tagasipöördumine Empty
PostitaminePealkiri: Unenäkku tagasipöördumine   Unenäkku tagasipöördumine EmptyKolm 3 Märts 2021 - 9:48

Kas oled seninähtud unenäkku tagasipöördunud? Kas oled teinud seda teadlikult või alateadlikult?
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Unenäkku tagasipöördumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenäkku tagasipöördumine   Unenäkku tagasipöördumine EmptyNelj 19 Aug 2021 - 0:56

On juhtunud, et olen korduvalt nähtud unenäkku alateadlikult tagasipöördunud. Vähem on olnud olukordi kui on õnnestunud unenäkku teadlikult tagasipöörduda.
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Unenäkku tagasipöördumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenäkku tagasipöördumine   Unenäkku tagasipöördumine EmptyLaup 4 Sept 2021 - 13:27

Kas oled saanud seeläbi olulist informatsiooni Unenäkku tagasipöördumine 3106305840? Kas tagasipöördumisega seoses oled muutnud unenäo sündmustikku või kõik on läinud samamoodi nagu ennem?
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Unenäkku tagasipöördumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenäkku tagasipöördumine   Unenäkku tagasipöördumine EmptyPüh 5 Sept 2021 - 11:31

Eks ikka olen püüdnud mõista, mis võivad olla nähtud unenägude sõnumid.

Olen näinud tuttavaid kohti/sündmusi ning unenägu on läind edasi.. Kõik pole läinud päris samamoodi. Ei ole kindel kas unenäkku tagasipöördumisega olen muutnud unenäo südmustikku.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Unenäkku tagasipöördumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenäkku tagasipöördumine   Unenäkku tagasipöördumine Empty

Tagasi üles Go down
 
Unenäkku tagasipöördumine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LENDAME LUUATA :: Unenäod-
Hüppa: