Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus

Go down 
5 posters

Kas oled vaimse keskendumise/meditatsiooni käigus midagi erilist kogenud ?
Jah (See on põhjuseks, miks seda naudin)
Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Vote_lcap67%Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Vote_rcap
 67% [ 4 ]
Ei
Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Vote_lcap17%Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Võib-olla (ma ei ole kindel/ei mäleta)
Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Vote_lcap16%Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Vote_rcap
 16% [ 1 ]
Kokku Hääli : 6
 

AutorTeade
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Empty
PostitaminePealkiri: Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus   Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus EmptyNelj 15 Mai 2014 - 22:14

Jaga siin omapäraseid kogemusi, mida oled saanud vaimse keskendumise/meditatsiooni kaudu.

Mida oled tundnud? Näinud? Kogenud?
Tagasi üles Go down
Eleanor
Maagiahuviline
avatar


Postitusi : 50

Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus   Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus EmptyPüh 18 Mai 2014 - 12:50

Mediteerisin. Nägin pilte silme ees slaididena. Neid muudkui vahetati ja vahetati. Samas tundsin, et olen asetleidva sees.
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus   Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus EmptyPüh 18 Mai 2014 - 18:14

Olen näinud sädelusi, värve.
Tundnud olen: mõnusat surinat kuklas, otsmikutšakras.
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus   Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus EmptyEsm 26 Mai 2014 - 20:27

Mulle tundus, et mu käed või parem käsi liikus üles mediteerimise ajal. (Istusin.) Ma ei ole kindel, kas see leidis aset füüsilisel või astraalkehal. (See oli ajal, mil "hammaste kallal käidi", st püüdsin oma suud päästa.)
Tagasi üles Go down
Eleanor
Maagiahuviline
avatar


Postitusi : 50

Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus   Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus EmptyTeis 10 Juun 2014 - 13:58

Tundsin, et hõljusin. Liikusin mööda kodu ringi. Väga meeldiv oli. See toimus sujuvalt, kergelt e loomulikult. Ühtlasi ka nägin end hõljumas, käisin peegli juures.
Tagasi üles Go down
Emily
Maagiahuviline
Emily


Postitusi : 55

Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus   Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus EmptyLaup 30 Aug 2014 - 20:52

Kui olen vaimus keskendunud, olen tundnud üldjuhul tugevat rahu. (Tundnud, et tegelen täpselt õige asjaga.) Olen näinud hämmastava täpsusega ette järgmist päeva. Päev oli seetõttu veelgi edukam kuna tegin tänu näidatule vajalikke muudatusi.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus   Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus EmptyPüh 31 Aug 2014 - 14:38

See on aidanud minevikku paremini mõista. Ja aidanud tugevamal kujul eesolevat tajuda ette.
Tagasi üles Go down
ksjdj
Külaline
Anonymous



Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Empty
PostitaminePealkiri: kiki21   Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus EmptyTeis 4 Nov 2014 - 15:55

MA EILE LÄksin esimest korda kogemata meditatsiooni, siuke tunne oli, nagu käik oli ringis ja läks aeglaseks ja venivaks, süda peksis ja iga hingetömbega läksin sügavamale valgesse auku, aga läpetasin sest lapsed hakkasid karjuma ja töusin koha püsti oleks peaaegu maha kukkunud väga uimane oli, siis öhtu proovisin teadlikult poolteist tundi mediteeringusse sisse minna, ma kasutasin palju energiat ja eksperinteerin iseendaga ja katsusin oma tsakraid ja need kiirgasid kuuma, siis lasin endast üleliigse välja ja läksin magama. eksperinteerin oma sünnipäevast saati 31oktoobi hälloweenist saati, ja siiamaani tuleb järjest mötteid ja kohe tunnen omas energeetika voogu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus   Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus Empty

Tagasi üles Go down
 
Omapärased juhtumised meditatsiooni/vaimse keskendumise käigus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIMNE HEAOLU :: Meditatsioon-
Hüppa: