Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?

Go down 
5 posters
AutorTeade
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?   Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? EmptyLaup 30 Aug 2014 - 0:20

Olen enda oma unenäos näinud. Kord pakuti mulle imehead jäätist. See oli mu lemmik, mida meeleldi poestki oleksin ostnud. Olles jäätise pahaaimamatult vastu võtnud, mu huuled olid peaaegu seda puutumas, kui ...  hüppas välkkiirelt üks suur loom, tänu kellele jäätis põrandale lendas. Seejärel viis ta mu sealsest kohast minema. Väike pisiasi ka: see jäätis oli mürgitatud.

Seal, unenäos arvasin algselt, et "ta soovib halba vms" - suure ja võimsa loomaga oli tegemist. Esmalt teda nähes tundsin aukartust, hirmu.  Kord, ammu raamatust lugedes mõtlesin, et neil, kellel on selle looma näol väeloomaga tegemist, on minu meelest väga vedanud. Ei oleks sel ajal sugugi arvanud, et väeloom võib olla loom, keda salaja imetlenud olen.

Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?
Tagasi üles Go down
Emily
Maagiahuviline
Emily


Postitusi : 55

Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?   Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? EmptyPüh 7 Sept 2014 - 19:59

Mäletan, et ta tuli kord meditatsioonis minu juurde. Teadsin kohe, et ta on hea.

Kuidagi nii omane ja tuttav tunne tuli, kui teda eemalt märkasin. Mida lähemale ta mulle jõudis, seda tugevamaks see tunne muutus. Räägin temaga palju. Temaga koos on kus iganes parem ja turvalisem. Usaldusväärne ja hea loom on Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? 3106305840
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?   Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? EmptyKolm 12 Nov 2014 - 20:51

Kas kõigil peaks olema väeloom?
Tagasi üles Go down
Kiisue
Uus tulija
Kiisue


Postitusi : 11

Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?   Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? EmptyTeis 26 Dets 2017 - 12:42

Arvan, et olen ka unenäos kohtunud Wink

to Guardian: mina usun küll, et nii on Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? 3106305840

Tagasi üles Go down
Leserte
Maagiahuviline
Leserte


Postitusi : 39

Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?   Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? EmptyKolm 10 Jan 2018 - 20:01

See oli õige mitu - mitu aastat tagasi... Mõtlesin looma teemale ja soovisin teada, kas ka mul on. Mõtlesin, et kui on, siis võiks ta end mulle näidata.

Sai toidupoest tuldud... Läksin üle silla, toidukast käes. Korraga nägin suurt looma enda eest mööda jooksmas. Mäletan, et tookord ehmusin veidi, karjatasin ehmatusest. (Oli hämar, õhtune aeg.)
Seepeale ta haihtus ...

Hiljem sain täpselt selgust ja topeltkinnitust mis loomaga oli tegemist Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? 3106305840
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?   Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kes on sinu väeloom?
» Vastavused ja neile tähelepanu pööramine - kuidas on Sinuga?
» Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte?
» Sulle meeldib rohkem ennustada ...
» Mida (eelmised) elu(d) Sulle õpetanud on?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIMOLENDID :: Väeloom-
Hüppa: